Büyüler

Uzaktan Güçlü Bir Aşk Büyüsü Yapmak

Duygularımız bizi umursamaz bir şeyleri yapmamıza ve aceleci kararlar almamıza neden olur. Gerçek aşkı bulamamak, erkeklerin ve kadınların yüksek güçlerden yardım aramasına neden olur. Yardımlarıyla sorunlarını çözmeyi umuyorlar. Bir kadın bir erkekle olmayı arzuladığında ama onunla konuşmadığında, aşk büyüsü onun tek seçeneği haline gelir.

Uzaktan Güçlü Bir Aşk Büyüsü Yapmak

Uzaktan Bir Aşk Büyüsü Yapmak Güvenli Midir?

Kullanılan yönteme bağlıdır, bu yüzden size özel bir tavsiye verilmez. Bununla birlikte, medyumlar bir aşk büyüsü yapmak için kanıtlanmış bazı yöntemleri vardır. Bu yöntemlerin pratik değeri birçok kez kanıtlanmıştır. Bir aşk büyüsü yaparken tüm talimatları takip etmek önemlidir. Aksi takdirde, istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz. Bir aşk büyüsünün etkinliği aynı zamanda gücüne de bağlıdır. En güçlü aşk büyüleri, kan içeren büyülerdir.

Uzaktan Bir Aşk Büyüsü Yapmak

Düşüncelerini ve duygularını kontrol altına almak istediğiniz kişiden ne kadar uzakta olduğunuz önemli değil. Konunun özünü anlamak ve başarmak için bir hedefe sahip olmak önemlidir. Gerçek, samimi aşk tarafından yönlendirilen bir büyü tekerleğinin başarı şansı, bir kişiye zarar vermek veya intikamını almak için aşk büyüsü yapmak isteyen bir paralı askerden daha fazla şansa sahiptir. En güvenilir ve etkili aşk büyülerinden biri, bir fotoğraf yardımıyla ve belirli kelimeleri söyleyerek yapılan aşk büyüsüdür.

Sevdiğiniz kişi bir iş seyahatindeyse, uzaktan bir aşk büyüsü yapmanız gerekebilir. Etrafta yokken tüm cazibelerden dolayı kaybetmek istemediğiniz bir erkek arkadaşınız varsa, ona güçlü bir aşk büyüsü yapabilirsiniz. Bu şekilde, sevgilinizin vardığınızda sizden ayrılmayacağından emin olacaksınız. Aşağıda aşk büyüsü yapma yöntemine göz atın.

Bir Kişiye Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkek arkadaşlarıyla çabucak bir araya gelmek isteyen kızlara aşk büyüsü yapmak için bu yöntemi tavsiye ederiz. Uzaktan bir aşk büyüsü yapmadan önce, aşağıdaki metnin her paragrafını dikkatlice okuyun. Kelimelerin her birinin nesnenin bilinçaltı zihninde belirli bir etkisi vardır. Tanrı’ya inanıp inanmaman önemli değil. İnançlarınız sonuçları etkilemez. İki aynayı alın ve birini diğerinin önüne koyun ki sonsuz bir geçit oluştursunlar. Aynaları bir pencere kenarına veya açık bir pencerenin yanına koyun.

Ayakkabılarını çıkarın ve saçını çözün. Bir mum yakın ve elinize alın. Dikkat: Aynaların hiçbirine bakmayın! Ateş sönene ve biraz balmumu kalana kadar gözlerinizi mumdan ayırmayın. Sevgilinizi düşünürken balmumu avucunuza düşmelidir. İyi niyetli olmalısınız. Unutmayın, düşüncelerimiz gerçekleşir. Mum damlalarını aynaya dikkatlice sürün. Her iki aynayı bir araya getirin, yere koyun, bir gece örtün ve ezin. “Her zaman benimle veya yalnız kalmayı (sevgili isminin) çağrıştırıyorum” deyin. Kırık aynanın parçalarını gece sarın. Sabah en yakın ormana gidin ve gömün. Oraya giderken kimseyle konuşmamalı veya arkana bakmamalısınız.

Aşk Büyüsü Etkisi ve Sonuçları

Aşk büyüsünün sonuçlarını en az iki hafta içinde fark edeceksiniz. Sonuçlar ne kadar samimi olduğunuza bağlı olacaktır. Aşk büyüsü, özellikle de kara büyü söz konusuysa, kocaları onu başka bir kadın yüzünden terk eden kadınlar için işe yarar. Aşk büyünüzün gücü, sevginizin gücüdür. Harikalar yaratabilir ve bunu kendiniz göreceksiniz.

Unutmayın, herhangi bir büyülü etki kişinin zihninin ve duygularının istilasıdır, bu yüzden gerçekten istediğiniz şeyin bu olup olmadığını dikkatlice düşünün. Aşk büyülerini yapmanın hem kanıtlanmış hem de kanıtlanmamış başka yöntemleri vardır. Sonuçlardan memnun değilseniz, onları da deneyebilirsiniz. Bununla birlikte, aşk büyülerini çok sık yapmayın, çünkü bu hem aşk büyüsünün nesnesine hem de size zarar verir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir