Büyüler

Yeni Ayda Yapabileceğiniz Yeni Bir Başlangıç ​​Büyüsü

Yeni bir ay sırasında, ay gökyüzünde görünmez. Bu genellikle mevcut enerjinin düşük olduğu anlamına gelir. İnsanlar genellikle yeni bir ay sırasında yorgun ve bitkin hissettiklerini bildirirler. Bu, kendini yansıtmak, içe bakmak için mükemmel bir fırsat. Bu, hayatta istediğini gerçekten düşünmek, hedeflerini kabul etmek, bu hedeflere yönelik net niyetler belirlemek ve yapılacaklar listeleri yazmak için ideal bir zamandır. Yeni bir başlangıç ​​yapma ve hayatınızda artık size hizmet etmeyen şeyleri bırakma zamanı. İşte yeni ayda yapabileceğiniz yeni bir başlangıç ​​büyüsü.

Malzemeler

  • Yakmak için adaçayı veya başka bir temizleyici bitki
  • Çakmak / Kibrit

Öncelikle evinizi fiziksel olarak temizlediğinizden emin olun. Artık size hizmet etmeyen şeyleri atın. Dezenfekte, toz, vakum; gerçekten alanınızın yeni bir başlangıç olduğundan emin olun.

Sonraki duman alanınızı temizler. Bir adaçayı alın ve dumanı havalandırarak tüm evinizi yürüyün. Tüm eviniz temizlenene veya kendi küçük dualar söyleyene kadar bunu tekrarlayın.

Aşağıdaki büyü, bu görevleri tamamladıktan hemen sonra yapılmalıdır. Yeni başlangıç ​​büyüsü neye ihtiyacınız olacak: 1. Gül Yaprakları. 2. Bir parça kuvars kristali. 3. Beyaz Mum. Eşyalarınız önünüzde oturun. Çiçeği, mumu ve suyu önünüze koyun. Mumu yak. Kuvars kristali elinizde tutun ve sadece onunla oturun, enerjinizi kristale katın. Bunun niyeti yeni bir başlangıç, yeni bir başlangıçtır. Rahat ve hazır olduğunuzda şunları söyleyin, derin bir nefes alın ve “Yeniden başlıyorum” deyin. Nefesini kuvars boyunca üfleyin.

başlangıç ​​büyüsü

Ve sonra “Kendime yeniliği, enerjiyi ve ışığı soluyorum” deyin. Kuvarsı mum alevinin üzerinden geçirin ve “İçimde ateş, tutku ve ışıltı var” diye tekrarlayın. Çiçeğin taç yapraklarına kuvarsla dokunun ve “Ben çiçek açıyorum, büyüyorum ve gelişiyorum. En karanlık fırtınalarda bile güzelim. ” Kuvarsı suya daldırın ve geri alın ve tekrarlayın, “İyileştim, aştım ve asla yenilmeyeceğim.” Şimdi kuvarsı kalbinize tutun ve “Yeniden başladım, yeni bir başlangıç ​​yaptım ve hayatımı mutlu, özgür ve iyileşmiş bir kalple yaşayacağım. Taşı yanınızda taşıyın veya yatağınızın yanında tutun. İşler zorlaştığında veya eski, kötü alışkanlıklarınıza düşmeye başladığınızda tutun. İhtiyaç duyduğunuz her an kristali ve alanınızı şarj etmek için bu büyüyü istediğiniz zaman yapın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu