Büyüler

Uzlaşma Büyüsü

Özel biriyle uzlaşmakta zorlanıyor musunuz? Belki bir eş, bir arkadaş veya hatta bir aile üyesi? Çevremizdekilerle sorun yaşamak alışılmadık bir şey değildir ve bazen bu sorunlar bazı zorlu anlara ve ayrılık aşamalarına yol açabilir.

Birisi olmadan yaşayamazsanız ve bir şeyleri çözmek istiyorsanız, uzlaşma büyüleri, farklılıklarınızı, kızgınlıklarınızı çözerek ve yepyeni bir başlangıç ​​yaparak o özel kişiyi nihayet hayatınıza geri döndürmek için kesinlikle harika bir seçenektir. Uzlaşma büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Uzlaşma Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Her ayrılıktan önce bir kriz gelir. Bir ilişki, en az bir kriz veya sürekli bir kavga ve yanlış anlama dönemi olmadan asla bitmez. Her zaman sigortayı yakan bir tartışma vardır. Bu fitili bir uzlaşma büyüsü ile yanmadan söndürürseniz, bu tartışmanın bir ayrılık veya kalıcı bir ayrılık haline gelmesini önleyebilirsiniz.

Bir uzlaşma büyüsü kullanarak partnerinizin duygusal durumunu hafifletebilirsiniz. Bu şekilde, yaptıktan sonra, herhangi bir karar vermeden önce düşünmek için zaman ayıracak, böylece bize işlerin gidişatını değiştirmemiz için zaman vereceksiniz.

İşlerin nasıl sonuçlanacağını görmek için beklemeye gerek yok. Bu büyüyü, yoğun bir yabancılaşma yaratan hararetli tartışmalardan sonra kullanabilirsiniz. En uygun seçenek, neler olduğunu anlamak ve en iyi şekilde hareket etmek için tarot kartı okumaktır. Ancak zamanınız yoksa veya tarot kartı okumaları size göre değilse, tereddüt etmeyin ve bir uzlaşma büyüsü yapın.

Uzlaşma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir uzlaşma büyüsü yaparken, amacınızın bir ilişkiyi kurtarmak olduğunun farkında olmalısınız. Bu kişiyle henüz bir ilişkiniz yoksa bu tür büyüleri yapma çünkü bu böyle çalışmıyor. Etkisi ancak siz ve diğer kişi için en iyi sonucu ararsanız mevcut olacaktır. En önemli şey, öfke, açgözlülük, kin veya intikamla değil, pozitif parlak enerji tarafından yönlendirilmeniz için zihninizi tartışmalardan temizlemektir.

Uzlaşma Büyüsü

Özel Biriyle Uzlaşmak İçin Beyaz Büyü

Bu beyaz sihirli büyü, bir ilişki içindeki sorunları hedeflemede yardım sağlar. Hepimiz ilişkilerin iniş ve çıkışları olduğunu biliyoruz ve bu büyü, ilişkinizi güvende tutmak ve uygunsa bir arkadaşınız, eşiniz veya akrabanızla uzlaşmanıza yardımcı olmak için gerekli dengeyi sağlayabilir.

Uzlaşma arzusunun kendinizden doğması gerektiğini tavsiye ederim, bu, evrenin işlerin iyi gitmesi talebine yardımcı olacaktır.

Malzemeler

 • 3 oniks kristali
 • 3 gül kuvars kristali
 • 1 kadife çanta
 • 2 beyaz mum
 • 2 metal şamdan
 • 1 kırmızı kumaş

Nasıl Yapılır?

 1. Bu beyaz büyüsü, yeni bir başlangıcı temsil ettiği için sabah erkenden yapılmalıdır. Bu, doğal döngülerin yeni bir aşamaya başlamasına benzer şekilde, yeni aydan önce gerçekleşmelidir.
 2. Bu büyüye verilen yön önemlidir, çünkü bunun için kendinizi evinizin doğu tarafında konumlandırmanız, ilk ışık ışınlarını kullanabilmeniz gerekir, böylece güneş enerjisi ışınları doğrudan kalbinize yayılır. İki beyaz mumu kendi mum çubuklarına, yan yana ve kırmızı kumaşın üzerine (sevgi ve tutkunun sembolü) yerleştirin. Bunların sizi ve sevginizi temsil eden mumlar olduğunu unutmayın.

Beyaz Büyü Uzlaşma Ritüeli

Bazıları kavgaların aşk ilişkilerinin en acı kısmı olduğunu ve barışmanın en tatlı anı olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, uzlaşma ve barışmanın gelmesi yavaşsa, daha sonra üstesinden gelinmesi daha zor olacak olumsuz duygular üretilebilir. Yani bu ritüel, iki kalbin kin ve yanlış anlamaları unutmasına yardımcı olur.

Malzemeler

 • 1 pembe mum
 • 6 kırmızı gül
 • 3 sarı karanfil
 • 3 beyaz papatya
 • Topraklı bir vazo
 • Badem yağı
 • Toz tarçın
 • Nane çayı ile bir kase

Nasıl Yapılır?

 1. Bu ritüel, gece yarısından önceki ve sonraki saatler arasında bir bahçe, teras veya balkonda yapılmalıdır.
 2. Nane çayını soğuması için önceden hazırlayın, ayrıca mumu badem yağıyla yağlayın. Çiçekleri alın ve dört eşit uçlu, dikey eksende altı gül, solda üç papatya ve sağda üç gladioli olan bir haç oluşturun.
 3. Mumu haçın ortasına yerleştirin, çiçekleri nane suyuyla serpin. Mumu yakın ve en derin uzlaşma arzunuza konsantre olun. Aşk büyüsü bütün gece etkisini göstermesine izin verin, mum yanana kadar yanık tutun.
 4. Önemli: Bu büyünün tüm unsurları ve renkleri, şefkat ve anlayışı ve pembe mumun sıcaklığını destekler. Haç işareti, her ikinizin de can sıkıntısını unutturacak alçakgönüllülük ve cömertlik duygularını destekler. Partnerinizin tartışmanın nedeni olduğuna inanıyorsanız ve af dilemeniz gerekiyorsa, tarçını çiçek haçının üzerine serpin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir