Büyüler

Fotoğraf Yardımıyla Aşk Büyüsü

Bir insanı fotoğraflarıyla etkilemek yaygın bir büyü uygulamasıdır. Popülaritesi, nesneyle temas kurmanın basitliğiyle açıklanabilir. En etkili aşk büyülerinden biri de fotoğraf yardımı ile yapılan aşk büyüsüdür. Bu aşk büyüsü özel bir bilgi gerektirmez ve bunu herhangi bir kişi yapabilir. Tek yapmanız gereken düşüncelerinize, hislerinize, arzularınıza odaklanabilmektir.

Fotoğraf Yardımıyla Aşk Büyüsü

Sevdiklerinizin bir fotoğrafını kullanarak bir aşk büyüsü yapmak için, büyünün gücü ona bağlı olduğundan, yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafı seçin.  Bu tür bir büyü, bir kişiyi size bağlamanıza yardımcı olacaktır, ancak herhangi bir büyü, bir kişiyi istemediği şeyi yapmaya zorlamak anlamına geldiği için uzun sürmez. Yine de insanlar buna artan bir ilgi gösteriyor. Bu nedenle, iyi niyetli bir aşk büyüsü yaptığınızdan emin olun ve bunu birinin ailesini kırmak için kullanmayın. Aşağıda bir fotoğraf kullanarak aşk büyüsünün nasıl yapılacağına dair birkaç yöntem var.

  1. Aşık olduğunuz kişinin bir fotoğrafı, uzun kırmızı bir iplik, bir bozuk para ve bir parça kırmızı kumaş. Bozuk parayı fotoğrafın üzerine koyun, kırmızı beze sarın ve ipliği etrafına sarın. Paketi kimsenin bulamayacağı bir yere koyun. İpliği paketin etrafına sararken aşağıdaki büyüyü söyleyin ve sevdiklerinizi düşünün.

“Sarmaladığım iplik değil, aşk, bu yüzden beni özlüyor ve gece gündüz beni düşünüyor, ay ışığında ve güneş ışığında. Allah’ın hizmetkarı (adı) gölgesi olmadan yaşayamayacağı veya olamayacağı gibi bensiz yaşıyor ve hayattan zevk alıyor mu (isim). Yürümek, tökezlemek, benim için sevgiyle boğulmak. Güneş gökyüzünde süzülürken bana doğru yürüyor (isim). Aşk ve özlem geldi. Öyle olsun. ”

  1. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafını çekin, ayakkabılarınızı çıkarın ve fotoğrafı sol topuğunuzun altına koyun. Büyüyü on iki kere tekrarlayın.

“Yüzün topuğumun altında olduğu gibi, sen de benim altımda, Allah’ın hizmetkarı (adı). Bensiz – baş ağrısı ve gözler ışığı görmüyor, benimle – güneş parlıyor, bu yüzden benimle olmak daha iyi. Beni asla bırakma. ”

  1. Partnerinizin size olan ilgisini kaybetmeye başladığını fark ederseniz, kıvılcımı tekrar ilişkinize çekmenize yardımcı olacak bir aşk büyüsü kullanabilirsiniz. Gece yarısı sevgilinizin resmini önünüze koyun. Resmin arkasına kırmızı bir mum koyun. Mum, odadaki tek ışık kaynağı olmalıdır. Beyaz bir kağıt koyun ve aşağıdaki büyüyü kırmızı bir kalemle yazın,

“Üzüntü, sevgilime git (isim). Kafasının içine gir ki tek düşünebildiği ben (isim), bana sarılmak, beni öpmek, beni sevmek Sözlerim güçlü ve yapışkan. ”

Bundan sonra kağıdı mum ateşinin üzerine yakın. Duman resmi kaplamalıdır. Dikkatlice fotoğrafın altında tutarak kağıdı yakın.

Kan kaynıyor, hareketsiz kalamıyor. Kafanın üzerinden geçen şey, kafanın içine girer. Ateş arkadan göründüğünde – Allah’ın hizmetçisinin (adı) kalbi heyecanlanır. ”

  1. Aşk büyüsü yeni ay sırasında yapılır. İntikam olarak bir aşk ritüeli gerçekleştirirseniz, bazen hedeflerinize bağlı olarak dolunayda veya azalan ayda bir kara aşk büyüsü yapılır. Sevdiklerinizin göğsünü tasvir eden fotoğrafını çekin. Adınızı arkasına ve altına yazın – sevdiklerinizin adı. Fotoğrafı yüzü aşağıya bakacak şekilde koyun ve göğüs bölgesini kırmızı bir iplikle dikin, “İp iğnenin peşinden giderken, Allah’ın hizmetkarı (adı) da benden (benden) sonra gelir.” Son dikişiniz ilk dikişinizle aynı yerde olmalıdır. Son dikişi iğne size dönük olarak yapın. Sonuç olarak, ipliğin ucu fotoğrafın diğer tarafında aşağı doğru sarkacaktır. Üçlü bir düğüm atın ve üzerine biraz mum damlatın. Mumlar yandıktan sonra fotoğrafı kırmızı bir beze sarın ve kimsenin bulamayacağı bir yere saklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir