Büyüler

Vefk Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü

İslami öğretilerde havas ilmi alimleri tarafından çeşitli muska, vefk ve büyüler ile insanların hayatlarına etki eden çalışmalar yapmaktadır. Kuran ayetleri veya hadisleri farklı uygulama ve yazımlar ile muhtelif malzemelerden yapılan vefkler son derece etkili ve kesin sonuç veren uygulamalar arasındadır. Arapça yazılara sahip olduğu her bir değer için ebced hesaplaması ve farklı değerle kağıtlara yazılarak vefk hazırlanır.

vefk nedir

Vefk ile yapılan aşk büyüsü anında etkisi olan büyüler arasında özel bir konuma sahiptir. Ancak bu işlemler herkes tarafından yapılamaz. Bu uygulama için havas ilmini bilen ve daha önce bu tarz çalışmalar yapmış tecrübe kazanmış birinin yapması gerekir. Aksi halde büyüden alınacak netice beklentiyi karşılamaz. Büyü yaptıran ve yapan insana olumsuz yönde etki edebilir. Bu durum istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Vefk ile yapılan büyülerde özellikle Kuran ayetlerine ve Arapçaya hakim olmak gerekir.

Denenmiş En Etkili Aşık Etme Duası

Vefk, büyü ve tılsımların yanı sıra kişi Allah’a sığınarak çeşitli duaları okuması da kuvvetli bir tesir oluşturmaktadır. Daha masum uygulama olarak dua edilmesi her zaman tavsiye edilmektedir. Öte yandan kuvvetli aşk büyüleri yapımında duaların okunması ve büyü aşamasında çeşitli unsurların gömülmesi, düğümlenmesi veya tılsımlanması gibi farklı dualar okunur.

Aşk ve Bağlama İçin Kullanılacak Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Havas ilminde pek çok farklı büyü ve dua çeşidi vardır. Bu ritüellerin yapılmasından sonra sevdiğiniz insanı kendinize aşık edebilir ve kişiyi bağlayarak sevginize karşılık bulmasını sağlayabilirsiniz. Yıllardır kullanılan ve günümüzde pek çok alim tarafından yapılan bu vefk ve büyüler karşınızdaki insanın size karşı büyük bir ilgi duymasını sağlayacaktır.

Karşınızdaki kişiyi sevgisini kazanmak ve aşık etmek için yapabileceğiniz başlıca büyüler şunlardır;

  • Malzemeleri yakarak yapılan aşk büyüsü.
  • Toprağa gömülerek yapılan aşk büyüsü.
  • Tırnak, fotoğraf, saç teli ve yazıyla yapılan aşk büyüsü.
  • Vefk ile yapılan aşk büyüsü.
  • Kıyafet ve kumaş ile yapılan aşk büyüsü.
  • Hayvan parçalar ile yapılan aşk büyüsü.

Bu ve benzeri birçok farklı aşk büyü yapımı vardır. Bu büyülerin kesin tutması için havas ilim bilgisine sahip kişiler tarafından yapılması gerekir.

Aşk Büyüsü İçin Hangi Malzemelere İhtiyaç Duyulur?

Aşk büyüsü yapımında pek çok farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Özellikle etkisi çok güçlü bir büyü yapmak için mutlaka malzemelerin doğru ve düzgün bir şekilde yapılması gerekir. Etkili biçimde yazılacak vefk ve okunacak dualarla bu malzemeler ile kuvvetli bir şekilde bağlanarak tılsımlanması gerekmektedir. Büyü yapımında muhtelif sayısız malzemeden söz edilmektedir. Ancak en önemli malzemelerden biri şüphesiz büyü yapılacak insana ait özel eşyaları ve vücudundan alınacak parçalardır.

Aşk büyüsü yapımında ihtiyaç duyulacak ve yaygın olarak kullanılan başlıca malzemeler şunlardır;

  • Tırnak ve saç teli.
  • Hayvan yağları, parçaları, idrarı veya kanı.
  • Hoca tarafından okunmuş ip veya düğümler.
  • Bulgur, pirinç, nohut gibi gıdalar.

Bu gibi malzemeler sıralanabilir. Çabuk ve etkili tutan aşk büyüsü yapmak için bu malzemeler dışında daha birçok farklı malzemeler kullanılır. Suya atılan, gömülen, asılan veya yedirilen olmak üzere büyünün yapım aşamalarında bu uygulamalar kullanılır. Aşk büyüleri yaptırmadan önce ihtiyaç duyabileceğiniz büyülerin en hızlı sürede etki etmesi için tüm bu adımları konusunda bilgili, ledün ve havas ilimlerini bilen kişilere yaptırmanız gerekir. Aksi halde bu büyüyü bilmeyen bir kişiye veya evde kendi başınıza yaparsanız olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir