Büyüler

Kocanıza Yapılacak Etkili Aşk Büyüsü

Bir kocaya yapılacak aşk büyüleri diğer aşk büyülerinden farklıdır. Eşlerin çok güçlü bir bağları vardır ve onlarda belirli duyguları uyandırmak çok zordur. Bu yüzden bir kocaya aşk büyüsü yaparken çok dikkatli olmalısın. Aşağıda, kocanıza yapmayı deneyebileceğiniz etkili bir aşk büyüsü var.

Kocanıza Yapılacak Etkili Aşk Büyüsü

Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocanıza etkili bir aşk büyüsü yapmak için alyanslarınıza ihtiyacınız olacak. Alyanslar çok garip ve tuhaf bir enerjiye sahipler, bu da onları güçlü bir aşk büyüsü yapmak için ideal kılıyor. Ayrıca, bir tutam saç, biraz kutsal su, bir mum ve büyük bir aynaya ihtiyacınız olacak.

Hazırladığınız her şeyi aynanın önüne koyun. Ellerinizi ıslatın ve gözlerinizi bir miktar kutsal suyla yıkayın. Saç tutamını bu suya batırın ve kısa bir ayakkabı bağı gibi görünecek şekilde şekillendirin. Saç tutamını her iki halkadan geçirin ve uçları birbirine bağlayın. Halkaları mum ateşinin üzerinde gezdirin ve şunları söyleyin;

“Halka güneş ve ay. Saçım Samanyolu gibi. Gök düşene kadar Tanrı’nın hizmetkarı (adı) kocam olsun. Ayın güneşi takip ettiği gibi beni her yerde takip etmesine izin verin ve asla başka bir kadına aşık olmasın. Halka güneşi koruyacağım ve halka ayını kocama vereceğim. Yüzük parmağımda olduğu sürece beni özlemesine izin ver. Amin.”

Bir kocaya yapılacak bu etkili aşk büyüsünü yapmak ve hatırlamak kolaydır. Ancak bazen işe yaramaz. Kocanıza uyguladığınız etkili aşk büyüsünün etkili olduğundan emin olmak istiyorsanız, profesyonel bir medyuma yardıma ihtiyacınız olacak.

Kocanıza Yapılan Aşk Büyüsünde Tüm Alyanslar Kullanılamaz

Kaybolan ve sonra bulunan, kavga ederken kocanıza attığınız, boşanmak istediğiniz için ağladığınız ya da satıp geri alınan yüzüğü kullanmayın. Alyansların sembolik bir anlamı ve eşlerin ilişkileri ile güçlü bir bağlantısı vardır. İnsanlar yardım edemedi ama bu bağlantıyı fark etti. Sonuç olarak, alyanslarla ilgili onlarca işaret, alamet ve batıl inanç yaratıldı. Size anlatacağım şey bu.

İşaret 1: Alyansınızı kaybederseniz, evliliğiniz yakında sona erecek.

İşaret 2: Ailenizin mutluluğu elinizden alınabileceği için başkalarının nikah yüzüğünüzü denemesine izin vermeyin.

İşaret 3: Başkalarının alyanslarını kullanmayın. Altın alyans alacak paranız yoksa gümüş veya plastik olanları kullanın.

İşaret 4: Kullanılmış alyans satın aldığınızda, eski sahiplerinin evliliklerini bozan sorunlarını da satın almış oluyorsunuz.

İşaret 5: Nikah yüzüğünüz çok daralırsa, can sıkıntısı ve sıkıcı bir günlük rutin nedeniyle evliliğiniz yakında dağılacaktır.

İşaret 6: Alyansınız kararmışsa, değişiklikler yolda.

İşaret 7: Alyansınız çatladıysa, evliliğiniz yakında parçalanacaktır.

İşaret 8: Nikah yüzüğünüzde bazı çizikler varsa, eşinizin uzaklaşması sizin hatanızdır.

Neden bu işaretleri ortaya koyduğumuzu düşünüyorsunuz? Çünkü içlerinde anlatılan yüzükler kocaya atılan aşk büyüsü için kullanılmamalıdır. Ama merak etmeyin. Alyans ritüelleri aşk büyüsündeki en güçlü ritüeller değildir. Koşullar ne olursa olsun, size tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ritüeli medyumlar sunabilir çünkü binlerce güçlü ve etkili ritüeller vardır.

Evlendiğinizde takas ettiğiniz yüzükler sadece karı koca üzerine yapılan aşk büyüsünde kullanılamaz. Kara büyüde de kullanılabilirler. Düşmanınız bir şekilde kocanızın nikah yüzüğünü almayı başarırsa, ilişkinizi kolaylıkla bozabilir. Kocanız ona aşık olacak ve sizden, yasal karısından nefret edecek. Artık mutluluğunuzu görmeye dayanamazsa, evliliğinizi mahvedecek ve boşanacaksınız. Ama korkmayın. Kara büyü büyüler muskalar ile kırılabilir. Evliliğinizin tehlikede olduğunu düşünüyorsanız, deneyimli bir medyumla iletişime geçin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir