Büyüler

Güçlü Bağlama Büyülerinin Avantajları ve Dezavantajları

Güçlü bağlama büyüleri yaparak sevdiğiniz bir kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu yazıda güçlü bağlama büyüsünün avantajlar ve dezavantajlarından bahsedeceğiz.

Güçlü Bağlama Büyülerinin Tüm Avantajları

  1. Güçlü bir bağlanma aşk büyüsünün insanlar üzerinde kapsamlı bir etkisi vardır çünkü yedi çakranın tümünü veya birkaçını etkiler, ancak bir çakrayı etkilemez. Basit büyülerle, insanlar seks ya da aşk, yalnızlık korkusu ya da yaygın acılarla bağlanırken, güçlü bir büyü, insanları yukarıda belirtilen özelliklerin birçoğuyla bağlayabilir ve ortakların bir işletmeye ortak olabileceği daha uyumlu bir ilişkiye katkıda bulunabilir. Başka bir deyişle, güçlü bir bağlama büyüsü size her zaman istediğiniz ilişkiyi verebilir.
  2. Güçlü bağlanma büyülerinin ancak medyumun sizin ve sevdiklerinizin enerjileri ile çalıştıktan, hastalıklarınızı iyileştirdikten, tüm korkularınızın ve güvensizliğinizin üstesinden gelmenize yardım ettikten ve diğer enerji düğümlerini çözdükten sonra başarılı bir şekilde gerçekleştirilebileceğini lütfen unutmayın. Dahası, medyumun daha fazla mutluluk ve iyi şanslar getirerek veya karşılaşacağınız sorunların ve zorlukların en azından bir kısmını ortadan kaldırarak geleceğinize bazı değişiklikler getirebilir.
  3. Güçlü bir bağlayıcı aşk büyüsünü kırmak çok zordur. Büyü yapan, böyle bir büyüyü kaldıran kişi kadar deneyimli ve yetenekli olmalıdır. Her iki taraf da ilişkilerini sonsuza dek bitirmek istemedikçe, güçlü bir bağlanma aşk büyüsünü kaldırmanın neredeyse imkansız olduğunu unutmayın.
  4. Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişi için duygularınız ne kadar güçlüyse, aşk büyünüz o kadar etkili olur ki bu ritüelin başka bir avantajı olduğuna inanıyorum. Tecrübeli bir medyum ile çalışırsanız ve onun sevdiğinizi düşündüğünüz birine aşk büyüsü yapmasını istiyorsanız, medyumun size her zaman gerçekten ne hissettiğinizi söyleyecektir – aşk, şefkat veya belki kıskançlık. Bunu gördükten sonra, medyum size bir aşk büyüsü yapıp neler gerektiğini söyleyecektir. Yine de bu, aşkınızın aşk büyünüzün yakıtı olacağı gerçeğini değiştirmez. Birini gerçekten seviyorsanız, güçlü bir büyücünün yaptığı aşk büyüsü size istediğinizi verecektir.

güçlü bağlama büyüleri

Güçlü Bir Bağlama Büyüsünün Tüm Dezavantajları

  1. Güçlü bir bağlayıcı aşk büyüsü, çok güçlü bir etki yaratır, bu yüzden sadece profesyonel bir medyum tarafından başarılı bir şekilde yapılabilir. Aşk büyüleri yapmasına izin verilmeyen biri tarafından kullanılırsa, bu aşk büyüsü yarardan çok zarara neden olur. Hastalıklara veya iç sistem bozukluklarına neden olabilir, hayatınızı mahvedebilir veya halüsinasyonlara ve zihinsel bozukluklara neden olabilir.
  2. Güçlü bağlama büyüleri, insanların genel olarak aşkı bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmamıştır. Belirli bir kişiye atılmalıdırlar. Bu, yüksek güçlerin sizin için mükemmel partnerinizi bulmasını beklemek yerine, sizi tanıdığınız insanlar arasından seçim yapmaya zorlayarak seçiminizi sınırlar. Başka bir deyişle, bu seçimi kendiniz yapıyorsunuz ve sizden ve geleceğinizden sorumlu olan güçlerin yardımını reddediyorsunuz.
  3. Güçlü bir bağlama büyüsü yaptığınızda, büyüleyicinin bir değil birkaç ritüel gerçekleştireceğini kabul etmiş olursunuz. Güçlü bağlama büyülerimin kişilere yardım edebilmesini sağlamak için, onları kullanmadan önce enerjilerini temizlemeli ve sonra güçlendirmelidir. Nitekim mutlu ve dengeli ilişkilerinin tadını çıkararak birbirlerine aşık olabilirler.
  4. Daha önce de söylediğimiz gibi, güçlü bir bağlama büyüsünü kaldırmak çok zordur. Bu ritüeli kullanırsanız ve sonra partnerinize olan sevginizi kaybederseniz, ilişkinizi bitirmenin çok zor olacağı anlamına gelir. Partnerinizle aranızdaki bağı kesmek için, bu kadar güçlü büyüleri kaldırabilecek profesyonel bir medyum bulmanız gerekecek. Bilginiz olsun, bu tür büyüleri bozmak onları yapmaktan çok daha zordur. Üstelik, bu tür ritüeller çok maliyetli olabilir (herhangi bir güçlü bağlayıcı aşk büyüsünden çok daha pahalı olabilir).

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir