Büyüler

Kalıcı Aşk Büyüleri

Bazı insanlar yanlışlıkla herhangi bir büyülü saldırının, bir aşk büyüsünün veya cinsel bir bağın sonuçlarını ortadan kaldırabileceğini düşünür. Güçlü bir aşk büyüsü aşkı getirir ve hiçbir medyum onu yok edemez. Bununla birlikte, çok güçlü bir kalıcı aşk büyüleri için kişinin büyülü güçlere, becerilere ve bilgiye ihtiyacı vardır. Evde yapılan aşk büyülerine gelince, en etkili olanı aynalar, kan ve ateş yardımıyla yapılan bir aşk büyüsüdür. Kaldırılması da oldukça zordur. Ritüel, uzun ve kapsamlı bir hazırlık gerektirir.

Başlangıç ​​olarak, uzun süre yanacak beş kalın mum bulun. Ayrıca iki siyah ince kilise benzeri mum, bir kase ispirto veya başka bir yanma maddesi, beyaz tebeşir, bir iğne veya bir bıçağa ihtiyacınız olacak. Her ihtimale karşı kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde bir yangın söndürücünüz olduğundan emin olun. Ritüel oldukça tehlikelidir ve bir kazaya neden olabilir.

Yaralara enfeksiyon bulaşmaması için iğne veya bıçak dezenfekte edilmelidir. İnce mumlar kullanan bir adam figürünü nasıl yapacağınızı bildiğinizden emin olun. Her şey hazır olduğunda ritüele başlayın. Aysız bir gecede, tebeşir kullanarak odanın zeminindeki bir dairenin içine dikkatlice bir pentagram çizin (bir şablon kullanılabilir). Kalın mumları yıldız uçlarına koyun ve yakın. Kaseyi bir yanma maddesiyle pentagramın ortasına koyun. İnce mumlar kullanan bir adam figürü yapın. Parmağınızı iğne ile delin veya bıçakla kesin ve şekle kan sürün. Sevdiklerinizi düşünün ve “Kanım – aşkınız!” deyin. Şekli aydınlatmak ve kaseye atmak için kalın mumlardan birini kullanın. Sevdiğiniz adama odaklanın ve “Kanım yanarken ve acı çekerken, siz de, Allah’ın hizmetkarı (adı), benim için sevgiden acı çekeceksiniz!” Kalıcı aşk büyüleri oldukça tehlikelidir , bu yüzden işe yaramazsa, onu tekrar yapmanızı tavsiye etmeyiz. Bir medyumla iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

kalıcı aşk büyüleri

Aşk Büyülerine Uygulanan Herhangi Bir Yaş Sınırı Var Mı?

Tek bir kural var. Büyü ritüelleri asla reşit olmayan insanları içermemelidir. Bir çocuk, müşteri, büyü yapan kişi ya da sihir büyüsünün hedefi olmayabilir. Üst sınırlar geçerli değildir. Büyüler, kaç yaşında olurlarsa olsunlar insanlara takılabilir. Yani, başka bir deyişle, büyü dahil olmak istiyorsanız, 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız.

Kariyer Başarısına Ulaşmak İçin Aşk Büyüsü Kullanabilir Miyim?

Başlangıç ​​olarak bir şeyi açıklığa kavuşturmak istiyoruz. Patronunuza size aşık olması ve size bir terfi veya örneğin üzerinde çalışabileceğiniz daha iyi projeler vermesi için kara bir aşk büyüsü yapıp yapamayacağınızı bilmek ister misiniz? Evet mümkün. Ancak sizi bir konuda uyarmak isteriz.

  • Patronunuza bir aşk büyüsü koymak için kara büyü kullanmanız gerekecek;
  • Bu fikri ortaya atan tek kişinin siz olmadığını unutmayın, yani bazı meslektaşlarınız da büyü kullanıyor olabilir;
  • Er ya da geç, aşk büyüsü işe yaramayacak (patronunuzu ne kadar az severseniz, o kadar çabuk). Patronunuz size aşık olmadığında, sizden intikam almak veya dünyamızın dayandığı denge kaybını telafi etmek için sizi cezalandırmak isteyebilir.

Bununla birlikte, bir aşk büyüsünü kullanmadan önce, servetinizi söyleyin. Böylece, kariyer basamaklarını tırmanacak ve kalıcı aşk büyüleri işe yaramadan ve geri tepme gelmeden işinizden ayrılacaksınız.

Bir Büyü Kaldırılabilir Mi?

Etkili aşk büyüsünü deneyimli bir medyum tarafından kaldırılabilir. Güçlü medyumlar, sizi ve kocanızı bir arada tutan aşk büyüsünü kırabilir. Bunun için bir medyumla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir