Büyüler

Koruma Büyüsü

Bu yazıda size koruma büyüsü hakkında bahsetmek istiyoruz. Öncelikle, batıl inançlı insanlara ve hiç büyü yapmamış insanlara söyleyeceğim bir şey var: Kara büyü büyüsü kullanmak, kötülüğe hizmet etmek, kanunu çiğnemek veya kötü bir şey yapmak anlamına gelmez.

Ak ve kara büyü koruma büyüleri arasındaki fark, farklı kan gruplarına sahip kişilerin hastaneye vardıklarında aldıkları tıbbi yardımla açıklanabilir. Yanlış kan grubu transfüzyonu yapılan hastalar ölür. Bu aynı zamanda farklı büyü türleri için de geçerlidir. Ak büyü, ışık enerjisine sahip kişiler veya yaşamlarını ve karmalarını kontrol etmelerini sağlayan yüksek düzeyde kendini geliştiren kişiler için daha iyidir. Kara büyü, büyücülüğün etkisi altındaki insanlar, günlük olarak negatif enerjilerle karşılaşan insanlar veya kendini geliştirme yolculuğuna yeni başlayanlar tarafından kullanılmalıdır.

Bu nedenle, bu makalenin başlığındaki soruyu hemen cevaplayabiliriz. Hangi büyü koruma büyüleri daha iyidir? Özel duruma, müşteriye ve medyuma bağlıdır. Güçlü bir medyumun yaptığı kara büyü büyülerinden yararlanan pek çok insan var ve amatörce yapılan ak büyü koruma büyülerinden neredeyse birçok insanın incindiğini gördük.

koruma büyüsü

Koruma Kara Büyüler Ak Büyüden Daha Mı İyidir?

  1. Daha önce belirtildiği gibi, kara büyü koruma büyüleri, hafif enerjilerden daha fazla karanlık enerjiye sahip olan insanlara yapılır. Karanlık enerjilerin o kadar da kötü olmadığını unutmayın. Kural olarak, iş adamları, kolluk kuvvetleri, hedeflerine güvenle giden insanlar veya diğer insanlardan sorumlu olanlar tarafından üretilirler. Karanlık enerjiler insanlara güç, mantık, titizlik vb. verir. Örneğin, iradenizi ve hedefinize ulaşma arzunuzu körükleyen karanlık enerjiler olmadan, zengin olma, kilo verme veya başarmaya çalıştığınız başka şeyler için asla başarılı olamazsınız.
  2. Koruma büyüleri, kara büyü ile çalışmanız şartıyla, kara büyü ile savaşmak için harika bir araçtır. Size karşı tek tek zararlı ritüeller yapılırsa ışık enerjileri lekelenme ve bozulma eğilimindedir. Bu şekilde, medyum koruma alanınızı temizlemesi ve güçlendirmesi gerekecektir. Sizi kara büyülerden karşı korurken karanlık enerjiler büyüyecek. Bir noktada o kadar çok olacak ki, bir kısmı büyük bir geri tepme şeklinde canınızı yakana geri dönecek. Bu nedenle, kara büyü koruma büyüleri, intikam için de kullanılabilen etkili bir koruma aracıdır.
  3. Dahası, kara koruma büyüsü, insanlar nesiller arası bir lanetten veya bedenlerini işgal eden olumsuz bir varlığın neden olduğu diğer kronik hastalıklardan muzdarip olduğunda kullanılır. Kara büyü koruma büyüleriyle, medyum hocaların kötü varlığın kurbanını etkilemesini engeller. Bu, müşteriyi doğru bir şekilde iyileştirmesine ve müşterinin tam ve hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlamak için gerekli önlemleri tek tek almasına olanak tanır.
  4. Çevrenizde negatif enerjiye sahip kişiler varsa, örneğin bu tür insanlarla çalışıyorsanız, kara büyü kullanın. Kendinizi korumak için ak büyü kullanırsanız, dışlanmış olursunuz çünkü diğerleri sizin hakkınızda bir şeylerin yanlış olduğunu hissedeceklerdir. Kural olarak, bu daha fazla kabul edilemezliğe, nefrete ve saldırganlığa yol açar. Kara büyü koruması, size daha fazla güç verirken öne çıkmanıza yardımcı olur. Yazım makinesi sizinle birlikte çalıştıktan sonra mevcut durum değişecek, çünkü çevrenizdeki insanlar sizi fikirleri göz ardı edilmemesi gereken daha güçlü bir kişi olarak görecek. Herkes sizinle arkadaş olmak isteyecek ve sizi düşman olarak görme olasılığından korkacak.

Yine de, kara büyü koruma büyüleri belirli koşullar altında tehlikelidir ve kullanılmamalıdır. Örneğin, hamile kadınlara, yaşlı ve hasta insanlara, özellikle şeker hastası, kanser veya kalp krizi veya felç geçirenlere asla böyle büyüler yapmayın. Çocukları veya zihinsel bozukluğu olan kişileri korumak için kara büyü kullanmayın. Son olarak, bazı insanların karması kara büyüye karşı bağışık olduğu için, üzerine herhangi bir büyüden korunma büyüsü yapmadan önce kişinin karmasını çalıştığınızdan emin olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir