Büyüler

Yeni Başlayanlar İçin Aşk Büyüleri

Büyü yüzyıllardır en derin arzularımızı çağırmamıza yardım etmek için kullanılıyor. Kendimize duyduğumuz sevgiden bir başkasını sevmeye kadar, aşk büyüleri hepimiz için erişilebilirdir ve hayatlarımızda istediğimiz sevgi dolu enerjiyi tezahür ettirmemize yardımcı olabilir. İşte size biraz aşk büyüsü tarihi ve kendiniz için deneyebileceğiniz üç başlangıç ​​büyüsü.

Aşk Büyüsünün Tarihi

Aşk büyüsünün geçmişi, MÖ 2200 kadar erken bir tarihe kadar eski Yakın Doğu’da bugünkü Irak, güneydoğu Türkiye, güneybatı İran, kuzeydoğu Suriye ve Kuveyt ve eski Mısır’da görülmüştür. Zaman geçtikçe, bu uygulamalar eski Yunan ve Roma kültürlerinde toplandı, Orta Çağ ve Rönesans boyunca devam etti ve bugün halen var.

Büyü, genel olarak konuşursak, her zaman kadınlar ve cadılarla ilişkilendirilmiştir ve aşk büyüleri, özellikle gerçek büyülerden iksirler, ritüeller, bebekler vb. bugün, daha fazla insan sihir potansiyeline açıldıkça, medyumlar yeni başlayan büyüleri ve ritüelleri denemeye heveslidir.

Denemek İçin 2 Başlangıç Büyüsü

Tezahür ettirme, kristal çalışma ve benzerlerine benzer şekilde, aşağıdaki büyüler niyeti kanalize etmenin ve ne istediğinizi netleştirmenin bir yoludur. Niyetinizin gerçekleşmesi için, aradığınız şeye aktif olarak çalışmak için büyü ile eylemi eşleştirmek her zaman önemlidir.

Büyü kitaplarında yazdığı gibi, Bence var olan en güçlü aşk büyüsü – sadece bir büyü yapmak yerine – aşkın enerjisini somutlaştırmak, aşk olmak ve bir mıknatıs gibi davranmaktır. Kendinizi romantize etmenin sizin için ne anlama geldiğini, bunu dışsal olarak yaşamaya geçmeden önce içsel olarak sevgi ile bir ilişkiye sahip olmanın sizin için ne anlama geldiğini anlamaktır.

aşk büyüleri

Sevgiyi Güçlendirmek İçin Bir Büyü

Yalnızca mevcut aşkı güçlendirmekle kalmayıp aynı zamanda belirli bir partneri de çekebilecek bir büyü için, bir aşk mektubunu güçlendirmek için büyü ile aşılamayı içeren bir büyüyü anlatacağız.  İşte nasıl yapılacağınız;

 • Bir pembe veya kırmızı mum
 • Kibrit veya çakmak
 • Bir parça kağıt ve bir zarf
 • Kırmızı mürekkepli kalem

Talimatlar

 1. Mumu yakın ve bir masa veya çalışacağınız başka bir yüzeye koyun.
 2. Kağıda, partnerinize (şu anda dahil olduğunuz veya çekmek istediğiniz birine) bir aşk mektubu yazın.
 3. Bitirdiğinizde, kağıdı katlayın ve zarfa katlayın. Mumu hafifçe eğik tutun ve mühürlemek için erimiş mumun bir kısmını zarfın kanadına damlatın.
 4. Balmumu biraz soğuduktan sonra, ancak hala yumuşak olduğunda, balmumuna runeyi yazın.
 5. Daha sonra mektubu sevdiklerinize postalayabilir veya başucu masanıza koyabilirsiniz.

Aşkı Çekmek İçin Bir Büyü

Bu kolay büyü, sevgiyi çekmek ve güçlendirmek için bal ve alkol kullanımını içerir. Bunun çeşitli niyetler için ayarlanabileceğini açıklıyor, ancak burada sevgi dolu enerjiyle çalışan belirli bitkiler ve kristaller kullanacağız. Sevgiyi hayatınıza çekmeye çalışırken kendinizi hatırlamak her zaman önemlidir. Neye ihtiyacınız olacak;

 • Küçük ila orta boy kavanoz
 • Bal
 • Seçtiğiniz alkol (votka, rom, tekila vb.)
 • Sevgiyi sağlıklı sınırlarla temsil eden gül yaprakları ve dikenler
 • Sevgiye karşılık gelen otlar (afrodizyak için mavi nilüfer, şifa için lavanta, şehvet ve seks için tarçın, iyi şans için kekik vb.)
 • Bir parça kağıt ve kalem
 • Mum
 • Kibrit veya çakmak

Talimatlar

 1. Gül yapraklarınız, dikenleriniz ve bitkileriniz birlikte bir kavanoza biraz bal ve alkol ekleyin.
 2. Niyetinizi geçmiş zaman veya şimdiki zamanda (gelecek zaman değil) “Bir sevgili buldum” gibi bir kağıda yazın ve kavanozun içine yerleştirin.
 3. Niyetinizi görselleştirerek kapağı kapatın ve sallayın.
 4. Bir mum yak ve amacını evrene yüksek sesle söyle, ona ulaşmanın nasıl bir şey olacağını hayal et.
 5. Enerjiyi şarkı söyleyerek, dans ederek, davul çalarak vb. artırın.
 6. Mumun lavaboda yanmasına izin verin. Yakma bittiğinde, evrene veya birlikte Allaha teşekkür ederek ritüelinizi zihinsel olarak kapatmak için bir dakikanızı ayırın.
 7. Büyüyü tamamlandığınızda kavanozu çöpe atın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir