Büyüler

Pembe Mum İle Yapılan Aşk Büyüsü

Büyülü bir ritüel gerçekleştirirken mum yakmak, büyünün etkili olması çok yaygın bir yöntemdir. Modern mum büyüleri Pagan , Wiccan veya Yeni Çağ kültürleriyle bağlantılıdır. Yıllardır kullanılan mum büyüleri yapılan ritüeller ve meditasyonla gerekli bir adım olarak kullanılmıştır. Amacınıza bağlı olarak, mumlarınızın rengi sonucunu etkileyecektir.

Pembe Mum Ne Anlama Geliyor?

Pembe rengin anlamı, tatlı, romantik ve yumuşak bir renk olarak bilinir. Bu nedenle, pembe mumlarla yaptığınız bu büyü iki kişi arasında aşkı, romantizmi, şefkati ve uyumu sembolize eder. Böylece sevgi dolu bir ilişki kurmayla için tercih edilen büyüler arasındadır. Özellikle pembe rengin yunan aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit ile ilişkili olduğuna inanılıyor. Pembe mum, aşk iksirlerinin yanı sıra aşk büyülerinin rengi olarak da seçilmiştir . Bu mumlarla yapılan bir aşk büyüsü, sembolize ettikleri sevgi ve romantizm gücünü artırabilir ve iki kişinin arasındaki bağı güçlendirebilir.

Pembe Mum İle Yapılan Aşk Büyüsü

Pembe Renk Ne Kadar Önemli?

Hayatınıza yeni bir aşk veya arkadaşlık istiyorsanız, o zaman pembe mumlar ile yapılan bir büyü en iyi seçenektir. Pembe sihirli rengin gücü olduğu için arzu ettiğiniz kişinin kalbini kazanmanıza yardımcı olabilir Genel olarak pembe renkten yararlanan sihirli ritüeller aşk, romantizm, evlilik ve her türlü duygu için idealdir.

Pembe Mum Nereden Alınır?

Herhangi bir mum mağazasından veya ev dekoru perakendecilerinden pembe renkli mumlar bulabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden satın alarak da gerçekleştirebilirsiniz. Pembe mumların yanı sıra, bazıları doğal soya veya balmumu mumlarını tercih eder. Bu ürünü satın alırken sadece rengi değil, boyutunu ve şeklini de göz önünde bulundurmalısınız. Pembe mum genellikle bir aşk büyüsü ritüeli için kullanılır; ama bazen meditasyon seansınız için de yararlanabilirsiniz. Renk, partneriniz ile aranızdaki bağı güçlendirmeye veya arzu ettiğiniz birinin kalbini büyülemeye konsantre olmanıza yardımcı olacak güce sahiptir. Pembe mum büyüsünün gücünü çağırmak, sembolizimi ve onu uygun şekilde nasıl kullanacağınızı anladığınız sürece zor değildir. Ayrıca, lütfen ritüel sırasında pozitif enerjilerinizi koruyun.

Pembe Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle sessiz, huzurlu bir odada oturun ve mumu yakın
  • Beyaz kağıda adınızı ve büyüyü yapmak istediğiniz kişinin soyadını yazın
  • Her iki ismin etrafına bir daire çizin
  • Zihninizi gevşetin ve ikinizi düşünmeye başlayın
  • Bu cümleyi üç kez söyleyin: ” Senin ve benim kaderimiz mühürlendi. Bana gel ve beni sev Kaderimiz bizden öyle olmamızı istiyor. “
  • Pembe muma bakarak bu sözler söylenir ve mumun tamamen bitmesi beklenir

Odadan çıkmadan önce mumunuzun tamamen söndüğünden emin olun. Kafanız karışıksa ve çok fazla düşünceniz varsa büyüyü yapmaya çalışmayın. Ritüel günden önce zihninizi açmalı ve olumsuzluğu geride bırakmalısınız. Gerçek aşkı istiyorsun ama zihnin açık değil, o zaman büyün nasıl işe yarayabilir. Zihninizin özgür olmasına izin verin ve tüm engellerden uzak durun; Her şey netleştiğinde, aşk büyüsü ritüeline başlayabilirsiniz. Lütfen beyaz kağıda yazdığınız kalemin rengi büyü yapacağınız kişinin favori rengi olmalıdır. Buna dikkat etmelisiniz.

Görselleştirme aşamasında ise sadece ikinizi birlikte hayal ederken hissettiğiniz sevgiye ve mutluluğa odaklanın. Mumu asla gözetimsiz bırakmayın ve ayrıca muma üflemeyin; büyü, uygulayıcıların mumun üflemesine izin vermesini gerektirir. Bu büyü, haftanın her cuma gecesi art arda uygulanmalıdır. Aşkın sihirli gücünü en yükseğe çıkarmak için büyük bir pembe mum kullanmayı düşünebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir