Büyüler

Sevgiyi Çekmek İçin Aşk Tılsımı

Bugün sizlerle başka bir harika büyüyü, yani size aşkı çekecek güzel bir aşk tılsımını paylaşmak istiyoruz. Bu aşk tılsımı düğüm büyüsü ile çalışır ve size aşkı çekecek güçlü bir aşk tılsımı yaratmak için bitkilerin sihirli özelliklerini kullanır.

Aşk Tılsımı Nedir?

Bu aşk tılsımı, belirli bir kişi göz önünde bulundurularak tasarlanır. Sevgiyi çekmek istiyorsanız, ancak spesifik olarak istediğiniz biriyle henüz tanışmadıysanız kullanın. Zaten aklınızda belirli bir kişi varsa, belirli bir kişiyi çekmek hakkında paylaştığımız bu büyüye bir göz atın!

Her zaman olduğu gibi, büyü yaparken, her şey niyetinizi belirlemek ve bu enerjiyi dünyaya göndermekle ilgilidir, böylece istediğiniz sonucu tezahür ettirebilirsiniz. İnsanları size bağlamayı veya birisini sizi sevmeye zorlamak için büyü kullanmayı asla tavsiye etmiyoruz, çünkü bu normalde her iki taraf için de pek işe yaramaz. Hepimiz sevgi dolu enerjileri evrene yaymakla ve evrenin bu enerjileri bize geri yansıtmanın bir yolunu bulacağına güvenmekle ilgilidir. Bu tılsımı yapma sürecinin tadını çıkarın ve daha da güçlü olacak! Bu aşk tılsımı, sizin için mükemmel kişiyi hayatınıza çekmeye çalışır.

Aşk Tılsımı Malzemeler

 • 15cm pembe kurdele
 • Kurutulmuş ebegümeci yaprakları
 • Kurutulmuş gül yaprakları
 • Kurutulmuş ahududu yaprakları
 • 2x kakule kapsülleri
 • 1x defne yaprağı
 • Tüm malzemelerinizi tutacak kadar büyük, pembe veya kırmızı ipekten bir kare veya daire
 • Küçük bir kağıt parçası
 • Bir kalem
 • Yangına dayanıklı bir yüzey

Aşk Tılsımı Yöntemi

Çalışma alanınızı ve malzemelerinizi temizleyin. Sen de sigara içebilirsin (gül ve ebegümeci kullandık) ya da meditasyon veya sesle arındırabilirsin.

 1. İpeği çalışma alanınızın ortasına yerleştirin.
 2. Kurutulmuş çiçek yapraklarını, ahududu yapraklarını ve kakule tohumlarını ipeğinizin ortasına yerleştirin.
 3. Gül kuvarsınızı elinizde tutun ve yaşamak istediğiniz aşkla doldurduğunu görselleştirin.
 4. Gül kuvarsınızı bitkilerin üzerine yerleştirin.
 5. Kağıdınızı alın ve aşağıdaki sözü yazın: “Bana ver, yapmak istediğimi vermeyi ve almayı sevmeyi eşit ve adil şimdi bana getir bu sevgiyi paylaşmak için”
 6. Kağıdınızı alın ve 3 kez katlayın. Kağıdı kristalin altına ama bitkilerinizin üzerine yerleştirin.
 7. İpeğinizin kenarlarını bir araya getirin ve sıkı bir demet yapın. Demeti şerit parçanızla birbirine bağlayın ve her iki tarafta da eşit miktarda şerit olduğundan emin olun.
 8. Kağıdınıza yazdığınız büyüyü söylerken, şeridin uçlarını 6 kez düğümleyin. Yaptığınız her düğüm için büyülü sözü tamamen tekrarlayın.
 9. Defne yaprağınıza bir aşk arması çizin.
 10. Tamamlanmış aşk cazibesini üretilen dumandan saat yönünde hareketle geçirirken defne yaprağını dikkatlice yakın. Saat yönünde çeker, saat yönünün tersine iter.
 11. Defne yaprağı yandığında, aşk cazibesini ellerinize koyun ve deneyimlemek istediğiniz aşka elinizden geldiğince güçlü bir şekilde odaklanın. Bu sevgiye çoktan sarılmış gibi hissedin ve bu duyguyu ellerinizdeki aşk cazibesine göndermeye odaklanın. Cazibeyi bu duyguyla ağzına kadar doldurun ve onu sevgi ile dolduğunu hissettiğinizde, çekiciliğiniz aktive olur ve tamamlanır!

Tılsımı yanınızda taşıyın ve aşk çizim özelliklerini etkinleştirmek istediğinizde ona dokunun. Bunu istediğiniz sıklıkta yapın. Büyüleyici yastığınızın altında uyuyun ve uykuya dalarken, yaşamak istediğiniz aşkı hayal edin.

İstediğiniz aşk tezahür edene kadar çekiciliği koruyun. Bu aşkı bulduğunuza inandığınızda, tılsımı evinizden uzaklaştırın ve önce biyolojik olarak parçalanamayan her şeyi çıkardığınızdan emin olun. Bulduğunuz aşk herhangi bir nedenle beklediğiniz gibi çıkmazsa (hepimizin başına gelir), bu aşk cazibesini taze malzemelerle yeniden yapın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir