Büyüler

Geri Dönüş Büyüsü

Size nasıl geri dönüş büyüsü yapabileceğinizi anlatmadan önce, eski sevgilinizi geri almak için büyülerde kimin etkilenebileceğini ve kimin yapamayacağını anlamanızı istiyoruz. Bilgin olsun, flört ederken seni ne kadar sevmiş ve şu anki ilişkisinde ne kadar mutlu olursa olsun, herhangi bir erkeğe dönüş büyüsü yapılabilir. Ancak eski sevgilinizi geri almak için büyü kullanmayı seçerseniz, şu durumlarda bir erkeğe yapılacağını bilmelisiniz;

 • Evliydiniz veya birlikte yaşadınız;
 • Eski sevgilinizi geri almak için büyüler, erkeğin seviştiği ilk kadın olsaydınız oldukça etkilidir;
 • Adam seni sonsuza dek seveceğine yemin etmesi;
 • Ayrıldıktan sonra arkadaş kaldınız ve hala iletişim halindesiniz

Aşağıdaki durumlarda bir erkeğe eski haline dönüş büyüsü yapmak çok zordur veya imkansızdır;

 • Adam sizinle konuşmak istemiyor, e-postalarınıza, aramalarınıza, kısa mesajlarınıza cevap vermiyor;
 • Adam başka bir kadına aşıktır ve kadın da onu sevmektedir;
 • Bir erkeğin başka bir kadınla çocuğu varsa, eski sevgiliyi geri getirme büyülerinin bir erkek üzerinde çok az etkisi vardır veya hiç etkisi yoktur – bu adam, çocuklarının koruyucu melekleri tarafından korunmaktadır;
 • Ona aşk büyüsü yapmış olmanıza rağmen eski sevgilinizi sizden ayrılan adama geri getirmek için büyüleri yapmaya kalkmayın.

Web sitemde bununla ilgili detaylı bilgi var. İhtiyacınız olursa, lütfen diğer makalelerime göz atın.

geri getirme büyüsü

Eski Sevgilinizi Geri Almak İçin Herhangi Bir Büyü Size Yardımcı Olur Mu?

Eski bir geri dönüş büyüsü kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için aşağıdaki 10 soruyu yanıtlayın;

 1. Eski sevgilini geri almak için büyülerden birini yapmak istediğin adamı seviyor musun?
 2. Sadece onu düşünüyor ve diğer erkeklere aldırış etmiyor musunuz?
 3. Beraberken onu hiç aldatmadın, değil mi?
 4. Kilo probleminiz yok, değil mi?
 5. Geçmişte büyü kullanmayı denediniz ve başardınız mı?
 6. Dönüş büyüsü yapmak istediğiniz adamı tüm kalbinizle sevmeye ve onunla ilgilenmeye hazır mısınız?
 7. 18 aydan daha kısa bir süre önce ayrıldınız mı?
 8. Siz ve eski erkek arkadaşınız 21 yaşından büyük müsünüz?
 9. Hiç depresyon geçirmediniz mi, sinir krizi geçirdiniz mi ve kronik yorgunluk dönemleriniz oldu mu?
 10. Hangi büyüleri yapacağınızı biliyor musunuz?

Şimdi evet cevaplarınızı sayın. Sekizden fazla evet cevabınız varsa, eski sevgilinizi özgürce geri almak için büyüleri kullanabilirsiniz. Başaracaksın. Beşten fazla ama sekizden az evet cevabınız varsa, eski sevgilinizi geri almak için hala büyüleri kullanabilirsiniz, ancak başarı şansınız yüksek değildir, yaklaşık% 45-50. Beşten az evet cevabınız varsa, eski sevgilinizi geri almak için büyü kullanmayın çünkü canınız yanabilir.

En Basit Dönüş Büyüsü

Eski sevgilinizi geri almak için birçok basit büyüler var ama size en basitini anlatacağız. Daha önce hiç büyü yapmamış olsanız ve enerji seviyenizin büyüyü başarılı bir şekilde kullanmanıza yetecek kadar yüksek olduğundan ciddi olarak şüphe etseniz bile onu yapabilirsiniz. İlk önce profesyonel bir medyum ile iletişime geçmeniz gerek. Size vereceği bilgiler ile evde büyüleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca büyü yaptıktan sonra şu adımları da izleyebilirsiniz;

Bunun için, seksten iki hafta uzak durarak dönüş büyüsüne hazırlanmaya başlayın. Kendinizi cinsel enerji düzeyi düşük bir kadın olarak görüyorsanız, en az bir veya iki ay seksten uzak durun. Cinsel dürtünüzün zirvesine ulaştığınızda ritüelin gerçekleştirilmesi gerektiğini unutmayın.

Eski erkek arkadaşınla ondan haberi olmadan bir görüşme ayarla. Büyünün istenen sonuçları ancak bir ayda yaparsanız getireceğini unutmayın. Eski sevgiliyi geri alacak büyüler asla yeni ay veya dolunayda yapılmamalıdır. Bu nedenle, ritüeliniz için doğru zamanı seçmek için ay takvimine bakın.

Adet takviminize göre zamanı kontrol edin. Eski erkek arkadaşınızla bir görüşme için en iyi zaman, adetinizin bitiminden sonraki üçüncü gün, ancak adetinizin bitiminden en geç dokuz gün sonradır. Tüm bu şartların karşılandığından emin olun. Aksi takdirde eski erkek arkadaşınla yeniden bir araya gelemezsin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir