Büyüler

Gerçek Bir Aşk Büyüsü İle Sadakatsizliği Ortadan Kaldırmak

Gerçek bir aşk büyüsü ile herhangi bir aileyi sadakatsizlikten koruyabilirsiniz. Ancak, büyü yaptırmak istiyorsanız, kendinize eşinizin sizi neden aldattığını sorun. Psikologlar sadakatsizliğin doğasını şu şekilde açıklıyor;

  • Doyma;
  • Cinsel uyumsuzluk;
  • Aile içinde güçlü psikolojik stres;
  • Depresyona neden olan bir dizi kötü şans;
  • Sahtekârlık, kötü yetiştirme;
  • Yaşlanma korkusu veya sevgisizlik.

Bununla birlikte, zinanın temel nedenini göremezler ve dolayısıyla gerçek aşk büyüleriyle ortadan kaldırılabileceğini bilemezler. Tecrübeli bir medyum, büyüler ile size yardımcı olabilir. Bu yüzden, karınızın veya kocanızın sizi asla aldatmamasını istiyorsanız, gerçek aşk büyümden yararlanın.

Gerçek Bir Aşk Büyüsü İle Sadakatsizliği Ortadan Kaldırmak

Sadakatsizlik çakra bozukluklarıyla başlar. Eşiniz artık size ihtiyacınız olan enerjiyi veremiyor, bu yüzden verebilecek birini aramaya başlıyorsunuz. İnsanlar çeşitli enerjiler tarafından kontrol edilir ve bunlardan herhangi birinin eksikliği, eşin aldatmasına neden olabilir. Yeterli fiziksel enerji almadığınızda hastalanırsınız ve kayıtsız kalırsınız. Eter çakranız hastaysa, yaşlanır ve hızla kilo alırsınız. Yeterince zihinsel enerji almazsanız, depresyona girersiniz ve olayları kötü bir ışık altında görürsünüz. Hile yaptığınızda, sevgiliniz size ihtiyacınız olan enerjiyi verir, bu nedenle hiçbir gözyaşı veya boşanma davası açacak tehditler dolandırıcının aşk ilişkisini bitirmesine neden olamaz.

Eşiniz sizi bir kez aldatırsa, ihtiyaç duyduğu enerjiyi alırsa, duramayacaktır. İyi yemek yeme ya da temiz hava soluma fırsatından mahrum bir kişi gibi, size verilen her söze rağmen, istediklerini nereden elde edebileceklerini özlüyorlar. Bu nedenle, başarılı bir gerçek aşk büyüsünün önemli noktası, eşin ilişki hakkında düşünmeyi bırakmasını sağlamak değil, eşin bir tane aramasına gerek kalmayacak şekilde çakraları düzeltmektir.

Gerçek Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır

İnsanları aldatmaya iten enerji bozuklukları birçok nedenden dolayı gelişir. Göründüğü kadar tuhaf, en yaygın neden yorgunluktur. Evli bir çift, iki dağcı gibidir. Biri tırmandığında diğeri dinlenmeli ve bunun tersi de geçerlidir. Eşinizin size sadık kalmasını istiyorsanız, partnerinize iyi bakın ve enerjinizi onunla paylaşın. Bilindiği gibi hile yapmaya başlayan, daha zayıf olan, enerji seviyesi düşük olan eştir.

Yeterli enerji alamamak yorgunluğa neden olur ve evliliğin değerini düşürür. Yatağınız rahat değilse ve size baş ağrısı ve sırt ağrısı veriyorsa, içinde uyumazsınız ama bir mobilya mağazasına gidip yenisini alırsınız değil mi? Kendisini mutlu etmeyen bir evliliğe neden sarılsın ki?

Para, iyi şans veya başarının bizi mutlu eden şey olmadığını unutmayın. Mutluluk, sağlıklı çakralarınızdır. Gerçek aşk büyümü satın aldığınızda, çakralarınızın işlevini yerine getirmesini sağlarsınız, böylece ikiniz de sürekli olarak mutlu olabilirsiniz. Bu durumda evliliğiniz sizin için özellikle değerli hale gelir ve ikiniz de onu kaybetmekten korkarsınız, bu yüzden hile yapmak istemezsiniz. Başlamak için eşinizin sadakatsizliğinin kanıtını bulun

Aşağıda kadınların bu sorulara kesin bir şekilde emin olması gerekir.

  • Kocamın beni aldatmayı bırakması için gerçek bir aşk büyüsü yapmanı istiyorum.
  • Seni aldattığına emin misin?
  • Kanıtım yok ama olduğundan eminim. Bir sevgilisi var. Bu yüzden gerçek aşk büyüleri istiyorum.
  • Emin olman önemli. Size sadık olan kocanıza bir sadakat aşk büyüsü yapılırsa, büyü ters tepkiyi tetikleyebilir. Bu nedenle, eşinize, sadakatsizliğini doğrulamak için sihir teşhisi konmasını ve ardından uygun ritüelleri yaptırmanızı öneririz.

Eşinizi kaybetme sezginiz, şüpheleriniz veya korkunuz, gerçek bir aşk büyüsü yapmam için yeterli değil. Eğer gerçek bir kanıtınız varsa veya eşiniz bir ilişkisi olduğu gerçeğini bile saklamıyorsa, o zaman medyumla konuşmanız gerekir. Ancak, sahip olduğunuz tek şey sadece şüpheleriniz ise, lütfen herhangi bir büyü kullanmadan önce kocanızla konuşun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir