Büyüler

Kara Büyü Aşk Ritüeli

Bildiğiniz gibi aşk büyülerinin farklı amaçları ve farklı etkileri olabilir. Kara büyü çok güçlü olabilir ve herhangi bir kişinin size aşık olmasını sağlar. Kara büyü aşk ritüelinin çok güçlü bir etkisi vardır, ancak tehlikelerin farkında olmalısınız. Kara büyü genellikle ölülerin dünyasının gücünü kullanır, çünkü büyü uygulayıcısı çeşitli sihirli eşyalar ve büyüler aracılığıyla ruhlardan veya iblislerden yardım ister. Bu kadar karmaşık büyülü ritüelleri yürütmek için özel eğitime ihtiyacınız var. Elbette, öngörülemeyen bir acil durumda ne yapacağınızı bilmiyorsanız kara büyü kullanmak çok tehlikelidir. Kara büyünün sunduğu en etkili ritüeller, siyah mumlar kullanılarak yapılan, sevgiyi çekmek için yapılan büyülerdir. Koruyucu tılsımların kapsamlı bir şekilde hazırlanmasından ve yaratılmasından sonra ritüele başlayabilirsiniz.

Kara Büyü Aşk Ritüeli

Siyah Bir Mum Üzerine Yapılan Aşk Büyüleri İçin Kara Büyü

Ayin gece yarısı yapılmalıdır. Ritüelden önce pektoral haçı varsa çıkarın. Ritüel aşağıdaki adımları içerir;

 • Odada yalnız kalmanız gerekir. Siyah mumu odaklayın ve yakın.
 • Gözlerinizle ona üç kez şu sözleri tekrarlayın: “Yağmurlu gecede talihsiz aşktan kaybolan, kendini öldüren, ölülerin ruhları bana gelip aşkımı (ismini) bana geri verin. Ruhlarınızın yaptığı gibi onu dinlenmesin. Yerde çürüyormuş gibi beni çürümüş zannetsin. Teşekkür ederim ve lütfen kanımı kabul edin. “
 • Son sözleri söylerken parmağınızı kesin veya elinize küçük bir kesi yapınız ve mumun üzerine bir damla kan damlatınız.

Balmumu Oyuncak Bebeğe Yapılan Güçlü Aşk Büyüleri

Balmumu bebeğe yapılan aşk büyüleri kara büyüde yaygın olarak kullanılır. Ayin için iki tane iğneye ihtiyacınız var. İlk iğneyi siyah bir mum alevi üzerinde ısıtın ve bebeğin kafasına yapıştırın. Ayin sırasında aşağıdaki kelimeleri söyleyin.

“Allahım, (isim) ‘in aklını yak, benim için sevgiyi ve tutkuyu yeniden canlandır. Aleviniz yanarken, benim için sevgiyle yanmasına izin verin! ” Bu sözlerden sonra ikinci iğneyi ısıtın ve bebeğin kalbine batırın. Şu sözleri söyleyin, “Izdırap kalbini iğne gibi delsin. (İsim) beni asla unutmasın. ” Ritüelden sonra bebeği güvenli bir yerde saklayın. İğneleri ondan çıkarmayın; aksi takdirde, sihrin etkisi sona erecektir.

Bir Fotoğrafa Yapılan Aşk Büyüleri İçin Kara Büyü

Fotoğraflar her zaman büyü ritüellerini güçlendirir ve aşk için kara büyü büyüleri bir istisna değildir. Fotoğraf sayesinde istediğiniz kişi ile olan bağlantıyı görselleştirebilirsiniz. Bu ritüel, profesyonel bir sihir uygulayıcısı tarafından yapılırsa daha güçlü olacaktır. Ama duygularınıza odaklanırsanız, bu büyüyü sevdiklerinize kendi başınıza yapabileceksiniz. Ayini gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan;

 • Bir sayfa beyaz kağıt;
 • Sevdiğiniz kişinin fotoğrafı (kişinin fotoğrafta yalnız olması çok önemlidir);
 • Siyah bir mum.
 • Ayin gece yarısı, dolunayda yapılmalıdır. Sevdiğiniz kişinin adını yazın ve ayakkabılarınızı çıkarın. Şimdi şunları yapın:
 • Adının yazılı olduğu kağıdı fotoğrafın üzerine koyun;
 • Ayakkabılarınızı giyin;
 • Siyah mumu yakın;
 • Kağıdı ve fotoğrafı yere koyun;
 • Sağ ayağınızla topuk fotoğrafın üzerinde durun;
 • Sol dizinizin üzerine çökün;
 • Şu sözleri altı kez söyleyin, “On üç kardeş-şeytan, seni arıyorum, karanlıktan bana gel ve bana yardım et. Doğuda bir kulübe var, ortasında bir tahta var, tahta altında gizli hasret var. Kardeşler-şeytanlar, onu tahtanın altından çıkarın, (isim) soldurun. İplik kalbine, göğsüne, (isim) midesine kazısın. Damarlara ve kemiklere yayılmasına izin verin. Benim için özlem (adınız) onu asla terk etmesin. Öyle olsun.”

Ritüelden sonra mumu fotoğrafın yanına bırakın ve yanmasına izin verin. Ertesi sabah kağıdı ve fotoğrafı ikiye katlayın, sol ayakkabının içine koyun ve ayakkabıyı yatak odasının sol tarafına koyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir