Büyüler

Gerçek Aşkınızı Ortaya Çıkaracak Aşk Büyüsü

Kızgın veya hayal kırıklığına uğramışsanız asla aşk büyüsü yapmayın. Negatif enerji sevgiyi besleyemez. Kıskançlık, şüphe, sahtekârlık, aldatma ve yalanlar onu yok eder. Evde kendinize büyü yapmak istiyorsanız, özel bir zihniyete sahip olmanız gerekir. Onsuz, muhtemelen başarısız olursunuz. Bu nedenle, doğru zihniyete sahip bir kadın, bir adama gerçek aşk büyüsü başarılı bir şekilde ortaya çıkarmak için büyü sözlerini söyleyerek basit bir büyü yapabilir. Aynı zamanda yandaki apartmanda yaşayan komşusu, birkaç hafta boyunca gerekli tüm hazırlıkları yaptıktan sonra, para harcayıp başarısız olduktan sonra çok karmaşık bir ritüel gerçekleştirebilir.

Büyü yapmaya çalıştığınızda kalbiniz ağrırsa, büyünüzün önünde duran bir duvar yaratırsınız. Enerji akışınızı durdurmak için kimsenin müdahale etmesi gerekmez çünkü bunu kendiniz yapıyorsunuz. Aşağıdakini yapmaya çalışın. Saf suya birkaç damla mavi veya pembe boya ekleyin ve güzel bir şey elde edeceksiniz. Ancak biraz siyah veya kahverengi boya eklerseniz, gök mavisi suyunuz veya taç yaprağı benzeri desenleriniz hoş olmayan bir şekilde koyu kırmızımsı birine dönüşecektir. Üstelik bundan sonra hangi boyayı eklerseniz ekleyin eskisi kadar iyi olmayacaktır.

Aynı şey enerjilerinize de olur. Başlangıçta ne kadar saf olurlarsa olsunlar, tek bir damla olumsuzluk, enerjilerinizi itici kılan kalıcı bir etkiye sahip olacaktır. Sevdiğiniz kişi dahil, hiç kimse itici enerjilerle uğraşmak istemez. Büyü ile birlikte enerjilerini de uzaklaştıracak. Bu nedenle, medyumların doğru, pozitif zihniyetin nasıl geliştirileceğini bilmeleri çok önemlidir. Henüz yapamazsanız ancak gerçek aşkınızı ortaya çıkarmak için bir büyü yapmak istiyorsanız, doğal olarak doğru zihniyeti geliştirene ve ritüelinizi gerçekleştirene kadar bekleyin.

aşk büyüsü

Şimdi büyü hakkında konuşalım. Bir bardak taze süt alın. Mümkünse bir çiftlikten çiğ süt kullanın. Bardağı önünüze koyun ve arkasına sarı bir mum yakın. Mum alevi sütün üzerine gelecek şekilde bükün. Cama balmumu damlaları düşmeye başladığında, aşağıdaki büyüyü üç kez söyleyin,

“Benim yaptığım pranga veya zincirler değil. Sütteki saf balmumundan bir anahtar doğacaktır. Bu anahtarla, siz bilmeden sevgimi içeri sokmak için (sevdiğiniz kişinin adını) kalbini açacağım Dediğim gibi olmasına izin ver. Anahtar kırılamaz. Seni kaybedemem. Bugün bir çift olacağız, bundan bir hafta sonra, ay dolduğunda sonsuza kadar! Amin!”

Mumu düzeltin ve mumun sertleşmesine izin verin. Çıkarın ve sütü sallamadan sevdiklerinizin evine götürün. Balmumu eşiğinde bırakın ve uzaklaşın. Büyü, sevdiğin kişiyi çoktan etkilemeye başladı.

Ruh Eşinizle Tanışmak İçin Bir Büyü

Gerçek aşk arayan ancak başarısız olan insanlar, ruh eşinizle tanışmak için büyü adı verilen bir ritüeli kullanabilir. Sabah erkenden atılır. Uyanır uyanmaz aynaya bakın. Hava güzelse, şu büyüyü söyle,

Bugün hayatımın değişeceği gün. Adınızı bilmiyorum ama bugün mutlaka görüşeceğiz. Her zaman hayalini kurduğum kişi değilsin, ama daha iyi olacaksın. İlk ortaya çıkan ve konuşma başlatan siz olacaksınız. Tanıştıktan sonra ayrı yollara gitmeyeceğiz, el ele gideceğiz. İçimde inanç var, içimde güç var, içimde sevgi var, sözlerimi öğrenmek için paylaşabilirim! ”

Bundan sonra her zamanki sabah rutininizi yapın. Büyüyü defalarca tekrarlarsan güçlenecek ve sonunda hayatının aşkıyla tanışacaksın. Ancak, tüm bekar insanın ruh eşinizle tanışmak için büyü yapamayacağını unutmayın. İnsanlar farklı nedenlerle bekar olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir