Medyum Makale

Güvenilir Medyum Kimdir?

Astrolojiden burçlara kadar birçok alanda araştırmalar yapanların sayısı gittikçe artmaktadır. Sosyal medya ve dijital ortamda gündemi sarsan medyumlar karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde rağbet gören medyum hocalar, kimin güvenli kimin sahtekar olduğunu bilmekte önemlidir. Güvenilir medyum kimdir soruları sorulmaktadır. Bu sorulara cevap arıyorsanız bu yazıda sizlere detaylı bir şekilde açıklayacağız.

güvenilir medyum

Güvenilir Medyum

Ruh alemiler ile bağlantı kurabilen ve ruhlar ile insanlar arasında aracılık yapabilen büyü yapan kişilere medyum veya büyücü denir. Medyumların çıkış noktası büyüdür. Büyünün ruhsal alanlarda ilişkileri kurabilen medyumlar yıllardır varlıklarını korumaktadır. Güvenilir medyum ile sahtekar medyumları ayırmak günümüzde zor bir hale geldi. Özellikle dijital alanlarda medyum güvenirliliği zedelemektedir. Ancak güvenilir medyumları anlamanızın bazı püf noktaları vardır.

Güvenilir Medyum Kimdir ve Nasıl Ayırt Edilir?

Dolandırıcıların her alanda yer aldığı şu günlerde güvenilir medyum ayırt etmek ve bulmak da zor hale geldi. İnsanlar komşusuna dahi güvenmediği, telefon dolandırıcılığı ve daha birçok sahtekarların olduğu bir zamanda yaşamaktayız. Bu durumlarda güvenilir Medyumun ayırt edilmesi de gitgide zorlaşmaktadır. Güvenilir medyumun ayırt edilebilmesi için bazı püf noktaları sizlere sıralayalım.

  • Gereksiz fazla samimiyet ve yalakalık yapan kimselerdir. Saygısızlığı fark ettiğiniz zaman sahtekar olduğundan şüphelenin.
  • Medyumlarla tanıştığınız da sabırlı olduğuna emin olmak gerekir. Büyü işlemi yaparken ve dinlerken aceleci veya üstünkörü davranırsa hemen şüphelenmelisiniz.
  • Bilgileri geçmişe günümüze kadar gelen unvana sahip olması gerekir. Bu durum güvenilirliğini kanıtlayan bir özelliktir.
  • Popüler olan medyumluk ile ilgili bizzat kendisini destekleyen söylentilere itibar etmemeniz önemlidir. Ancak güvenilir medyumla ilgili insanların deneyimi sonucu yaptıkları yorumlar dikkate alınmalıdır. Böylece güvenir medyum kişileri daha kolay bulabilirsiniz.
  • Güvenilir medyumların olmazsa olmaz koşullardan birisi de bilgi birikimi geniş olan bilge şahısların olmasıdır. Boş ve faydasız bilgilerle kafanızı dolduran insanlar yerine yaptıkları ve konuşmaları sizlere bir aydınlık katan ilimlere sahip bir medyum olmalıdır. Doğuştan geldiklerine inanılan kabiliyetleri size söylemek yerine işlemleri ile kanıtlasın.
  • Büyü için de olsa medyum hocalar, ayet, sure ve belirli bilgiler ile yansıtabilmelidir.
  • Sosyal medya araçlarıyla iletişime geçebilmenize rağmen emin olmak için yüz yüze görüşmeyi teklif etmelisiniz. Güvenilir medyumlar, bu tür görüşmelerden kaçınmayacaktır ve size bir randevu ayarlayacaktır.
  • Menfaatçi ve çıkarcı medyumlardan kaçınmanız gerekir. Güvenilir medyum yaptığı uygulamalarda bir çıkar beklemeden yapan kişilerdir. Kendisini yüceltecek bir çıkar fark ederseniz medyum olduğundan şüphe etmelisiniz.
  • Güvenilir ve iyi bir medyumla iletişime geçmek istiyorsanız sorunları iyi dinleyen, çözüm bulan kişiler ile muhatap olunmalıdır.

Güvenilir medyum için saydığımız bu püf noktalar önemlidir. Bu püf noktalara dikkat ederek güvenilir medyumların kimler olduğunu ve nasıl sahte medyumları ayırt edebileceğinize dair tüyolar verilmiştir. Güvenilir ve iyi bir medyum bulmak ve güvenilir medyumların kim olduğunu tespit etmek zor bir uğraş olabilir. Zaman harcamanız gerektirse de sahtekarların tuzağına düşmekten sizi alıkoyacaktır. Saydığımız bu tüyolara dikkat ederek güvenilir medyumu kolaylıkla bulabileceksiniz.

Eğer sizin de bildiğiniz güvenilir medyum hocalar varsa aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz. Bu sayede diğer okuyucularımıza referans olarak büyüleri iyi ve güvenilir medyumlara yaptırabilirler. Ayrıca sahtekar olan medyum hocaları da yazabilirsiniz. Bu sayede bu tür medyum yapa kişilerden insanlar uzak durmuş olacaklardır. Eğer güvenilir bir medyum hoca bulamazsanız, bizlere yazabilir ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca sitemizdeki diğer yazılara bakarak biraz bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir