Büyüler

İş Büyüsü Ritüelleri

Bir iş bulmak, özellikle günümüzde oldukça önemlidir. Birini bulamadığımızda veya sahip olduğumuz birinden memnun olmadığımızda, hayatlarımız başa çıkamayacak kadar fazla hale gelebilir. Bu yüzden, hızlı çalışan ve yapması kolay bir iş büyüsü yapabilirsiniz.

İş büyüsü bazılarına koyduğunuz tüm niyetler, başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size verecek ve şans, refah, çalışma ve servetin sizi bulmasına ve kutsamasına izin verecektir. Tüm büyülü enerjileri toplamak ve onlarla çalışmak, kendinize yepyeni bir şans vermek, biraz parlamak ve nihayet her zaman istediğiniz hayalinizdeki işi bulmak için harika bir yol olabilir.

Yeni Bir İş Almak İçin Tılsım Yaratmak

Yeni bir iş arıyorlarsa herkesin bu tılsıma sahip olması gerekir. Neden? Çünkü bir işte şans ve yeni işler peşinde koştuğunuzda, hayalinizdeki işin sizi bulmasına izin vermek kesinlikle harikadır. Bir tılsım yaratmak çok kolay ve çok etkilidir. Sadece sezginizin bu konuda ilerlemesine izin vermeniz ve bir sonraki yeni işinizden ne istediğiniz konusunda çok açık ve dürüst olmanız gerekir. Bunu akılda tutarak, yeni bir iş bulmak için gerçekten güçlü bir tılsım yaratacaksınız.

Malzemeler

 • Bir parça parşömen kağıdı.
 • Mavi bir keçeli kalem.
 • Altı beyaz mum.

Tılsım Nasıl Oluşturulur?

 1. Altı beyaz mumu tılsımın etrafına bir daireye yerleştirin.
 2. Tuzla tılsımın ve mumların etrafına bir daire çizin.
 3. Beyaz mumları doğuya bakan olandan başlayarak saat yönünde birer birer yakıp, açtığınız her mum için şu sihirli sözleri söyleyin: “Hayalimdeki iş beni bulabilir mi? Işık bana daha iyi, daha dolu dolu bir çalışma hayatına giden yolu gösterebilir .. Şanslar yolculuğumu kutsasın .. Yepyeni bir başlangıç ​​yapmaya hazırım. “
 4. Mumlar yansın.
 5. Tılsımı dörde katlayın ve bir iş bulana kadar daima yanınızda bulundurun. İş ararken yanınızda taşıyın, cebinize, bir çantaya koyun. Sizinle olduğu sürece, sizin için doğru çağrı olduğunu düşündüğünüz şeyi yapmak çok daha iyi.
 6. Tılsımın etkili olup olmadığına bakılmaksızın, bir ay sonra yakın.

İş Büyüsü

Hayalinizdeki İş Büyüsü

Bu büyüyü yapmak biraz zaman alır, ancak doğru şekilde yaparsanız, hayatınızda önemli değişiklikler bekleyebilirsiniz. Bu ritüel haftanın herhangi bir gün yapılabilir.

Malzemeler

 • Bir metal kutu
 • İki mavi mum (veya mavi mum yoksa beyaz mum)
 • Üç çubuk tarçın (veya bir tutam tarçın tozu)
 • Kırmızı kalem
 • Altı yaprak kağıt

Nasıl Yapılır?

 1. İhtiyacınız olan ilk şey bir masa ve metal bir kutu.
 2. Üzerine yakıp metal kutunun ortasına yerleştireceğiniz iki mum koyacaksınız.
 3. Sonra bir parça kağıt alın ve kırmızı kaleminizle arzu ettiğiniz işi ve yapmak istediğiniz parayı yazın. Bunu altı sayfanın hepsinde tekrarlayın.
 4. Her kağıdın üzerine, sonunda şu cümleyi yazmalısın: “İyi bir iş bulmak için kapattığım kapılar şimdi açılacak. Bana ihtiyacım olan ekonomik güvenliği sağlayacak bir iş bulacağım. Tüm kapılar bizi çevreleyen evren adına açılacak. “
 5. Yazmayı bitirdikten sonra, mumların yanındaki metal kutunun içine yerleştirmelisiniz.
 6. Daha sonra tarçın çubuklarını eklemeniz ve öğeler tamamen yanana kadar kağıt yapraklarını yakmanız gerekir.
 7. Ateş her şeyi yaktığında, metal kutuyu çok dikkatli bir şekilde alıp vücudunuzun etrafında hareket ettirin.
 8. Çok dikkatli olun, çünkü kutu sıcak olacaktır, bu yüzden kendinizi yakmamaya veya incitmemeye çalışın. Dumanın vücudunuza dokunmasına izin vermelisiniz.

İşte bazı genel kurallar;

 • Üç gün boyunca aralıksız tekrar etmelisin
 • Üç gün sonra her şeyi atmanız gerekiyor.
 • Ve yaklaşık on gün sonra sonuçları göreceksiniz.

Hayallerindeki işe sahip olacaksın. Bunun işe yaraması için büyüye ve zanaatınıza inanmaya devam etmeyi unutmayın. Sonuçları görmek için sabırsızlanmayın, bunun yerine büyüyü etrafınıza ve çalışma hayatınıza biraz pozitif enerji yaymak için bir şans olarak düşünmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir