Büyüler

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Bazı insanlar için giden kişileri unutmak zor olur. Giden bir eş ya da giden bir sevgiliyi geri getirmeye çalışmak için verilen mücadele sonucunda bu alanda en kısa zamanda çalışma yapılması gerekmektedir. Bu yüzden büyü yapan kişiler kendi kendilerine yaptıkları basit büyü tarifleri ile gideni getirme büyüsü yaptıkları gibi bu işin uzman medyumlardan yardımı alarak işi profesyonelliğe dökmeyi sağlamalıdır. Ancak bu büyü için her daim medyum ile çalışmak, büyü yapan kişiyi de bazı görünmez tehlikelerden korunmaya yönelik bir adım atmış olursunuz.

geri getirme büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirmek için yapılan en etkili yöntemlerden biri olarak, eşya gömme ve eşyaları yakma yöntemleri gelmektedir. Bu büyüyle birlikte farklı büyülerin de aynı anda yapılması giden kişinin geri getirilmesi için en önemli adımları oluşturmaktadır.

Giden kişinin atleti, iç çamaşırı veya yastık kılıfı tecrübeli olan medyuma verilir. Bu çamaşırlar kesinlikle yıkanmamış olmalıdır. Sadece o kişinin doğal kokusunun kesinlikle sinmiş olması gerekir ve başkalarının kokusunun sinmiş olmaması gerekir. Çünkü büyü yapılan kişinin doğal kokusu dışında başka kişilerin kokuların sinmesi durumunda, o koku sahiplerinin de büyünün tesiri altında kalması muhtemeldir. Gideni geri getirme büyüsü yapılacak kişinin eşyaları medyum tarafından parçalara ayrılır. Her parça ile farklı işlem yapılır. Böylece giden kişinin kalbi paramparça olur ve gittiğine çok pişman olarak size geri döner. Gece bir mezarın başında her akşam bir parça olacak şekilde yedi günde ayrı olarak yakılması gerekmektedir. Bu işlemi genellikle işinden başarılı olan medyumlar yapar. Ancak fazladan çalışma yapmaları gerektiği için de büyüyü yapan kişiye de bazı materyaller verilir. Bunlardan en çok kullanılanı açlık otudur. Bu ot büyü için çok büyük önem taşımaktadır. Bu kişiye bir poşete okunmuş açlık otu verilir.

Büyü yapan kişi, medyum tarafından her gün 11 adet okunmuş açlık otunu alır ve söylenilen duaları kendisi de muhakkak okur. Yaprakları ateşe atarak birer birer yakılmalıdır. Her yaprak atıldığında, “verilen ot nasıl yanıp kül olursa, (giden kişinin adı içtenlikle söylenir) o da benim için yansın tutuşsun ve beni düşünsün geri gelsin denir. Daha sonra otun külleri toparlayıp toprağa savrulur. Bu küller nasıl rüzgarda savruluyor uçuyorsa o kişinin de adı söyleyerek o da bu küllerin rüzgarı ile bana savrulup biran önce bana gelsin bir an önce beni arasın denir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Gideni geri getirme büyüsü tesirli olarak ömürlük çalışma yapılabilmektedir. Tabi ki bu büyüyü tek başınıza evde yapmanız kesinlikle mümkün değildir. Aksi takdir de kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İnternetten araştırılarak yada yakın çevrenizde bu konuda çalışmalar yapan profesyonel, başarılı ve güvenilir olan medyumlara veya hocalara yaptırmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde etkili ve ömürlük bir büyü olmaktadır. Bunu sakın unutmayın. Bu büyüyü yaptıktan hemen sonra, direkt olarak büyü yaptığınız kişinin düşünceleri ve duyguları etkiniz altına girer. Bu sayede sizi düşünmeye başlayarak aklından çıkaramayacak ve ömür boyu bozulmayacak bir çalışma sağlanmış olacaktır. Büyünün tam anlamı ile etki etme süresi ise yaklaşık 41 günü bulmaktadır. Büyü yapılan kişinin 41 gün içerisinde, sizi telefonla araması, size geri dönmek istemesini sizi unutamadığını ve siz olmadan yaşayamayacağını söylemesi ve döndüğünde de gittiği için çok pişmanlık duyduğunu söylecektir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir