Büyüler

Piyango Büyüsü

Herkes Jackpot kazanmayı sever, değil mi? Ancak bazen 100. denemeden sonra bile hiçbir şey kazanamayabilirsiniz. Bu yüzden size birkaç numara konusunda yardım etmek için buradayız. Ve bu numaralara piyango büyüsü ve ritüeller denir.

Bugün sizinle paylaşacağımız şeyler, şans ve tabii ki para çekmenize yardımcı olacak en iyi ve en etkili ücretsiz piyango büyüleridir! Hiçbir sonuç almadan oynamaya devam etmekten bıktıysanız, bu piyango büyülerini deneyin ve pişman olmayacaksınız!

Piyango Büyüleri Nelerdir?

Piyango büyüleri güçlüdür, ancak biraz şans çekmek, piyangoyu kazanmak ve belki bir milyoner olmak için kolay büyüler! Bu büyüleri gönülsüz bir şekilde yapabileceğinizi sanmayın! Hala odaklanmanız ve uygulamaya odaklanmanız, yaptığınız işe inanmanız ve bu büyüleri bir güven yerinden yapmanız ve neyi başarmak istediğinizi görselleştirmeniz gerekir. Bu, piyango büyüleri yapmanın, şansı çekmenin ve çalışmasına izin vermenin en iyi yolu!

Piyango Büyüleri Nasıl Çalışır?

Piyango büyüleri beyaz sihirdir ve doğru yapılırsa her zaman hepimizin umduğu sonuçları üretirler. Ancak unutmayın, bunları başkalarına maddi olarak veya başka bir şekilde zarar vermek için kullanmamalısınız. Beyaz büyü sadece mutluluk ve başarı içindir. İşte bu yüzden bu büyüleri bir uyum ve pozitiflik alanından yapmak çok önemlidir. Şansı çekmeniz gerekiyor ve yanlış bir tavırla şans mıknatısı olmayacaksınız, bunun yerine onu reddedeceksiniz!

Yeşil Mumlar Piyango Büyüsü

Bu, benzersiz bir görselleştirme tekniğine ve birkaç sihirli kelimeye ihtiyaç duyan basit bir piyango büyüsüdür. Öncelikle, gelecekte birbirimizi nasıl görmek istediğimize olumlu ve azimli bir tavırla odaklanmalıyız. Refahınızı, üniversitedeki çocuklarınızı, ipoteğinizin ödenmesini ve kapsanan diğer tüm ihtiyaçlarınızı gözünüzde canlandırın. Tamamen geleceğinize konsantre olduğunuzda, büyüye devam etmeniz gerekir.

Bu görselleştirme uygulaması, bu özel büyünün tezahür etmesine izin verebilecek şeydir. Odaklanamaz ve bir şeyleri görselleştiremezseniz, büyüyü yapmak için doğru anı bekleyin, kendinizi rahat ve enerjiyle uyumlu hissetmenizi bekleyin. Maddi durumunuz için biraz fazla endişeliyseniz, birkaç dakikanızı geride bırakarak rahatlamaya çalışın. Neden? Endişe, kaygı ve stresten oluşan bunun gibi negatif enerji getirmek, enerjinin büyünün düzgün şekilde tezahür etmesine izin vermemesine yol açabilir.

Malzemeler

 • İki yeşil mum
 • Paçuli esansiyel yağı (paçuli yoksa biberiye esansiyel yağı kullanabilirsiniz)
 • Birkaç küçük para
 • Aynı sayıda malakit taşı (aksi takdirde kaplan gözü veya kehribar veya yeşim kullanabilirsiniz)
 • Çakmak

Nasıl Yapılır?

 1. Hayatınızda her zaman sahip olmak istediğiniz başarıyı görselleştirirken yeşil mumlardan birini uçucu paçuli yağı ile karıştırmalısınız.
 2. Mumu yakın ve sunağın üzerine yerleştirin (eğer normal bir sunağınız yoksa, basit bir sade masa bu rolü yapacaktır).
 3. Mumun etrafına temiz bozuk para ve malakit taşları koyun.
 4. Yüksek sesle ve net bir şekilde 3 kez tekrarlayın: “Ben, (adınız), dört elementin, suyun, ateşin, toprağın ve havanın gücünü çağırıyorum. Bana ihtiyacım olan ve istediğim tüm parayı getir. Kimseye zarar vermeden ve en yüksek iyilik için.”
 5. Sonra diğer yeşil mumu açın ve tüketilirken, tamamen tüketilene kadar gelecekteki milyoner zihniyetinizle durmaksızın izleyin.
 6. Kalıntıları bahçenizde veya evinizin içinde saklayabilirsiniz. Cebinizde veya çantanızda bozuk para ve malakit taşı taşımalısınız.

Şimdi bu büyünün yürürlüğe girmesini beklemelisiniz. Genellikle 10 gün içinde ortaya çıkar. Hiçbir şey olmazsa, yeniden düzenleyin.

Piyango Büyüsü

Pirinçle Basit Bir Piyango Ritüeli

Bu piyango ritüeli basit ama etkilidir ve neredeyse anında çalışmaya başlar. Bu büyü tamamen pirinç ve özellikleriyle ilgilidir. Pirinç, zenginlik, bolluk ve şansı çekmek için harika bir bileşendir! Bulması çok kolay ama yine de çok güçlü!

Malzemeler

 • Bir litre su
 • Bir bardak
 • Pirinç
 • Beyaz kıyafetler

Nasıl Yapılır?

 1. Sabah erkenden suyu kaynatmaya başlayın.
 2. Kaynarken çıkar onu.
 3. Bardağı çiğ pirinçle doldurun ve 5-10 dakika suda bekletin.
 4. Bundan sonra suyu süzün ve saklayın.
 5. Banyo yaparken boynunuzdan aşağıya doğru o suyla durulayın.
 6. Bundan sonra hızlı bir duş alın, böylece kendinizi temizlersiniz.
 7. Beyaz giysiler giyin.

Önümüzdeki günlerde yeni fırsatları takip edin ve yakalayın. Tekrarlayan sayılara, evrendeki bazı sinyallere dikkat etmenizi veya sezgilerinizi dinleyerek piyango bileti satın almanızı öneririm. Bu büyü, kazanan bileti seçmeniz için size rehberlik edecek!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir