Büyüler

Kariyer Başarı Büyüsü

Bu büyü size kariyerle ilgili her konuda yardımcı olacaktır. Bu, mevcut işinizde zor bir görevin tamamlanması, yaklaşan bir iş görüşmesinde başarı veya yeni ve tatmin edici bir iş bulma konusunda rehberlik olsun. Bu büyüyü genel başarı büyüsü için de kullanabilirsiniz. Belki de başarılı olmak istediğiniz sınavlar veya bitirmeye çalıştığınız kişisel bir proje var. Bu büyü, başarılı bir şekilde başarmak istediğiniz her şeye kolayca uyarlanabilir!

Kariyer Başarı Büyünüz için Malzemeler

 • Birkaç büyük dal taze veya 1/4 fincan kurutulmuş biberiye yaprağı. Elinizde taze veya kurutulmuş biberiye yoksa biberiye yağını burada da kullanabilirsiniz.
 • Biberiye yağı
 • Tarçın yağı
 • Zencefil yağı
 • Beyaz bir mum
 • Yeşil bir mum
 • Sarı bir mum
 • Kırmızı bir mum
 • Kağıt parçası
 • Bir kalem
 • Bir mum enfiye

Başarı Büyüsü

Kariyer Başarı Büyünüzü Nasıl Yapabilirsiniz?

 1. Temiz ve ferah olduğunuzdan emin olmak için hızlı bir duş alın.
 2. Bir banyo yapın ve kullandığınız biberiyeyi banyo suyuna ekleyin. Banyo yapmıyorsanız endişelenmeyin. Duştan önce biberiye ve su infüzyonu yapın ve ardından bu suyu duştayken yavaşça üzerinize dökün.
 3. Uzun ve rahatlatıcı bir banyo yapın, sudaki biberiyenin sizi sahip olduğunuz olumsuz düşüncelerden veya duygulardan arındırmasına izin verin. Biberiyenin sizi yeniden dengelemesine ve size temiz ve berrak bir zihin vermesine izin verin.
 4. Kendinizi temizlenmiş ve rahatlamış hissettiğinizde, banyo suyunun akmasına izin verin ve tüm şüphelerinizi boşaltıp yerine güvenle koyduğunu hayal edin.
 5. Sunağınıza veya büyünüzü yapmayı seçtiğiniz herhangi bir yüzeye gidin.
 6. Kağıdınızı alın ve kariyerinizde neyi başarmak istediğinizi yazın. Mümkün olduğunca spesifik olun. Başarının size nasıl hissettireceğini, neden bu başarıyı istediğinizi ve onu nasıl başarmayı beklediğinizi ekleyin. Büyük düşünün ama gerçekçi olmayın. Ne kadar veya ne kadar az yazdığınız konusunda endişelenmeyin, istediğiniz kariyer başarısının özünü gerçekten yakaladığınızı hissedene kadar devam edin. Kesinliğin anahtar olduğunu unutmayın!
 7. Mumlarınızı alın ve her birine her bir yağdan bir damla damlatın. Tarçın size işle ilgili şans verecektir ve size para çekecektir. Zencefil, diğer büyülü bitkileriniz için bir geliştirici görevi görür ve aynı zamanda iyi bir talih davet eder. Biberiye, negatif enerjileri ve tıkanıklıkları giderirken şans çekecek ve aynı zamanda hedeflerinizi net bir şekilde hatırlamanıza yardımcı olacaktır.
 8. Hedeflerinizi yazdığınız kağıdın etrafına 4 mum yerleştirin.
 9. 4 mumunu yak. Beyaz mum olumsuz düşünceleri uzaklaştırır. Yeşil mum başarı ve bolluk çekiyor. Sarı mum, düşüncelerinizi serbest bırakıp tezahür ettirirken planları eyleme geçirir. Kırmızı mum size cesaret ve enerji verir.
 10. Gözlerinizi kapatın ve 5 derin ve yavaş nefes alın. Rahatlayın.
 11. Derin nefes almaya devam edin ve kendinize yazdıklarınızı okuyun. Başarınızı görselleştirin. Başarıya ulaştığınızda sahip olacağınız duyguyla kendinizi doldurun. Kendi yaşamınız ve hedefleriniz üzerinde sahip olduğunuz gücü ve bunun arzu ettiğiniz başarıya nasıl tezahür edeceğini gözünüzde canlandırın.
 12. Başarınız üzerine meditasyon yapmaya 5 dakika devam edin. Kendinizi harika hissediyorsanız ve daha uzun süre meditasyon yapmak istiyorsanız, kesinlikle bunu yapın.
 13. Meditasyonunuzu bitirdiğinizde bu duayı tekrar edin: “Evrensel enerji, sen benim rehberimsin. Bana verdiğiniz beceriler için teşekkür ederim, başarıya ulaşmaya hazırım. Yolumdaki engelleri aşmama yardım et. Bana şans ve servet getirin ve hedeflerime ulaşmama yardım edin.”
 14. Mumları söndürün.
 15. Sonraki 6 gün için 7-13 arasındaki adımları tekrarlayın.
 16. Kariyerinizin başarı büyüsünün 7. gününde mumların sönmesine izin verin.
 17. Üzerinde hedefleriniz olan kağıdınızı tutun. Hedeflere ulaşıldığında kağıdı yakın ve aşağıdakileri tekrarlayın; “Evrensel Enerji, bana bahşedilen başarı için teşekkür ve minnettarlıkla, enerjiyi minnetle serbest bırakıyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir