Büyüler

Yeni Aşk İçin Büyüleyici Dua

Hepimiz hayatımızda sevgi isteriz ama bazen işler o kadar kolay değildir. Aşk dünyayı döndürür ama bazılarımız için aşk bizimle değil her yerde gibi görünüyor. Sevgiyi nasıl çekebiliriz ve sonunda bu tür bir enerjinin ve kutsamanın bizim olmasına nasıl izin verebiliriz? Yeni aşk için dua, kesinlikle göz önünde bulundurulması ve denenmesi gereken bir şeydir. İçeri girelim!

Yeni Aşk İçin Dua Nedir?

Yeni aşk için dua, pozitiflik, nezaket ve diğer sevgi dolu enerji adına yeni bir sevgiyi kendi tarzınıza çekmek için yaptığınız bir duadır.

Nasıl Çalışır?

Yeni aşk için dua bir mıknatıs gibi çalışır ve sonunda sevginin hazır olduğunuzu bilmesini sağlamak ve hayatınıza yeni bir sevgi çekmek için sizi bir mıknatıs haline getirir. Bu tür bir dua, evrene eskiden özgür ve yeniye hazır olduğunuzun bir ifadesi olarak yeni aşk için bir alan ve alan yaratmak için harikadır.

Ne Zaman Yapmalısın?

Kalbinizi yeni birine açmaya gerçekten hazır olduğunuzu hissettiğinizde bunu yapabilirsiniz. Hissedebilirsin. Bunu hissedebilirsin. Sadece kalbini bu sefer kullan! Kalbinizin sevgiyle o kadar dolu olduğunu hissettiğinizde ve onu özel biriyle, sevildiğinizi, takdir edildiğinizi ve hayatınızda şimdiye kadar yaşadığınız en mutlu olduğunuzu hissettiren biriyle paylaşmanız gerektiğinde, bu bir dua etmenin tam zamanıdır.

Haftanın belirli bir gününü bu duayı yapmak için haftanın günlerinin enerjisinin namazınızın etkilerini artırmasına izin vermek istiyorsanız kullanmak istiyorsanız, Cuma enerjisi tamamen sevgi ve tutku ile ilgili olduğu için Cuma günleri harika olabilir.

Bu, genellikle aşk büyülerimizi yapmak için güvendiğimiz gün, değil mi? Bunu yapmanın bir başka harika zamanı da yeni bir ay gecesi, hatta belki yeni bir ay ritüeli sırasında bile aya olan dileklerinizi gerçekten dile getirebilir ve hayatınıza yeni aşk getirmeye hazır ve açık olduğunuzu bilmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni Aşk

Yeni Aşk İçin Dua Etmeye Nasıl Hazırlanılır?

Aşağıdaki adımlar bir zorunluluk değildir, ancak dua gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Geçmişten Kurtulmanız Gerekiyorsa Dolunay Ritüeli Yapın

Aşk hayatınızın bir bölümünü kapatmak ve yeni bir aşka yer açmak istiyorsanız, geçmiş aşklarınıza gerçekten veda ettiğinizden emin olmalısınız. Dolunay ritüeli bunun için çok faydalı olabilir. Bir şans ver!

Kırmızı Bir Mum Kullan

Kırmızı bir mum sevgiyi temsil eder ve yanan enerjisi, etrafınızdaki bu sevgi dolu enerji ile gevşemek, odaklanmak ve dua etmek için ihtiyacınız olan tek şeydir.

Bir Rune Kullan

İşaretler senin işin değilse, uygulamaya aşk için bir rune getirin. Pembe kuvars kristali, sevgili tarot kartı ve daha fazlası gibi aşkla ilgili diğer sihirli araçları da kullanabilirsiniz. Uygulamada yeniyseniz ve kehanet araçlarıyla uğraşmak istemiyorsanız, sadece size sevgiyi anımsatan bir eşya getirin.

Yeni Aşk İçin Dua

“Bu dua duyulsun…. aşktan çıkmak istemiyorum… aşk hayatımın son bölümünü kapattım… yenisine hazırım… sevmeye hazırım… kalbim aşk dolu… kalbim yeni bir aşk için yanıyor gelmek… sevgimi paylaşmak istiyorum… mutluluk istiyorum… sevinç istiyorum… huzur istiyorum… kalbimin yeni olana karşı hızlı attığını hissedebiliyorum… bir ruh eşi bulma fikriyle vücudumun titreştiğini hissedebiliyorum… ben buradayım derin bir bağlantı için .. yeni aşk için buradayım… onu bana ver… bana gönder… buradayım… açık kollar… açık yürek… benim yapmak için. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir