Büyüler

Koruma İçin Güçlü Tanrıça Duası

Biraz koruma arıyorsanız, fırtınalı bir gerçeklikten ve bazı karışık durumlardan korunmanıza yardımcı olması için bir tanrıya güvenmek isteyebilirsiniz. Koruma büyülerinin yanı sıra, dua daha hızlı olması için harika bir araçtır!

Korunmak İçin Tanrıça Duası Nedir?

Koruma için bir tanrıça duası, Tanrıça’dan korunmasını istemek için adanmış özel bir duadır. Korumayı çekmek için kelimelerin inanılmaz gücünü ve bir tanrı ile olan bağlantıyı kullanmanın bir yolu.

Nasıl Çalışır?

Korunmak için bir tanrıça duası, hayatınızın etrafında koruyucu bir kalkan oluşturmanıza yardımcı olabilir ve size başka türlü zarar verebilecek zararlı enerjiyi, durumu veya duyguyu önleyebilir. Bu duayı çevrenizde ilahi parlak bir ışık üretebilecek bir şey olarak düşünün ve bu parlak ışık o kadar güçlü ki karanlık ruhunuza bağlanamaz.

Böylelikle pozitiflik ve yüksek titreşimlerle karanlık ve olumsuzlukla mücadele edecek, tanrıçanın desteği ve yönlendirmesi ile koruma ve güvenlik adına herhangi bir engel veya problemle nasıl yüzleşeceğinizi bileceksiniz.

Koruma İçin Güçlü Tanrıça Duası

Bunu Yapmanın En İyi Zamanı Nedir?

En çok ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz anda yapabilirsiniz. Örneğin, kendinizi biraz kaybolmuş hissediyorsanız, güvende olmadığınızı hissediyorsanız ve bazı olumsuzlukların her zaman etrafınızda olduğunu, size ulaşmaya veya sizinle en iyi hayatınızın arasına girmeye çalışıyorsanız, bunu temizlemek için ihtiyacınız olan araç dua etmektir. Bu koruma sarmalını yaratmak için, ortaya çıkan zorluklarla uğraşırken yalnız değil, desteklenmiş, yönlendirilmiş hissetmeniz gerekir.

Büyü yetenekleri içindeyseniz ve koruma için bir büyü yapmaya karar verdiyseniz, etkilerini arttırmak ve biraz daha erken tezahür etmesine izin vermek için dua ekleyebilirsiniz.

Aksi takdirde, küçük bir koruma ritüeli oluşturmak için tasarlanmış özel bir gün bile seçebilir ve tanrıçanın o çemberi yaratırken enerjisinin kontrolü ele geçirmesine ve sizi kutsamasına izin vermek için hazır ve açık olduğunuzu bilmesinin bir yolu olarak duayı ekleyebilirsiniz. Güvende hissetmek için ihtiyacınız olan enerji.

Bir Dua İçin Nasıl Hazırlanılır?

Aşağıdaki adımlar bir zorunluluk değildir, ancak namazınızı gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Beyaz Bir Mum Yak

Beyaz bir mum, Tanrıça’nın sana giden yolunu bulması için harikadır. Artı, olumsuzluğu korkutmak, pozitifliği ve güvenliği çekmek için en iyi mumdur.

Kendinizi Güvende Hissettiren Şeyi Yapın

Kendinizi güvende ve korumalı hissettiren bir şey düşünün. Bu nedir? Belki evde şöminenin yanında bir battaniyenin altında biraz zaman geçirmek ya da yatakta daha fazla zaman geçirmek. Bu, sizi daha az yalnız, daha güçlü ve korumalı hissettiren, sizin için çok özel biriyle olmayı bile içerebilir. Sizin için en iyisini yapın.

Koruma İçin Bir Mühür Oluşturun ve Onu Bir Tılsım Olarak Kullanın

Koruma için bir mühür oluşturmak, hem sahip olduğunuz niyetleri güçlendirmek hem de korunmak için kendinize bir tılsım olarak saklayabileceğiniz özel bir el yapımı muska sahip olmak için harika bir uygulamadır.

Bir Koruma Büyüsü Yapın

Büyü ve büyü yapma ile ilgiliyseniz, korunmak için bir büyü yapmak iyi bir fikir olabilir. Daha da fazla koruma sağlamak için hem büyü atmayı hem de duayı kullanabileceğiniz daha eksiksiz ve karmaşık bir koruma ritüelinin parçası olabilir.

Korunmak İçin Tanrıça Duası

“Sevgili Tanrıça, işte ben, senin için bekleme sizin için çağrılması, senin korunmaya ihtiyacım, senin rehberliğine ihtiyacım var. Senin yolumu aydınlatmak için ışık benim üzerimde. Rahatsızlık alma duygusu hissetmek, artık güvenli hakkını hissetmiyorum. İstediğim tüm bunların değişmesini istiyorum. Enerjinizin, etrafımda olması için güçlü enerjiden koruyucu bir kalkan oluşturmasını istiyorum. Karanlık bir kenara bırakılacak. Düşmanlar kaybolacak. Artık mücadele yok. Tanrıçam, tek ihtiyacım olan korumanız. Bana yardım et, rehberlik et, koru beni karanlıktaki ışığım ol.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir