Büyüler

Sevgililer Günü İçin Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu Sevgililer Günü’nde randevunuz var mı? Özel birine aşık mısınız? Hayır? Endişelenme, seni koruyacağız. Sevgililer, asla yalnız kalmamalı. İşte bu Sevgililer Günü’nde aşkı çekmek için yapabileceğiniz bazı aşk büyüsü. Lütfen bu ritüelleri mevcut ilişkileri güçlendirmek için de kullanabileceğinizi unutmayın.

Ritüel I

Gerçekleştirilecek ilk ritüel kırmızı gül ve kurdele satın almakla başlar. Şerit, gül sizi temsil ederken beklentilerinizi ve arzularınızı temsil etmek içindir. Sevgililer Günü’nde, ritüeli orada gerçekleştirmeniz için size rahatlık sağlayacak sessiz bir oda bulun – Sunucunuzda da gerçekleştirebilirsiniz. Şeridi elinizde tutun ve tüm dilek ve arzularınızı onaylayın. Mevcut ilişkinizi güçlendirmekten yeni biriyle tanışmayı ummaya kadar her şeyi onaylayabilirsiniz. Bunun üzerinde bir süre meditasyon yapın ve bitirmek için hafifçe kurdeleye üfleyin.

Bir sonraki adım, şeridi gülün sapının etrafına sarmak ve bir düğümle bağlamaktır. Bununla işiniz bittiğinde, kendiniz ve dileğiniz üzerine meditasyon yapmaya başlayın. Gül sizi ve yalnız sizi temsil eder, bu yüzden başka kimseyle temas etmemesini sağlamak zorunludur. İşiniz bittikten sonra gülünüz için mükemmel saklanma yerini bulun. Bu ritüeli gerçekleştirdikten sonra aşk sizi kesinlikle bulacaktır.

Aşk Büyüsü

Ritüel II

İkinci ritüel için bir mum, bir mumluk ve keskin bir kuvartz gerekir. Yine sessiz bir odada veya sunağınızda, mumun üzerine bir kalp kazmak için kuvarsın keskin tarafını kullanın. Kalbi çizerken, kalbinizin tüm arzularının gerçekleştiğini hayal edin. Kalbi çizdikten sonra mumu, yanında kuvars olacak şekilde mumluk üzerine yerleştirin.

Mumu yaktığınızda, meditasyon yapmaya devam edin ve arzularınızın kabul edildiğine kalbinize inanın. Bu ritüeller kesinlikle bu sevgililer gününde size sevgi çekecek veya mevcut ilişkilerinizi güçlendirmeye yardımcı olacaktır.

Ritüel III

Bu ritüel için pembe bir mum, bir elma, iki gül (kırmızı ve beyaz) ve bir kırmızı kurdeleye ihtiyacınız olacak. Mumunuzu yakın ve boş bir masanın üzerine koyun. Daha sonra elmayı ikiye bölün ve güllerinizi elmanın her iki yanındaki vazolara yerleştirin. Çekmek istediğiniz sevgiyi çağırarak alevin yoğunluğu üzerine meditasyon yapın. Çağıracak belirli bir kişi yoksa, kaderinde olanı isteyebilirsin.

Yeni aşkı çekmek, eski bir alevi yeniden canlandırmak veya sevdiklerinizle olan bağınızı güçlendirmek istiyorsanız, bu ritüeller kesinlikle bu Sevgililer gününde size yardımcı olacaktır. Etkili sonuçlar için gerekli önlemleri almayı ve ritüellerinizi elverişli bir ortamda gerçekleştirmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu