Büyüler

Terfi Almak İçin Güçlü Bir Dua

Çok mu çalışıyorsun ama beklediğin terfi gelmiyor mu? Patronunuz harika bir iş çıkardığınızı söyleyip duruyor ancak size hak ettiğiniz terfiyi vermiyor mu? Bu çok sık olur ve bunun gibi durumlar güveninizi, odaklanmanızı ve hatta üretkenliğinizi zayıflatabilir. İşte bu yüzden, bu kızgınlığa takılmadan önce, tüm bunları daha iyi bir tavırla değiştirmelisiniz. Bunu nasıl yaparsın? Elbette terfi almak için bir dua ile yapabilirsin. Bu dua, terfi alma olasılıklarınızı artırmak için söylediğiniz bir duadır. Çekim yasasını kullanmanın ve kendinize ve kariyerinize gerçekten daha fazla güvenmenize izin vermenin bir yoludur. Başkalarının tüm çabalarınızı görmesine ve çalışmanıza izin veren özel bir destek görevi görür. Aynı zamanda kariyerinizde pozitiflik ve şans için bir mıknatıs görevi görür. İhtiyaç duyduğun her an yapabilirsin. En iyi an bir projeden veya o promosyonu almak için ihtiyacınız olan son çaba olabilecek bir sunumdan hemen önce olmalıdır. Ayrıca, kariyer adımlarınıza rağmen şansınızı artırmak için günlük bir jest olabilir. Böylece genel olarak terfiyi çekebilir. Terfi almak için doğru enerjiyle şansınızı daha da artırmak için haftanın bir gününü kullanmak istiyorsanız, başarı için en iyi gün bir pazar günü olabilir.

Terfi Almak İçin Güçlü Bir Dua

Terfi Duası Nasıl Yapılır?

Tek istediğiniz terfi ise bunu yeni ay ritüelinin ana odağı olarak bile düşünebilirsiniz, böylece duanızı yapmak için ayın o özel zamanını bekleyebilirsiniz. Günün mükemmel vakti açısından, sabah ilk iş olarak namazınızı kılmanızı tavsiye ederiz. Sonrasında sarı bir mum yakın. Sarı bir mum yakmak, tanıtımınızın etrafındaki enerjiyi artırmanın harika bir yoludur. Çünkü bu renk tamamen iş, kariyer ve taze pozitif enerji ile ilgilidir. Sarı bir mumunuz yoksa bunun yerine beyaz bir mum kullanabilirsiniz.

Hedefinizi belirleyin. Bu kısım çok önemlidir. Gerçekten almak istediğiniz terfi türüne odaklanmaya çalışın. Amacınız buysa, amacınızı görselleştirmek için meditasyon kullanın. Hatta günlüğünüze veya bir kağıda yazmak kadar kolay bir şey yapabilirsiniz.

Terfi almak için bir mühür oluşturun. Bu mühür, yaratabileceğiniz ve yanınızda getirebileceğiniz harika bir araçtır özellikle de işteyken, kendinizi biraz motivasyonsuz hissediyorsanız ve bu terfi alma konusunda kendinize güvenmiyorsanız bu mührü yanınızda taşıyın.

Sonrasında terfi almak için bu duayı sesli olarak okuyun;

“Bu sözlerimi duy Allahım yaptığım tüm çabalarım, tüm fedakarlıklarım ve tüm çalışmalarımı görüyorsun. Tüm bunlar fark edilsin ve onaylansın. Sana minnettarım Allahım elimden gelenin en iyisini yaptım. Hala da elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Bunu çok iyi biliyorsun ve görüyorsun. Her şeyi doğal akışa bıraktım devam ediyorum. Her şeyi mükemmel yapmak için çalışmayı bırakmayacağım. Kendi enerjimle ve yeteneklerimle doluyum. Terfimi en kısa sürede olmasını bekliyorum. Bunun olması gerekiyor. Bunu hakkediyorum. Onu kucaklıyorum. Onu alacağım. Bana gelmesini istiyorum.

Daha sonra, yarattığınız arma bir tılsım olarak işinizi hatırlatmak ve terfi almaya ne kadar kararlı ve hak ettiğinizi evrene belirtmenin bir yolu olarak kullanabilirsiniz. Bu mühürü yalnızca bir kez yapmaya karar vermelisiniz. Bir terfi büyüsüne harika bir katkı olarak kullanabilir veya gerekirse günlük olarak her gün uyandıktan sonra ve gitmeden hemen önce yapabilirsiniz. Çalışmak veya iş gününüze başlamak için bu anın gününüze ve kariyerinize hakim olacak pozitif enerji üretmesine izin verebilirsiniz. Hayatınızda terfi olmasını istiyorsanız, ancak bu yapılan dualar size göre değilse ve bunlara inanmıyorsanız o zaman bu büyülerde deneyimli, başarılı ve yetenekli olan medyum veya hocalar tarafından yapmasına izin vermelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir