Büyüler

Evlilik Aşk Büyüsü

Uygun şekilde kullanılırsa herhangi bir büyünün etkisi iyidir. Aşk büyüleri nesne üzerindeki etkilerine göre farklılık gösterir. Örneğin, bazı aşk büyüleri bir kişiyi cinsel olarak diğerine bağlamak için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, aşk büyüsünün nesnesi size karşı güçlü bir cinsel çekiciliğe sahiptir, ancak sizi sevmez. Aşk büyüleri kocayı ailesine geri getirebilir, aşkı heyecanlandırabilir. Ama büyüden kaynaklansa bile, aşk her zaman bir evliliğe yol açmaz.

Bir evlilik aşk büyüsünün aşk büyüsünde özel bir yeri vardır. Bu ritüelin amacı evliliktir. Bu, enerji saldırısının tüm gücünün hedefleneceği ve böylece aşk büyüsünün nesnesinin hissettiği sevginin, bir aile kurma fikri ile yakından bağlantılı olacağı anlamına gelir. Evlilik geleneklerine bakılmaksızın tüm ulusların aşk büyüsü, bir koca çekmek için ritüellere sahiptir. Aşk aşktır, ancak her kültürden kadının bir erkeğe ihtiyacı vardır.

Evlilik Aşk Büyüsü

Bir Evlilik Aşkı Büyüsü Yapmak

Bir evlilik aşkı büyüsünün amacı sadece bir erkeğin size aşık olmasını sağlamak değil. Amacı, sizinle evlenmek istemesini sağlamaktır. Bu amaca ulaşmak için tırnak ve saçlara ihtiyacınız olacak. Kan da kullanılabilir, ancak deneyimsiz büyü yapanlar için güvenli değildir. İkinizin bir fotoğrafı da işe yarayacak. Kiliseye gidin ve 17 mum alın. Bunlardan ikisi düğün mumları, biri beyaz mum mum olmalıdır.

Malzemeler hazırlandığında iki balmumu bebek yapın. Her birini yapmak için yedi kilise mumunu kullanın. Nesnenin tırnak veya saçlarını bir bebeğe, sizinkini de diğerine koyun. Bebekleri bir düğün kıyafeti ve bir gelinlik ile giydirin. Fotoğraflardan yüzleri kesip bebeklere yapıştırabilirsiniz. Bir taşın üzerine bir bardak su koyun. Bebekleri tam isimlerinizle isimlendirerek fincanın yanına koyun. Düğün mumlarını yanlara ve beyaz mumu bebeklerin ayaklarına koyun. Hazırlık bitti. Ayine başlayabilirsiniz.

  • Bardağa soğuk suyu dökün. Düğün mumlarını birer birer yakıp,
  • “İki sevgi dolu yürek (adınız ve sonra aşk büyüsünün nesnesinin adı) evleniyor ve bir evlilikle birleşiyor. Düğün mumları yanmış gibi benimle evlenme arzunun alevlenmesine izin ver. Amin.” “Bir mumun alevi, iki kaderi birbirine karıştırdı. Şu andan itibaren, (adınız) ve (nesnenin adı) bir hayat yaşayacak, aile ekmeğini paylaşacak, ateşi aile ocağında sürdürecek. Amin, amin, amin. “

Mum yandığı sürece büyü tekrarlanır. Evlilik aşkı büyüsü yapmanın başka bir yolu var. Bu yöntem, Rusya’nın vaftiz edilmesinden önce Rus kadınlar tarafından kullanılıyordu. Ayini gerçekleştirmek için tarlaya çıkmanız ve 12 kırmızı veya pembe çiçek toplamanız gerekecek. Her çiçeği toplayıp, belden yere doğru eğilerek,

  • “Aşkın kırmızı rengini seçerek, aşkı arar ve hayatıma çekerim!”
  • Ayin bir Cuma gecesi yapılır. Ayini gerçekleştirirken çıplak olmalısın. Ocağa suyla büyük bir tava koyun. Su kaynamaya başlayınca çiçekleri birer birer atıp tahta kaşıkla suyu saat yönünde karıştırarak,
  • Aşkın kırmızı rengi çağırıyor. Aşkın kırmızı çiçekleri can atıyor. Aşkım, evime gel, benim için sevgili bir koca bul.
  • Yüzünüzü bu su ile yedi gün yıkayın. Bundan sonra, kocanızın geçeceği kapıyı temizlemek için kullanın.

Gördüğünüz gibi evlilik aşkı büyüleri yapmak oldukça zor. Bu nedenle kadınlar genellikle kendilerini yalnızlığa mahkum eden hatalar yaparlar. Yani bir evlilik aşk büyüsünü tek başına yapamazsan, tecrübeli ve donanımlı bir medyum hoca ile iletişime geçmelisiniz. Bu sayede yapacağınız büyü daha etkili ve daha güvenli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir