Büyüler

Kilo Vermek İçin Güçlü Dua

Kilo vermek hedefin var ama yapamıyor musun? Belki elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı hissediyorsunuz ama hiçbir şey gerçekten değişmiyor? Belki kilo verme yolculuğunu yanlış bir şekilde yaşıyorsunuz ve belki de evrenin bize rehberlik etmesine ve bize ciddi bir kilo vermesine izin vermek için gereken tüm pozitif enerjileri toplamanın zamanı gelmiştir!

Bunun için kilo vermek için bir dua cevap olabilir! Hiç denemediyseniz, neden şimdi denemiyorsunuz? Kolay, etkili ve size birçok farklı şekilde yardımcı olacak! Başlayalım.

Kilo Kaybı İçin Dua Nedir?

Kilo vermek için dua, kilo verme yolculuğunuzu desteklemek ve sizi kendinizin en iyi haline doğru yönlendirmek için yaptığınız bir duadır.

Nasıl Çalışır?

Kilo kaybı için bir dua, evrene bir ifade gibi çalışır, ona gerçekten kilo verme yolculuğunuza bağlı olduğunuzu ve bunun gerçekleşmesi için biraz ekstra enerjiye ihtiyacınız olduğunu söyler. Belki yolculuğunuz hakkında biraz sinirli ve olumsuz hissediyorsunuz ve bu çok yanlış!

Çekim yasasının bize öğrettiği gibi, yolumuza daha fazla pozitiflik çekmek için kesinlikle pozitif bir zihniyete ve pozitif bir yaklaşıma ihtiyacımız var ve bir kilo verme yolculuğu tamamen kendimizle ilgili olduğundan, hepsini yapmak için biraz da öz sevgiyi uygulamaya başlamalıyız.

Ne Zaman Yapmalısın?

İhtiyaç duyduğun her an yapabilirsin. Tüm gün için bir niyet ve üslup belirleyeceğiniz için sabah ilk iş olarak yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Sabah ilk iş olarak kilo vermek için namaz kılmak, güne doğru bir şekilde başlamak ve gün içinde bu havayı aklınızda tutmanın, öğünlerinizi yerken ve mücadelelerinizi bir zihniyetle deneyimlemenin harika bir yolu olabilir. Bir kilo verme yolculuğuna başlamak istiyorsanız, önümüzdeki aylar için niyetinizi belirlemek için yeni ay gecesi bile söyleyebilirsiniz. Size en uygun olanı yapın.

Haftanın günlerinin enerjisinin namazınızı artırmasına izin vermek istiyorsanız, planlarınızın ve hedeflerinizin yıldızlar ve gezegenler tarafından gerçekleştirilip desteklenmesini sağlamak için haftanın en iyi günü olduğu için bunu Salı günü yapabilirsiniz.

Kilo Vermek

Bir Dua İçin Nasıl Hazırlanılır?

Aşağıdaki adımlar bir zorunluluk değildir, ancak namazınızı gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Zihnini Sakinleştir

Özellikle kendinizi stresli, hüsrana uğramış ve olumsuz hissettiğiniz için kilo verme yolculuğuna çıkıyorsanız, dua etmeden önce zihninizi gerçekten sakinleştirmeniz gerekir, böylece bu olumsuzluk kaybolabilir ve pozitifliğe yer açabilir.

Pembe Bir Mum Yak

Bir kilo verme yolculuğunda çok ihtiyaç duyulan biraz öz sevgiyi çekmek için mükemmel bir renk olduğu için pembe bir mum yak! Pembe bir mumunuz yoksa bunun yerine beyaz bir mum kullanabilirsiniz, çünkü çok basittir ve birçok farklı hedef için uygundur.

Kilo Kaybı İçin İşaret Kullanın

Kilo verme nişanı, namaz kılarken muska olarak kullanabileceğiniz harika bir araçtır, aynı zamanda kilo verme yolculuğunuz için belirlediğiniz belirli bir hedef gibi neyi başarmak istediğinizi hatırlatmak için ve ayrıca belirtmek için kilo verme yolculuğunuzdan sonra nasıl hissetmek istediğinizi yüksek sesle söyleyin.

Kilo Kaybı İçin Dua

“Duyulabilir miyim? Bu benim dileğim… bu benim hayalim… kilo verme yolculuğumun başarılı olmasını istiyorum… farklı görünmek istiyorum… farklı olmak istiyorum… farklı hissetmek istiyorum… daha sağlıklı bir kucaklamaya hazırım yaşam tarzı … benim hareketle … benim yemeklerde … düşüncelerimde … benim böyle … ben sadece bana gerçek potansiyelini açıklanacak istiyorum … kendimi seviyorum… benim güzellik parlaklık parlak izin açığım… ben emin olacak hatta olacak daha güzel… harika olacağım. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir