Büyüler

İyi Şanslar ve Başarı İçin Güçlü Dua

Çoğumuz başarı istiyoruz ama gerçekle uğraştığımızda bu her zaman gerçekleşmeyebilir. Bunun tezahür etmesine izin vermek için çok şey yapabilirsiniz, ancak taze enerji hayatınızı gerçekten değiştirmek için ihtiyacınız olan şeydir ve hayatınızın her alanında iyi şans ve başarı kutsamalarını almaya hazır ve yayılmasına izin verin. İyi şans ve başarı için dua, sonunda hepsine sahip olmak için harika, kullanımı kolay bir sihir olabilir.

İyi Şans ve Başarı İçin Dua Nedir?

İyi şans ve başarı için dua, yaptığınız her şeyde şanslı ve başarılı olmak için hayatınıza belirli bir tür enerji çekmek için söylediğiniz bir duadır.

Nasıl Yardımcı Olabilir?

Bu dua, ulaşmak istediğiniz şey için bir mıknatıs gibi çalışır ve temelde sizi ve ruhunuzu onu elde etmek için daha alıcı ve pozitif olmaya hazırlar.

Ne Zaman Yapmalısın?

İyi şans ve başarı için dua etmenin en iyi zamanı, ona en çok ihtiyaç duyduğunuz zamandır. Örneğin, kötü şansın her zaman etrafınızda olduğunu hissediyorsanız, önemli bir toplantı, proje veya sunumdan hemen önce, bunu söylemek için doğru zamandır.

Bunu yapmak için mükemmel bir gün hakkında biraz rehberliğe ihtiyacınız varsa ya da sadece haftanın belirli bir günüyle bağlantılı bir tür pratik yapıyorsanız, Pazar günü harika olabilir. Aksi takdirde, sabahları bu tür bir duanın enerjinizi yönetmesine ve gününüzün her yerinde parıldayan ışık olmasına izin vermek için bunu ilk iş olarak yapmanızı şiddetle tavsiye etsem de, bunu istediğiniz zaman yapın.

Bunun İçin Nasıl Hazırlanmalı?

İyi şans ve başarıyı gerçekten çekmek için, özellikle manevi düzeyde hazırlıklı olmalısınız. Neden? Şans ve başarı söz konusu olduğunda, genellikle olumsuz oluruz ve istediğimiz şeyi elde etmek istediğimiz için kolayca hayal kırıklığına uğrarız ama hayat bunu inkar ediyor gibi görünüyor.

Böylece, iyi şanslar ve başarı için dualarımızı ve etkinliğini gerçekten zayıflatabilecek bir olumsuzluk ve stres sarmalı yaratırız. İyi şans ve başarı için dua etmeye hazırlanmak için birkaç şey yapabilirsiniz.

Başarı

Rahatla ve Sakin Ol

Hızlı bir şekilde yolunuza çıkmayan şeyler yüzünden stresli ve bitkin hissediyorsanız, rahatlama ve sakinleşme zamanıdır, aksi takdirde tezahürünü daha da yavaşlatabilirsiniz!

Ruhunuzun zihninize ve eylemlerinize uyum sağlamasına, pozitiflik, uyum ve barış tarafından yönetilmesine izin vermek için ruhunuzun bir çare olduğunu düşündüğünüz bir şeyi yapmak veya yapmak için biraz zaman harcayın.

İyi Şans İçin Bir Muska Kullanın

Beğendiğiniz özel bir eşyanız varsa ve sizin için iyi bir şans muskası olduğunu düşünüyorsanız, onu kullanın! O eşyayla ellerinizin arasında dua edebilir ve en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda tutabilirsiniz. Yanınızda cebinizde taşıyın veya yapabiliyorsanız takın. Bu herhangi bir şey olabilir! Bir kolye, bir tılsım, hatta küçük bir nesne veya bir parça giysi! Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyorsunuz!

Başarı İçin Bir Muska Kullanın

Bir rün, arma vb. gibi başarı için bir tılsım kullanabilirsiniz! Belirli bir başarı fikriniz varsa, onu temsil eden bir resmi tıpkı bir vizyon tahtasında olduğu gibi kullanabilirsiniz. Evrenin gerçekte ne istediğinizi bilmesini sağlamak için harika bir yöntem.

İyi Şans ve Başarı İçin Dua

“Senden sana iyi şanslar ve başarılar dilerim. Hayatıma hükmedin… günümü düzeltin… yeteneklerinizle kutsamama izin verin… yeteneklerinizi açık fikirli bir şekilde almaya hazırım… açık bir kalp… zorluklar büyümeme yardım edecek… engeller beni durduramaz… çevremde daha fazla olumsuzluk yok ama içimde ve çevremde şans ve başarı… ihtişamı görebiliyorum… zaferimi hissedebiliyorum… hepsini kucaklıyorum. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir