Büyüler

Güçlü Büyü Yapmak İçin En İyi Muskalar

Güçlü büyü yapmak için en iyi muskalar tüm insanlar tarafından kullanılabilir, ancak tecrübeli medyum tarafından bu şart değildir. Gerçek bir tılsım olması koşuluyla bir tılsım, performans artırıcı bir ilaç gibidir ve hiç spor yapmamış birini bile Olimpiyat şampiyonu yapabilir. En iyi muskalar, sıradan insanları enerjilerini çarpıcı biçimde artırarak ve hatta bazen onları dönüştürerek güçlü büyücülere dönüştürür. Ancak muskaları tehlikeli yapan da budur.

Büyülü muskalarla çalışabilen medyumlar, muskaların her biri tarafından insanların bedenlerinde hangi değişikliklerin yapıldığını bilirler. Enerjilerini okuyabilir, kontrol edebilir ve onları yönlendirerek ritüellerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerine izin verebilirler. Bir muska kullanmayı içeren bir ritüel gerçekleştirmek isteyen sıradan insanlar gelince, aşağıdaki sonuçlarla başa çıkmaya hazır olmaları gerekir;

  • Geri yüklenemeyen yanmış çakralar;
  • Can çekişme durumlarına veya ölümcül hastalıklara neden olan enerji kaybı;
  • Yanlış işleyen bilinç, muhtemelen deliliğe yol açar;
  • Değişen kişilik (eskiden olduğunuz kişi değil, farklı bir kişi olursunuz).

Güçlü Büyü Yapmak

Dikkatli olmanız ve onları kötüye kullanmamanız veya bilinçli olarak risk almayı seçmeniz koşuluyla, herkese yardımcı olabilirler. Büyü yapanlar için faydalı olabilecek üç tür muska vardır. Bunlar şunları içerir;

  1. Koruma muskaları – büyü kötü şans, hastalıklar, kötü insanlar ve istenmeyen olaylara karşı koruma sağlarlar. Bazıları o kadar güçlü ki, insanları yaşlanmadan ve hatta ölümden koruyabilirler.
  2. Muska çekmek – para veya sevgi, ilgi veya ilgi, iyi şanslar veya kaderiniz üzerinde olumlu bir etkisi olabilecek insanları çekerler.
  3. Muska geliştirmek – farklı çakraların, yeteneklerinizin veya enerjilerinizin işlevini geliştirirler. Bununla birlikte, geliştiren muskanızın size zarar vermemesini sağlamak için, medyumun bedenlerinize göre ayarladığından emin olun.

En iyi muskaları almayı seçerseniz, tılsımlarınızın enerjilerinizle, yeteneklerinizle, isteklerinizle ve niyetlerinizle uyumlu olarak mümkün olduğu kadar uzun süre etkili kalacağından emin olabilirsiniz.

Son iki nokta çok önemlidir. Pek çok insan, güçlü muskaların kötü olanlar da dahil olmak üzere tüm isteklerini yerine getirebileceğini unutur. “Zengin olmak istiyorum!” dediğinizde muska, dileğinizi bir emir olarak alır ve hemen yerine getirmeye başlar. Olası sonuçları düşünmeden, “Düşmanımın fakir olmasını istiyorum!” veya “Tüm hayatını yoksulluk içinde yaşamanı diliyorum!” muska da bu komutları yerine getirir. Bunu yaparak karmanıza ciddi zarar verir.

Bu nedenle ben, uzman bir medyum, kaderleriyle birlikte karmalarını bozabilecek dileklerin yerine getirilmesini engelleyerek gelecekteki sahiplerine uyacaklarından emin olmak için muskalarıma ince ayar yapabilir. Bu yüzden muskalarım, kötülük yapabilecek ve onları güvenli hale getirebilecek dilekleri görmezden gelerek sadece işe yarıyor.

Daha önce hiç kullanmadıysanız, büyü aksesuarları satın almaya karar vermenin sizin için zor olacağını biliyoruz. Bu yüzden size şunları yapmanızı tavsiye ediyoruz: bir muska satın alın ve ne gibi sonuçlar getirdiğini görün. Yüksek verimliliğine ikna olduğunuzda, daha fazla muska ile hayatınızı iyileştirmeye devam edin. Büyülü muskalarla, hayatınızın senaryosunu maceralar, neşe ve mutluluk dolu kılan sen olacaksın.

Başlamak İçin Basit Bir Muska Satın Alın, Yazı Para Muskası

Bu muska seni istediğin kadar zengin edecek. Bu muska ile genel olarak büyülü muskaları nasıl kullanacağınızı anlayacak ve hayatınızı geliştirmeyi yeteneklerinden şüphe duymayı bırakacaksınız. Sağlık, seyahat, aşk veya kumar muska dahil olmak üzere daha fazla muska satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir