Büyüler

İş Büyüsü

Yeni işinize para ve pozitif enerji çekecek başarılı bir iş büyüsü ile tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Bu ritüel satışları artıracak, yeni müşterileri veya müşterileri sürekli olarak size doğru akmaya teşvik edecek ve refahınızı artırmak için titreşimlerinizi artıracaktır.

Bu, ruhani olarak müşterileri çekmeme yardımcı olan kazanan bir büyü. Yeni bir iş kuruyorsanız veya mevcut işinize para çekmek istiyorsanız, bu büyüyü deneyin. Bu, bolluk ve yaratıcılığın enerjisinden yararlanmak için mükemmel bir zamandır. Şu anda ters gidebilecek çok şey var, ancak doğru enerjisel odaklanma ve biraz sihirle, bu yeni çabayla başarıyı garantileyebilirsiniz. Bugün sizlerle girişimci olmanın stresiyle uğraşırken işinize yardımcı olacak ve titreşim frekansınızı artıracak bir cazibeyi paylaşacağız.

Bu tılsım, ihtiyaç duyduğunuz sürece kişisel veya çalışma alanınızda saklanabilir. Bu cazibeye sahipken ne kadar çok çalışırsanız, sizin için o kadar iyi olur. Unutmayın, hiçbir iş büyüsü paranın havadan görünmesini sağlamaz. Başarı şansınızı artırmak için eylemlerinizle çalışır. Öyleyse harekete geçmelisin!

Hayalinizdeki İş Cazibesini Gösterin

Bu kolay iş büyüsü ile bolluğunuzu artırın, paranızı tezahür ettirin, titreşim frekansınızı yükseltin ve daha fazlasını yapın.

Malzemeler

 • 1 yeşil veya sarı poşet
 • Yeşil veya sarı iplik
 • 1 dikiş iğnesi
 • 1 mum (Beyaz veya yeşil)
 • Defne yaprağı (Para çekmek ve dilekleri yerine getirmek için)
 • 1 sitrin kristali (Para ve iş başarısını çekmek için)
 • Kiraz çiçekleri veya yaprakları (Refah, bolluk ve yaratıcılık için)
 • Fesleğen (servet için)
 • Portakal kabuğu (Servet yaratmak için)
 • 3 madeni para (Zenginliği sembolize etmek ve temsil etmek için)
 • 1 küçük kağıt parçası
 • 1 kalem

İş Büyüsü

Talimatlar

 1. Sessiz bir odada oturarak bu işe başlayın. Birkaç dakikalık meditasyonla zihninizi sakinleştirin.
 2. Mum yak.
 3. Şifalı otları, portakal kabuklarını, kristalleri ve bozuk paraları poşet çantanızda birleştirin.
 4. Arzunuzu kaleminizle kağıda yazın. “Yeni işimden yaratıcı ve finansal başarılar diliyorum” gibi spesifik olmaya çalışın. Bir işletme logonuz varsa, bunu kağıda çizin. Herhangi bir zenginlik, yaratıcılık ve başarı sembolü ekleyin, ardından kağıdı katlayın ve poşet çantasına ekleyin.
 5. Çantayı kapat.
 6. Dikiş iğnenizi alın ve birkaç saniye alevin üzerinde tutun, dileğinizi yüksek sesle veya zihninizde tekrarlayın.
 7. İpliği iğneye ekleyin, ardından çekicilik çantanızı kapatın.
 8. Daha fazla sihir için çantaya zenginlik, başarı ve yaratıcılık sembollerini işleyin.
 9. Bu iş büyüsünü bitirmek için mumu yak.
 10. Çantayı kendinizin üzerinde tutun veya çalışma alanınızda, örneğin masanızdaki bir çekmecede veya masanızın yanındaki pencerede bırakın.
 11. İşletmeniz için önemli zamanlarda mumu birkaç dakika yakın ve ardından tekrar söndürün. O mum yandığında, dileğinizle her zaman yenisini şarj edebilirsiniz.

Bu iş büyüsü adımlarıyla bolluk ve bereket sizlerin olacaktır. Ayrıca bunun dışında hızlı çalışan para büyüleri yapabilirsiniz. Hızlı çalışan para büyüleri, hayatlarına finansal nimetler çekmek isteyenler için tasarlanmış etkili büyülerdir. İster ailenizi doyurmak için para ister bir işe yatırım yapmak için para arıyor olun, bu gerçekten hızlı çalışan en güçlü para büyüleridir. Onları atarsan hayatının tüm para kapılarını açarsın. Paranın çekiciliği, sahip olduğunuz enerjinin türüne bağlıdır. Negatif enerji ile doluysanız, ne kadar çalışırsanız çalışın, asla paraya sahip olamazsınız. Para, pozitifliğin olduğu yere akar. Bu büyüler, para mıknatısı olabilmeniz için enerji dengesizliğini veya açığınızı düzeltmeye çalışır. Eksiklikten muzdarip olanlar için tasarlanmış bir büyü. Gerçekten işe yarayan anlık para büyülerimi yapın ve aradığınız paraya sahip olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir