Büyüler

Evlilik Büyüsü Nedir? Evlilik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü ile ilgili bütün detaylara ve bilgilere ulaşmak için yazımızı okuyabilirsiniz Bu büyüyü yapan kişiler arasında güçlü bir bağ oluşturabilir. Evlilik büyüsü yapıldığı anda iki kişi evliliğe giden yolda bütün problemleri aşacaktır. Bu büyünün etkisi yüksek olduğu için olumlu sonuç oluşturmaktadır. Güçlü bir büyü olduğu için başarı oranı %99 olduğu bir gerçektir. Bu yüzden en çok tercih edilen büyü çeşitlerindendir. Kişiler evlenmek istedikleri kişinin maddi engelleri var ise bunu aşmak için bu büyüyü yaptırmaktadır. Bu büyüsü yapıldıktan sonra kişiler arasında sağlam ve güvenilir bir bağ oluşturmaktadır. Evlilik büyüsü sayesinde kişi kaderinde olan kişiyi daha erken bulabilir.

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Kime Yaptırılmalıdır?

Bu önemli büyüyü bilgili ve tecrübeli medyum veya hocalar tarafından özel olarak yapılmaktadır. Evlilik büyüsüne benzer diğer büyü ise bağlama büyüsüdür. İki büyünün de sonucu mutlu bir beraberliğe adım atmak içindir. Tabi ki büyünün etkisinin yüksek olması için bilinçli ve deneyimli medyum veya hocalar tarafından yapılmalı ya da yönlendirilmelidir. Aksi taktirde, mutluluk için yaptığınız büyü ters etkiler gösterip hayatınıza sorunlar ve olumsuzluk yaratabilir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılması için evlenme hazırlığında olan kişilerin arasında manevi engellerinizin olmaması gerekir.. Hem erkek, hem kadın tarafından evliliğe kabul ettirme döneminde evlilik büyüsünün yapıldığı bir gerçektir. Evlilik islam da kabul edilen yüce bir müessesedir. Büyü yapılırken Kur’an-ı Kerim ayetleri ile okunan dualar etkili hale getirilmektedir.

Evlilik Büyüsünün Yapıldığını Nasıl Anlayabilirim?

Büyünün belirtilerinin bilinmesi gerekmektedir. Büyünün tesirinde kalan kişilerin aşağıdaki yazımızda belirtileri göstermesi büyü yapıldığının kesin kanıtıdır.

 • Rüyasında sürekli eşini görecektir.
 • Büyü etkisinde olan kişiler size sürekli iltifatlar edip, size karşı abartılı bir sevgi gösterecekler.
 • Karşındaki kişiyi arayarak yada sizinle görüşerek özür dileyecekler.
 • Büyü yapılan kişi kendini sıkıntılı hissetmektedir.
 • Sizi sürekli alttan alarak her şeyi kabullenen bir karaktere dönüşecekler
 • Özellikle eşi dönene asla kadar sıkıntıdan kurtulamaz.
 • Kişi büyü etkisinde ise yaptığı işine odaklanamaz duruma gelecektir.
 • Evlilik büyüsü etkisi altında olan kişi sizi arayarak sizi ne kadar arzuladığını söyleyecek.

Evlilik Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Evlilik büyüsünün etkileri çok fazladır. Bu etkiler şunlardır;

 • Boşanma isteyen kişiler boşanmaktan vazgeçecek,
 • Eğer ailesi ile anlaşamıyorsanız bu sorununuz çözülecek,
 • Bu büyü sayesinde birbirlerine aşkla bağlanacaklar,
 • Aranızdaki muhabbetiniz daha güzel hale gelecek,
 • Maddi konularınız iyi sonuçlanacak,
 • Evliliğiniz ile ilgili çıkan engeller kolayca şekle çözülecek,

Evlilik Büyüsü İçin Çizim Yöntemi

Evlilik büyüsünü çizim ile yapmak mümkündür. Eğer bu büyüyü çizimle yapmak istersiniz kişi önünüze beyaz renkli bir mendil alın. Çizimlere karşı dayanıklı bir mendil olmalıdır. Bunu bez parçası ile de yapabilirsiniz. Safran mürekkebi ile bezin üzerine farklı semboller çizmesiniz ve harfler yapması gerekir. Süryanice ve arapça alfabelerini kullanarak farklı şekiller çizilir. Evlenmek istediğiniz kişinin ilk olarak baş harflerini yazabilirsiniz. Yedi gün boyunca aynı çizimleri yapacaksınız.

Esmaları okuyarak büyüyü yaptığınızda manevi güç kazanacaksınız. Evlilik büyüsü çok etkili bir büyü olduğundan çizim yaparak büyüyü daha da sağlamlaştıracaksınız. Ayrıca bu çizimleri uzaktan da yapabilirsiniz. Bu büyü sayesinde uzaktan da olsa kişiyi elde edebilir. Çizimi yaptıktan sonra mendili katlayın ve katlama işleminin ardından tılsımlı sözleri söyleyin. Böylece kişi üzerinde asla yan etki oluşturmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir