Büyüler

İyi Şans İçin En Güçlü Mumlar

Olumlu bir enerjiyi kendi yolunuza çekmek için bir mum yakmaktan daha iyi bir şey yoktur. Mumları severiz ama en önemlisi, mum sihri yapmanın, istediğimizi yaratmanın ne kadar kolay olduğunu seviyoruz ve bu yüzden iyi şans için mumlara odaklanmak, iyi şans için hangi mumların kullanılabileceğini açıklamak istiyoruz.

Bildiğiniz gibi her rengin gücü ve kendine özgü sembolizmi vardır ve almak istediğiniz şansa göre kullanabileceğiniz birçok farklı renk vardır.

Şans Çekmek İçin En Güçlü Mum Renklerinin Listesi

Altın Mumlar

Bu mum, güneş tipi ritüel bayramlarda, özellikle ekinoks ve gündönümlerinde, esas olarak Tanrı’ya bir hediye olarak yakılır.

Sevilen birinin iyiliği için gerekli olduğunda refah, istikrar, irade ve fiziksel ve psişik güce iyi şanslar getirebilir. Bu durumda, kötü şansla uğraşan veya bir şeyle mücadele eden birine yardım etmek istediğinizde, biraz mür ile birlikte altın renkli bir mum yakmak iyidir.

Gümüş Mumlar

Gümüş renkli mum, ay şeklindeki Tanrıçayı, dolayısıyla dişinin özünü sembolize eder. Meditasyon yapmak ve güçlerinizi arttırmak, geleceği ve kendimizi görmek için bizi eğitmek için mükemmeldir. Gümüş bir mum, varlıklarla manevi iletişim kurulduğunda veya dolunay gecelerinde temas kurmak için de kullanılır.

İç gözlem yapma ve kişinin bilgeliğini artırma yeteneğini olumlu yönde etkileyebilir. Daha manevi bir şekilde başarılı olmak istiyorsanız, kendinizin daha yüksek bir versiyonunu kucaklamak istiyorsanız, gümüş bir mum harika.

Mumlar

Bakırımsı Mumlar

Bu mum, sizinle başarınız arasına yerleştirilen engellerin üstesinden gelmek için yardıma ihtiyaç duyulduğunda kullanılır. Aşkta, zayıflayan tutkuyu veya desteklenmesi gereken bir ilişkiyi canlandırmak için kullanılır. İşiniz için kariyerinizi kolaylaştırmaya, yeni fırsatlara kapıyı açmaya veya profesyonel olarak büyümeye, ayrıca gelirinizi artırmaya hizmet eder. Meditasyonda, kişisel gelişimi teşvik etmeye ve zihni varoluşun sırlarını anlamaya açmaya hizmet eder.

Sarı Mumlar

Turuncu mum gibi sarı mum, aldığınız eylemlerde başarıya ulaşmak ve projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılır. Özellikle çalışma ile ilgili olarak, hafızayı ve zor şeyleri anlama yeteneğini geliştirdiği için zihinsel yeteneklerinizi güçlendirmek için de kullanılır. Bağımsız bir işletmenin gelişmesini engelleyen engelleri çözme gücüne sahip olduğu için ticaret için de kullanılır.

Sarı, güneşin rengi olduğu için, ateşin etkisiyle birleştiğinde, zorlu bir şeyin üstesinden gelinmesi gerektiğinde büyük miktarda yararlı enerjiyi aşılayabilir.

Turuncu Mumlar

Maddi faydalar elde etmeye çalışırken, kesinlikle turuncu bir mum kullanmalıyız. Aslında üstlenilen işlerin başarısını, sınavlarda ve testlerde olumlu sonuçlar, iş bulmada iyi şanslar, sözleşmelerin ve işlerin olumlu sonucu, maaş artışları, parayla ilgili sorunların sona ermesini sağlar. Parayı veya maddi durumları yönetemeyen bir kişinin daha iddialı ve pozitif olmasına yardımcı olmak için turuncu bir mum kullanabilirsiniz.

Konsept çalışması yapanlar için turuncu mum konsantrasyonu artırır, yeni fikirlere yol açar, yaratıcılığı ve zihinsel canlılığı harekete geçirir.

Pembe Mumlar

Pembe mumlar öncelikle sevgi ve şefkat bulmakta, birinin karakterini geliştirmesine, fedakarlık ve cömertlik yeteneklerine sahip olmasına yardımcı olmak için iyi şans getirmeyi amaçlayan ritüeller için kullanılır. İlişki sorunlarını çözmek, iki kişi arasındaki sevgiyi, maneviyatı ve fiziksel çekiciliği güçlendirmek için pembe bir mum kullanılmalıdır. Suçluluk kompleksi, melankoli veya üzüntüden muzdarip olan birinin ruhsal iyileşmesini isterken de güçlüdür.

Meditasyonda arzularımızı değerlendirmek ve duygusal dünyamızı aydınlatmak için kullanılır. Bu mumlar aynı zamanda arkadaşlıkları güçlendirmek veya yeniden yapılandırmak için de kullanılır. Tütsü ve lavanta ile birleştirildiğinde pembe bir mum, güçlü duyguların ve tutkunun olumsuz akışını hafifletme yeteneği verdiği için bitmiş bir aşkın acılarını hafifletmek için faydalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir