Büyüler

Hızlı Uyku Büyüsü

İyi uyumak ve dinlenmiş hissetmek fiziksel ve zihinsel sağlığımız için önemlidir. İyi uyumak ve dinlenmiş hissetmek fiziksel ve zihinsel sağlığımız için çok önemlidir.

Yine de günümüzde, giderek daha fazla insan uykusuzluk çekiyor ve stresli yaşamımız, başka birçok uyku problemini de beraberinde getiriyor. Eğer uykuya dalmakta zorluk çekiyorsanız, aşağıdaki uyku büyüsü yapabilirsiniz.

Uyku Büyüsü nedir?

Uyku büyüleri yatmadan önce rahatlamanıza, daha güzel şeyler hayal etmenize ve uykusuzlukla başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Olumlu ve rahat bir tavrınız yoksa bu büyüler tek başına işe yaramaz, ayrıca etkilerini göstermelerine izin vermek ve sonunda size hak ettiğiniz gençleştirici uzun uykuyu vermek için bu büyülere inanmanız gerekir!

Bu yüzden, bir uyku büyüsü yapmadan önce, gevşemek ve sadece büyüye odaklanmak için rahatlatıcı bir rutin oluşturduğunuzdan, gevşeme ve uyumayı kucaklamak için üzerinize düşeni yaptığınızdan emin olun! Rahatlatıcı bir gece rutini oluşturun, biraz daha erken yatağa girin, yatak odanızda rahat bir atmosfer yaratın ve sonra evet, büyü çalışmak ve tezahür ettirmek için güçlü bir temele sahip olacak!

Daha İyi Uyku İçin Yeşil Büyü

Bu, şifalı bitkiler ve yeşil sihirden gelen bir büyüdür, bu yüzden onu gerçekleştirmek için doğa unsurlarına ihtiyacınız olacak.

Etkisi herhangi bir zamanda anında ve eşit derecede etkili olduğundan, bunu yapmak için ayın belirli bir gününü veya belirli bir ayı beklemenize gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde çalışabilmesi için bitirdiğiniz anda dinlenebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bu büyü çok güçlüdür, bu yüzden 15 günde bir yapmanız yeterlidir.

Uyku Büyüsü

Malzeme

 • Beyaz seramik bardak
 • Tahta kaşık
 • Kaynatmak için bir tencere veya başka bir kap
 • Süzgeç
 • Birkaç kurutulmuş limon, nane ve çarkıfelek yaprağı
 • Beyaz bir mum
 • Bir parça kağıt ve bir kalem.

Nasıl Yapılır?

Başlamadan önce yaklaşık bir saat önce biraz su ısıtın ve nane, çarkıfelek ve ıhlamur yapraklarına koyun. 3 dakika kaynatın, tahta kaşıkla saat yönünde karıştırın. Isıyı kapatın ve oda sıcaklığına gelene kadar soğumaya bırakın. Oturup rahat edebileceğiniz bir masa ve sandalye bulun. Sakin olabilmeniz ve kesintisiz çalışabilmeniz önemlidir. Mumu sağ tarafınıza yerleştirin. Yeni yaptığınız otların infüzyonunu beyaz seramik bir kaba koyun ve sol tarafınıza yerleştirin. Şimdi başlayalım;

 1. Rahatça oturun ve üç derin nefes alın, zihninizi boşaltmaya çalışın.
 2. Mumu yak ve üç dakika yanmasına izin ver. Bu olurken derin derin nefes alıp vermeye devam edin ve aşağıdaki cümleyi gerektiği kadar tekrarlayın: “Ben uyumak istiyorum. Ben barışım, huzurum ve neşeliyim. Zamanıma, enerjime ve dinlenmeye sahibim. “
 3. Üç dakika sonra mumu önünüze koyun ve beyaz mumla aranıza bitki demlenmiş fincanı yerleştirin.
 4. Ellerinizi infüzyonun önüne koyun ve sonraki cümleyi tekrarlayın; büyünün gücünün çok daha güçlü olması için tüm enerjinizi ellerinize yoğunlaştırdığınızdan emin olun. “Görevlerimi yerine getirmem ve bugün bana verdiğin zevklerin tadını çıkarmam için bana enerji verdiğin için evrene çok teşekkür ederim. Şimdi sizden dinlenmeme, rüyamla uzlaşmaya ve yarın yeniden başlaması için dinlenmeme izin vermenizi rica ediyorum. Sizden, tüm dünya için mükemmel ve uyum içinde, lütufla, memnun etmenizi rica ediyorum. “
 5. Tüm pozitif enerjinizi infüzyona aktardığınızdan emin olun, cümleyi gerekli olduğunu düşündüğünüz kadar tekrar edebilirsiniz.
 6. Mumu kapatın ve daha fazla duman çıkmayana kadar bekleyin.
 7. İnfüzyonun tadını çıkarın, tatlandırıcı kullanmamayı unutmayın.

İnfüzyonu alırken büyünün gücünü hissedeceksiniz. Kısa sürede kendinizi ve çevrenizle rahat ve huzur içinde hissedeceksiniz. Huzur içinde olacaksınız. Bunu her gün veya haftada bir gece rutininin parçası olarak yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir