Büyüler

Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Öncelikle, basit bir testle hızlıca ayırma büyüsü yapabilecek en azından bazı büyü yetenekleriniz olup olmadığını öğrenmeniz gerekir. Bu test on sorudan oluşur ve hepsi kişinin büyülü yeteneklerinin seviyesini belirlemesi için çok önemlidir. Bu yüzden lütfen bunları yanıtlarken dürüst ve gerçekçi olun. Öyleyse bu testi yapalım.

 1. Soy ağacınızda başarılı voodoo büyücüleri var.
 2. Avrupa’da voodoo’nun Hristiyanlık kadar yaygın olduğu bir kültürde büyüdünüz.
 3. Korunmak için voodoo muskalarınız var.
 4. Korkularınız, kabuslarınız, ruh haliniz değişmiyor.
 5. Sakin birisiniz.
 6. Hiç işitsel veya görsel halüsinasyon yaşamadınız.
 7. Daha önce hiç büyü yapmadınız ve talihinizi hiç söylemediniz.
 8. Bir çifti ayırmak için büyüyü seçmeden önce düzinelerce büyüye baktınız.
 9. Bu büyüyü yaptıktan sonra ne olacağını biliyorsunuz.

Test sonuçlarınızı değerlendirmek çok kolaydır. Yukarıdaki sorulardan herhangi birine hayır cevabını verdiyseniz, kendinize büyü yapmayı tamamen unutun. Bu sizin işiniz değil. Büyüden yararlanmanın en iyi yolu, bir medyumla iletişime geçmektir.

Bir Çifti Ayırmak İçin Büyü Yapmak İçin Risksiz Bir Yöntem

Hayat uzun ve çok yönlüdür. Bugün başınıza gelenlerin en önemli şey olduğunu düşünmeyin. Gerçek hisleriniz ve duygularınız, şu anda ne kadar güçlü olursa olsun, sonunda kaybolacaktır. En tutkulu aşk bile sadece birkaç yıl yaşar ve sonra kaybolur.

Romeo ve Juliette hakkındaki hikayeyi hatırlayabiliriz. Bu iki genç birbirlerini o kadar sevdiler ki, ailelerinin onları ayırmasına izin vermemek için intihar ettiler. Bu hikaye, trajik karakteriyle şüphesiz güzeldir. Bununla birlikte, insan ruhlarının nasıl inşa edildiğini bilen sihirbazlar, hayatta kalsalardı ne olacağını merak etmekten kendini alamazlar. Muhtemelen, sonunda birbirlerine aşık olurlar ve birbirlerini unuturlar. Bu, fedakarlıklarının boşuna olduğu ve ölümlerinin anlamsız olduğu anlamına gelir.

Bugün sevdiğinizi düşündüğünüz kişiyle birlikte olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunuzda ve bir çifti hızlıca ayırmak için büyü yapacağınız zaman, muhtemelen büyük bir hata yapıyorsunuzdur. Aşkının kaybolacağını söylemiyorum. Büyük ihtimalle birkaç yıl içinde yaptığına pişman olacaksın. Ne yazık ki, bu noktada kader genellikle tamir edilemez ve enerjilere verilen zarar çok ciddidir. Bu nedenle size yardım edecek profesyonel bir medyum bulmanız gerekecek.

ayırma büyüsü

Güçlü Bir Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir çifti hızlı bir şekilde ayırma büyüsü ise şu şekilde yapılır. Başlamak için şunları satın almalısınız;

 • Üç beyaz mum;
 • Kara büyünün sonuçlarına karşı korunmak için tasarlanmış bir tılsım;
 • Metal kilitli iki kilitli ahşap kutu;
 • Bir çift metal makas;
 • Turuncu iplik;
 • İki büyük ama kurtlu elma.

Mumları yakın. Anahtarları kilitlerin içinde bırakarak her iki kutuyu da önünüze koyun. Çiftin fotoğrafını çekin ve tek hareketle ikiye bölün – bu çok önemli! Bir yarısını bir kutuya ve diğer yarısını diğer kutuya koyun. Elmaları alın ve makasları onlara dokuz kez yapıştırın. Elmayı kutuya koyun. Aynısını diğer elmaya da yapın. Kutuları kapatın ve kilitleyin. Turuncu ipliğinizi her bir kutunun etrafına sarın ve uçlarını bir miktar mum ile kapatın.

Kutuları kimsenin bulamayacağından emin olmak için saklayın. Güçlü kırılma büyünüzü etkili kılacak karanlık güçlere bir fedakarlık olarak makası en yakın kavşağa, yolun kenarına atın. Geriye bakmadan uzaklaşın ve korkunuzu kontrol altında tutun. Korktuğunuz ya da etrafınıza baktığınız anda, büyünün gücü o çiftin yerine üzerinize düşecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir