Büyüler

Kalp Kırıklığına Karşı Büyü Ritüeli

Kalp kırıklığının mutlaka romantik aşk şeklinde gelmesi gerekmez. En sevgi dolu ve romantik ilişkileri destekleyen insanların başına kalp kırıklığı olabilir. Ebeveynlerinizden biri veya bir aile üyenizle olan ilişkinizden dolayı kalbiniz kırılmış olabilir. Kötüleşen bir arkadaşlıktan kalp kırıklığı yaşayabilirsiniz. Belki de vefat eden bir evcil hayvanınız vardır ve başa çıkmak için mücadele ediyorsunuz. Neyse ki sihir ayrım yapmaz ve bu büyü, kırık bir kalbin tüm biçimlerini iyileştirmenize yardımcı olur.

Kırık Kalp Ritüeli Malzemelerini İyileştirin

 • Bir yumurta
 • Bal
 • Taze veya kurutulmuş limon otu
 • Bir dilim taze limon
 • Pembe bir mum (pembe bir mum alamıyorsanız beyazın yerine koyun)
 • Tarçın yağı
 • Gül yağı
 • Biberiye yağı

kalp kırıklığı

Kalp Kırıklığına Karşı Bu Ritüel Nasıl Yapılır?

 1. Rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz bir yer bulun.
 2. Yumurtayı elinize alın.
 3. 5 sakinleştirici derin nefes alın.
 4. Kendinizi hazır hissettiğinizde, iyileşmeniz gereken ilişki hakkında düşünmeye başlayın. Bu acı verici olabilir, ancak ondan iyileşmek için ağrının üstesinden gelmeniz gerekir. İlişkinin neden bittiğini ve işlerin nerede ters gitmeye başladığını düşünün. Tüm olumsuz duygularınızın yüzeye çıkmasına izin verin. Bu senin yuvarlanma anın. Vücudunuzda dolaşan çeşitli duyguları hissetmek için kendinize izin verin. Öfke mi hissediyorsun? Yalnızlık? Keder mi? Umutsuzluk? Hüsran? Çaresizlik? Bu duyguları ham hallerinde hissetme anınızdır. Tamamen bu alandasın ve sadece kendinle, bu yüzden hissettiğin şeyden utanma veya korkma. Bu duygularla savaşmaya çalışmayın. Yüzeye çıkmalarına izin verin ve onlarla yüzleşmeye çalışın. Ağlaman gerekiyorsa yap.
 5. Bu duygu fırtınasını yaşarken, yumurtayı elinize alın ve nazikçe yüzünüze yuvarlayın. Bu yumurtanın hissettiğiniz tüm sinir bozucu duyguları topladığını ve onları emdiğini hayal edin. Duygularınızı kendinizden dışarıya ve yumurtanın içine yansıtın. Yumurtanın öfkenizi, korkunuzu, üzüntünüzü, yalnızlığınızı ve kederinizi emmesine izin verin. Yumurtayı tüm mutsuzluğunuzu emen ve onu zihninizden ve bedeninizden dışarıya çeken duygusal bir sünger olarak düşünün. Tüm negatif enerjinizi ve duygularınızı yumurtaya dökün.
 6. Hazır olduğunuzda ve olabildiğince fazla olumsuzluk salıverdiğinizi hissettiğinizde, yumurtayı evinizin dışına çıkarın ve olabildiğince uzağa gömün. Gerekirse yumurtayı çöp kutusuna atabilirken ben yumurtayı gömmeyi tercih ederim. Gömmek, toprağın yumurtaya aktardığınız enerjiyi emeceği ve etkisiz hale getireceği anlamına gelir.
 7. Yumurtanı gömdükten sonra eve geri dön ve limon balsamını çay yapmak için kullan. Çayı tatlandırmak için biraz bal ve bir dilim limon ekleyin.
 8. Mumunuzu alın ve tarçın, gül ve biberiye yağları ile yağlayın.
 9. Mumu yakın ve mum ışığının ve yağların kokusunun odanızı koruyucu, arındırıcı ve sevgi dolu bir enerji ile doldurduğunu hayal edin.
 10. Çayınızı dikkatlice yudumlayın ve bu sözleri tekrarlayın: “Büyülü şifalı bitkiler, yeteneklerinizi çağırıyorum, beni arındırıcı, koruyucu, sevgi dolu ve iyileştirici güçlerinizle aşılayın. Mum, senden üzüntümü, nazik sevgi dolu sakinliğe dönüştürmeni istiyorum. Vücudumu seviyorum. Aklımı seviyorum Ruhumu seviyorum Kendimi seviyorum.”
 11. Mum alevine odaklanın ve odanın huzur ve sakinlikle dolduğunu hayal edin. Kendinize değerli olduğunuzu, ilginç olduğunuzu ve güçlü olduğunuzu hatırlatın. Üzüntünle tanımlanmıyorsun.
 12. Aleve odaklanırken, istediğiniz hayatı sürdürdüğünüzü hayal edin. Sevgi dolu bir nezaket ve mutlu bir yürekle dolu. Kalbinizin iyileşmesini ve öz sevgi ve anlayışla dolu olduğunuzu güçlü bir şekilde görselleştirin.
 13. İstediğiniz kadar kendinize sağladığınız sakinlik ve özen duygularına odaklanın. Hazır olduğunuzda çayınızı bitirin ve mumun tamamen yanmasına izin verin. Bunun için vaktiniz yoksa endişelenmeyin. Mumu söndürün ve bir sonraki adımı izleyin.
 14. Mum kalıntılarını alın ve evinizden çıkarın. Mumun tamamını kullanmadıysanız, yine de çıkarın. Mumlar, en son kullanıldıkları şeyin enerjisini emer, bu yüzden yaptığınız her büyü için yeni bir mum kullanmak istersiniz.
 15. Kendinizi kötü hissettiğinizde ve iyileştirici yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bu ritüeli tekrarlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir