Büyüler

Kendini Sevme Büyüsü

Kendini sevmekten daha önemli bir şey yoktur. Aşkın bir başkasını sevmekle, başka birine sevgi dolu jestler ve nazik tavırlar göstermekle ilgili olduğunu düşünmeye o kadar alışmışızdır. Önce kendinizi sevmezseniz, başka birini sevemezsiniz ve doyurucu bir hayat yaşamak için kendinize biraz sevgi göstermeniz gerekir. Bu yüzden kendinizi memnun etmeyi öğrenmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz.

Kendini Sevmek Neden Bu Kadar Önemli?

Kıskançlık, başkalarını suçlama, odak noktasını önce başkalarına değil de başkalarına kaydırmanın olumsuz sonuçlarından sadece birkaçıdır. Kendini sevmeyenler mutsuzdur ve çoğu zaman aşağıdaki gibi belirtiler gösterir;

 • sürekli şikayet
 • aşağılık kompleksleri
 • suçluluk duyguları

Bunlardan herhangi biri sende var mı? Birbirini sevmeyenler imkânlarının altında bir hayat yaşarlar, kendileri için en doğru kararları vermek ve istedikleri işi bulmak zordur. Sadece kendinizi sevebildiğinizde gerçekten tamamlanmış hissedeceksiniz ve başkalarının boşluklarınızı doldurmasına ihtiyaç duymayacaksınız.

Aslında, ilişkilerde, çoğu zaman birbirlerini gerçekten sevme yeteneği de dahil olmak üzere kaybettikleri duyguları arar. Kendinize biraz öz sevgi göstermek oldukça zor olabilir ve kendinize karşı sevgi dolu, şefkatli bir his yaratmak için sihirden daha iyi bir şey olmadığını düşünüyoruz. Evet, çünkü aşk büyüleri ve aşk ritüelleri söz konusu olduğunda bile, genellikle çekmek istediğimiz birini ya da içimizde çok kötü bir şekilde olmasını istediğimiz birini düşünsek bile, sevgimizi başkalarına yaymadan önce bile dikkate almamız gereken bir şey var: kendimizi sevmek!

Bir Kendini Sevme Büyüsü Nasıl Çalışır?

Kendini sevme büyüsü, içinizdeki güzelliğinizi ortaya çıkaran derin iç enerji gibi çalışır, kendinizi nasıl hissettiğinizi ve kim olduğunuzu daha fazla fark etmenizi sağlar, varlığınızın her bir parçasını takdir eder.

Kendini Sevme Ritüeli Ve Büyüler Ne Kadar Süre Tezahür Eder?

Bu büyülerin ortaya çıkması genellikle 14 güne kadar sürer, ancak bazı durumlarda, 10 gün sonra, tezahür sürecinin belirtilerini fark etmeye başlayacaksınız!

kendini sevme büyüsü

Öz Saygı Büyüsü

Kendini sevme ve kendine saygı. Bu iki şey üzerinde çalışıyorsanız, o zaman bu büyüyü yapmalısınız! Kendinizden biraz kopuk hissettiğinizde ve başınıza gelen bir şey ya da sizi böyle hissettiren biri yüzünden kendinizi sevip saygı duyamadığınızda bu büyüyü yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bu gelişmiş bir büyüdür, bu yüzden bu büyüyü yapmadan önce en azından biraz deneyime sahip olduğunuzdan emin olun. Mümkünse, bu büyüyü bir Cuma günü yapın, sevgi dolu enerjiyi artırmak için mükemmel bir gün!

Malzemeler

 • Bir ayna
 • Üç mavi mum
 • Üç kırmızı veya pembe mum
 • Bu bitkilerden biri veya birkaçı: Lavanta, gül yaprakları, papatya veya nane
 • Bir ayna

Nasıl Yapılır?

 1. Aynayı bir masaya, sunağınıza veya en uygun olan yere yerleştirin.
 2. Mumları bir daire oluşturacak şekilde aynanın etrafına yerleştirin.
 3. Otları elinize alın, enerjilerini hissedin, parmaklarınızın arasına sürün.
 4. İşiniz bittiğinde, gözlerinizi kapatın ve şu anda bulunduğunuz yerde oturduğunuzu hayal edin.
 5. Yeşil bir enerji topu göğsünüze yerleştirilmiş gibi gözünüzde canlandırın.
 6. Aynaya yansıyan mumların ışığı ile topun ışığının gittikçe daha parlak ve canlı bir şekilde karıştığını görüyorsunuz.
 7. Derin nefes alın, yavaşça nefes verin, ardından otları aynanın üzerine serpin ve tekrarlayın: ” İçimde aşk, içimde aşk, acıyı ve şüpheyi geride bırakıyorum. Yara izlerini tanıyorum, böylece yıldızları soluyabiliyorum”

Kendini sevme büyüleri kesinlikle hayatınıza biraz sevgi ve ışık getirmeye değer. Sihir konusunda yeniyseniz ve biraz profesyonel yardıma güvenmek istiyorsanız, medyum sizin için bu ritüelleri uygulayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir