Büyüler

Koruma İçin En Güçlü Mum Renkleri

Her zaman ve her koşulda kendimizi kara büyüden veya uyumsuz olan ve bizi etkileyebilecek enerjilerden korumak gerekir. Öyleyse koruma için mum renkleri hakkında bahsederek başlayalım.

Koruma Mumları, Hangilerini Kullanmalı ve Ne Üzerine Meditasyon Yapmalı?

En güçlü koruma mumu, sıradan mumdan biraz daha geniş olan mor mumdur. Bu mum geceleri yakılmalı ve önünde koruma duası söylenebilir. Bu mumun arkasına bize huzur veren ya da arındırıcı bir görüntü koymak da çok faydalıdır. Bazen mumu birkaç gün yakmak mümkündür.

Kullanılabilecek koruma mumlarından bir diğeri de kokulu mumlardır. Tütsü veya mür gibi kötü ruhları uzaklaştıran bazı özel parfümler vardır, ancak genel olarak bu parfümle mum bulmak zordur. Bunları aynı amaca hizmet eden sandal ağacı mumlarıyla değiştirebilirsiniz. Kendinizi korumak ve varlıkları veya kötü enerjileri uzaklaştırmak istemiyorsanız, koruma mumlarının işe yaramaz olduğunu unutmayın, bunu aklınızda bulundurun. Ve her zaman kendinize sevgi ile davranmaktan ve içsel olarak uyum sağlamak için egzersiz yapmaktan daha iyi bir koruma olmadığını bilmelisiniz.

Koruma İçin Mum Renkleri Listesi

Kendinizi Korumak İçin Mumlar – Beyaz Mumlar

Beyaz mumlar genellikle bir kişiyi korumak için kullanılan mumlardır. Beyaz bir mum yandığında ortaya çıkan ışık koruyucu bir bariyer görevi görür. Beyaz, saflığın ve uyumun rengidir, bu nedenle genel koruyucu amaç için harikadır.

mum renkleri

Auranızı ve Evinizi Korumak İçin Mumlar – Menekşe Mumlar

En güçlü koruyucu mumlardan biri menekşe rengidir. Bu mumu yakarak, varlığınız üzerinde bir koruma halesi de oluşturabilirsiniz.

Normalden daha büyük bir mum da satın alabilirsiniz. Daha geniş çapa sahip olanlardır, bu nedenle tüketmeleri daha uzun sürer. Bir koruma mumu yaktığınızda, elde etmek istediğiniz şeye odaklanmanız çok önemlidir. Mumun size sunmasını istediğiniz koruma üzerinde düşünmeli ve meditasyon yapmalısınız.

Çevrenizdeki negatif enerjiyi yok edeceksiniz ve pozitif enerjiyi artıracaksınız. Evinizi kötü enerjiden korumak için yanan bir menekşe mumunuz olmasını tavsiye ederim. Pozitif enerjiyi evinize çekmenin yanı sıra, hoş bir refah hissi de sağlayacaktır.

Sevdiklerinizi Korumak İçin Mum – Mavi Mumlar

Sevdiğiniz birini korumak istiyorsanız mavi bir mum kullanın. Kötü enerjiyi uzaklaştırmaya yardımcı olur ve hastalık, olumsuzluk, depresyon, üzüntü, ağrı, kalp kırıklığı ve daha fazlasıyla savaşmak için harika bir araçtır.

Mumun Koruyucu Görevi Görmesine Nasıl Yardımcı Olunur?

Koruma ritüellerinde amacınızı yazarak mumun etkisine yardımcı olabilirsiniz. Negatif enerjilere, kötü ruhlara, kötü titreşimlere vb. karşı korunmak istediğinizi unutmayın.

Bu, özellikle neye karşı savunmak istediğinizi bildiğinizde en etkili olanıdır. Yani, negatif enerjisini size gönderen birinin olduğunu biliyorsanız, ritüeli kişiselleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, kendinizi korumak istediğiniz kişinin adını mumun dibine yazın.

Meditasyon ve Yansıma

Uyguladığınız herhangi bir şifa ritüeli veya egzersizi gibi, bunu rahat bir durumda yapmanız çok önemlidir. Ek olarak, tüm niyetinizi ve konsantrasyonunuzu yaptığınız şeye koymalısınız. Siz, eviniz ve sevdikleriniz için bir tür küçük koruma ritüeli oluşturarak, bir koruma egzersizi yapmak istediğinizde mumun tamamen yanmasına izin verebilir veya söndürüp yeniden yakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir