Büyüler

Hangi Büyüler Evde Yapılır?

Çeşitli büyülere evde yapılabilir. Bu yazımızda evinizde kolay bir şekilde yapabileceğiniz büyüleri açıklayacağız. Bu büyüleri evde yapabilmenize rağmen yine de bir medyuma danışmanız sizin yararınıza olacaktır.

Aşk Büyüleri

Aşk büyüleri bölümünden bahsedersek, çekiciliği artırmak, bir kişiye aşık olmak, ilişkiyi iyileştirmek veya güçlendirmek, eski sevgilinizi kurtarmak, bir çiftin sevgisini canlandırmak, uzlaşma büyüleri, nasıl unutulur kişi, sadakatsizliklerden kaçının vb. Bugünlerde hangi kalp sorunuyla mücadele ederseniz edin, bir büyüye danışın ve her şeyin çözülmesini sabırla bekleyin.

Medyumların çoğu, en derin duygularınızı anlamanızı sağlamak için ak büyü ile aşk büyülerini kullanır, ancak aynı zamanda siz ve arzu ettiğiniz kişi üzerinde herhangi bir olumsuz etki bırakmamayı garanti eder.

Servet Büyüleri

Kim şansının artmasını istemez ki? Mali durumunun iyileşmesini kim istemez? Büyücülükle her şey mümkün. Aşk büyüleri gibi, bu tür bir büyünün de piyango kazanmak, daha fazla para çekmek, işte fazladan para almak, borçları ortadan kaldırmak gibi birçok çeşidi vardır. Para konusunda şansınızın tükendiğini düşünüyorsanız, bırakın bu şanslı büyüler kaderinizi daha iyi değiştirir.

Artı, sadece büyüler değil, medyumlarda negatif enerjiyi vücudunuzdan veya yaşadığınız yerden uzaklaştırmaya yardımcı olan ruhsal ritüeller geliştirir. Auranızı temizlemek ve refahı çekmek için ayda 2-3 kez kutsal banyoyu deneyebilirsiniz.

Sağlık Büyüleri

Kendini iyi hissetmiyor musun? O zaman güçlü sağlık büyüleri ile büyü yapanlar daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Onlara sadece sorununuzu söyleyin ve negatif enerjiyi boşaltabilecek, auranızı iyileştirebilecek veya fiziksel ağrı ve acıları ortadan kaldırabilecek bir büyü bulacaklar. Sağlıklı bir yaşam için bu harika büyüyü asla kaçırmayın.

Büyüler

Ak Büyüleri

Uyum ve mutluluk dolu bir yaşam için ak büyü büyülerini deneyin. Size daha önce de söylediğimiz gibi, günümüzde medyumlar hayatınızın her alanında uyum, güvenlik ve huzur elde etmenize yardımcı olmak için ak büyü kullanarak büyü ve ritüel sunuyor.

Peki ak büyü nedir? Savunmasız insanlara yardım etmek ve onları korumak olan masum bir sihir biçimi olduğuna inanılıyor. Ak büyüleri size iyi şeyler verir ve asla kimseyi ve herhangi bir şeyi yok etme veya zarar verme gücünü vermez.

Ak büyü kullanarak ritüeller ve büyüler yaparak, hayatınızın uyum, koruma ve barışa ihtiyaç duyan yönlerini çözme yeteneğine sahip olacaksınız. Bir medyum, bir seansa başlamadan önce ak büyü hakkında bilmeniz gereken şeyleri açıklayacaktır. Bu şaşırtıcı büyüler, olumsuzlukları ve kötü alışkanlıkları ortadan kaldıracak; aynı zamanda duygusal acınızı iyileştirecek, koruyucu bir çember oluşturacak ve barış sağlayacaktır.

Kara Büyü Büyüleri

Ak büyünün aksine, kara büyü, etik olup olmadığını umursamadan tüm arzularınızı yerine getirecektir. Kara büyüleri ile istediğinizi kolayca elde edebilir (hatta başkalarına zarar verebilir) ve ayrıca kendinizi lanetlenmekten koruyabilirsiniz. Aslında, koruma amacı dışında, kara büyü kullanmanızı, özellikle de bu karanlık büyüleri kendi başınıza yapmanızı gerçekten önermiyorum.

Kara büyü büyülerini gerçekleştirmek çok zordur. Ek olarak, sihir hassas bir şeydir ve gücü sizin anlayışınızın ötesindedir; bu nedenle, onu hafife alırsanız, hatta şaka yaparsanız iyi değildir.

Hayatınız bir büyü dokunuşuyla daha iyi olacak. Negatif duyguların sihirli büyü yapma süreci için asla iyi olmadığını her zaman aklınızda bulundurun. Kendi büyünüzü yapmadan önce korkunuzu, endişenizi ve kıskançlığınızı ortadan kaldırmalısınız. Bu yazının ilk deneyimde başarılı olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz! Gelişmiş tavsiye ve sonuca ihtiyaç duyduğunuzda çevrimiçi olarak profesyonel medyumlardan destek alın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir