Büyüler

Kiriş Büyüsü

İnternette araştırma yapılırken kiriş büyüsü hakkında yeterli bilgi olmadığını fark edebilirsiniz. Bu yüzden bizlerde kiriş büyüsü hakkında bilgileri aktaracağız. Bu yazıda büyü nedir, kiriş büyüleri nedir, kiriş büyüleri nasıl bozulur, kiriş büyüsü kaç günde tesirini gösterir. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek başlayalım.

kiriş büyüsü nedir

Büyü nedir?

İnsanlar hayatlarında ömür boyu sıkıntılar çekmektedir. İnsanlar tüm bu sıkıntılarını yenmek için çabalar. Kimi zaman bu sorunları kendi çabalarımızla yapamayacağımız türden olabilir. Çünkü bazı sorunların çözülmesi için kendi iradenizle yapabileceğimiz bir şey yoktur. Bu sorunu çözülmesi, bir başkasının iradesine olabilmektedir. Bu durumlarda yapacak tek bir şey kalır bir medyum hocaya başvurmaktır. Medyum hocalar iradelere müdahale edebilen doğaüstü manevi varlıklarla canlıları iletişime geçebilen ilim sahibi bilgili, dini olarak üstün kişilerdir. Medyumlar bu ilimler ve kendilerine verilen özel yetenekleri sayesinde insanların başkasının iradesini yönlendirmesi konusunda yardımcı olur. Bunu yapabilmesi için doğaüstü metafiziksel araçlar kullanırlar.  Bu araçlardan bir tanesi is büyüdür. Medyum hocalar büyü yaparak insanların istediklerini elde etmelerinde yardımcı olur.

Kiriş büyüsü nedir?

Genellikle insanların gönül ilişkilerini düzenlemek için kullanılan kiriş büyüsü genelde bağlama üzerine yapılmaktadır. Yani sevdiğiniz kişinin size bağlanması, sevdiğinizi kıskanıyorsanız ve onu başkasıyla paylaşmak istemiyorsanız kiriş büyüsü yapan medyum hocalara başvurarak bu işlemi yaptırabilirsiniz. Bu uygulama sonrası sevdiğinizi kişiyi avucunuzun içine alırsınız. Hem ak büyü hem kara büyü olarak yapılmaktadır. Yani bir kişiyi sevdiğine bağlamak, kişinin erkekliğini bağlamak, dilini bağlamak ve bir evine bağlamak için kullanımları yaygındır. Kiriş büyüsü yapan medyum hocalar kara büyü olan yöntemi olan kedi bağırsağı büyüsü olarak da bilinir. Kedinin bağırsağına belli büyülü sözler söyleyerek ve düzenli dualarla düğümler atılır bu şekilde büyünün yapımına başlanır. Sonra düğümlenmiş bağırsak belirli maddeler ile kaplanır ve diğer adıma geçilir. Bu belirli maddeler kan, toprak veya bazen belirli bir hayvanın dışkısı olmaktadır. Bu madde ile kaplandıktan sonra yapılacak uygulamanın kiriş büyüsü yapan medyum hocanın belirleyeceği uygulamalara göre yapılır. Yapılan uygulamalar duruma göre bir evin kirişine konur veya bazı durumlarda bir mezara gömülür. Bu uygulamaları mutlak medyum hoca tarafından yapılmalıdır.

Kiriş büyüsü nasıl bozulur?

Bu büyünün bozulması en zor olan büyüler arasındadır. Kiriş büyüsü yaptırmak için medyum hoca araştırması yaptığınızda büyüyü yapma konusunda deneyimli bir kimseyi bulmanız gerekir. Büyü konusunda uzman olan medyum bozma konusunda da tecrübeli olacağı için sizleri bu dertten kurtaracaktır. Büyünün bozulması için işinde bilgili medyum büyünün nasıl yaptığınızı öğrenir ve sonra büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlıkları ikna etmeye çalışır.  Bu işlem için bağlamaya olmazsa öldürmeye çalışacaktır. Bu işlemin çok tehlikeli olduğunu bilmeniz gerekir. Bilinçsiz kişilere yaptırmamanız gerekir. Bazı durumlarda medyum hoca büyünün nerede olduğunu fark eder ve büyünün bulunduğu yere giderek yok etmeye çalışır. Ancak bu yok etme işlemleri her zaman kullanılan bir yöntem değildir. Özel dualar şeklinde yapılan bir büyü bozma uygulamasıdır. Kendi başınıza evde böyle bir uygulamaya kesinlikle kalkışmayınız.

Kiriş Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bu tür sorulara kesin bir cevap vermek doğru değildir. Çünkü büyünün tutması ve kaç günde tutacağı konusunda birçok etkene bağlıdır. Büyüyü yaptıran kişinin iradesi, yaptıran kişinin sabrı,  yapılan kişinin iradesi ve kiriş büyüsü yapan medyum hocanın yeterliliği ve gücü büyünün kaç günde tesir edeceği etmenlerden sadece bazılarıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir