Büyüler

Evde Yapılacak Aşk Büyüleri

Evde yapılacak voodoo aşk büyülerinden bahsetmişken, en kolay yol aşık olduğunuz kişinin bir fotoğrafının yanı sıra bir makas, biraz yapıştırıcı, bir yazıcı ve internet kullanmaktır. Bir kolaj için bazı resimler bulmak için İnternet’e ihtiyacınız olacak. Hayal gücünüzü kullanmanız ve mutlu geleceğinizi gördüğünüz gibi temsil eden bir çizim kağıdına farklı resimler yapıştırmanız gerekecek. Bu büyü için şu adımları izleyin.

  1. Bir çizim kağıdı sayfası alın;
  2. Sevdiğiniz kişiyi fotoğraftan kesin ve kağıdın ortasına yapıştırın;
  3. Kendinizi bir fotoğraftan kesin ve sevdiğiniz kişinin yanındaki kağıda kendinizi yapıştırın;
  4. Bağlanmak için sevdiklerinizle kendinizin arasına kırmızı bir kağıt kalp yapıştırın;
  5. Adınızı ve sevdiğiniz kişinin adını kalbe yazın;
  6. Gelecekteki yaşamınızı birlikte gösteren bazı resimleri bulmak için İnternet’i kullanın, bunların çıktısını alın ve sevdiklerinize ve kendinize yapıştırın.

Utangaç olmayın ve büyük hayal etmekten korkmayın. Harika bir seks yapmak istiyorsanız, bir yatak veya yatak odası resmini ekleyin. Sevdiğiniz kişiyle seyahat etmek istiyorsanız, ziyaret etmek istediğiniz yabancı ülkelerin bazı resimlerini kullanın. Romantik yemek yemek istiyorsanız, güzel bir restoranın resmini kullanın. Ancak kullandığınız resimlerin hiçbirinde başkalarının resmi olmaması gerekir. Sadece ikiniz olmalısınız, siz ve sevdiğiniz kişi.

evde yapılan aşk büyüleri

Bu kural inanılmaz derecede önemlidir. Eğer onu kırarsan, gelecekteki mutluluğunun bir parçası kolajında ​​gösterilen kişiye gidecek ya da sevdiğin sana değil, o üçüncü kişiye aşık olacaktır. İşiniz bittiğinde, kağıt sayfanın diğer tarafına güncel tarihi ve dokuz cümleden oluşan voodoo ruhları talebinizi yazın. Herhangi bir voodoo ruhuna hitap etmeyin. Bırakın yüksek güçler, hangi ruhların size yardım etmesi gerektiğine karar versin, çünkü kimin yardımının size en çok fayda sağlayacağını daha iyi biliyorlar.

Bir İğne Kullanılarak Yapılan Güçlü Voodoo Aşk Büyüleri

Bu riski almak istiyorsanız, sevdiğiniz kişi üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilecek, gerçekten işe yarayan voodoo büyülerine ait bir ritüel vardır. Bu ritüeli gerçekleştirmek için bir muma, yedi iğneye ve cesarete ihtiyacınız var. Hızlı ve kendinden emin olmanız gerektiğini unutmayın. Boş bir duvarın önünde yere bir mum koyun. Yanına oturun. İğneyi ateşte ısıtın, üzerine üç kez tükürün ve “Seni beni sevmeye çağırıyorum!” deyin.

Giysilerinizi değiştirmeden veya iğneyi yere koymadan sevdiğiniz kişinin yerine gidin ve iğneyi bir perdeye veya duvar kağıdının altına sokun ki kimse görmesin. Bundan sonra hiçbir şey açıklamadan sevdiklerinizle en az iki buçuk saat geçirin.

Bu ritüeli önümüzdeki yedi gün boyunca tekrarlayın. Ayrıca, örneğin Salı günü yaparsanız, bir sonraki ritüel, yeni ay olması koşuluyla Salı günü de yapılmalıdır. Ay evresi bilgileri için bir ay takvimine bakın. Sizi bir aydan fazla sürecek olsa bile endişelenmeyin ve acele etmeyin. Ritüel tamamlandığında, evine yedi iğne getirdiğiniz kişi size aşık olacaktır.

Kocanız Üzerinde İşe Yarayan Voodoo Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kocanız üzerinde hızlı çalışan voodoo aşk büyülerini kendi başınıza yapmaya karar verirseniz, aşağıdaki güçlü ritüeli deneyin. Seksten tamamen uzak durmakla başlar. Haftada 3 ila 7 kez seks yapıyorsanız, en az 9 gün orgazm olmaktan kaçının. Genellikle haftada bir kez seks yapıyorsanız, bir ay boyunca orgazm olmadığınızdan emin olun.

Cinsel arzunuz çok güçlendiğinde ve onun kontrolünü kaybettiğinizi anladığınızda, bir gün daha orgazm olmayın. Su alımınızı günde 2 bardak veya günde 500 ml’den fazla olmayacak şekilde sınırlayın. Akşam idrarınızı bir idrar kabına koymaya çalışın. En güçlü oldukları düşünüldüğünden ilk damlaları topladığınızdan emin olun.

Cinsel zevkinizi istediğiniz şekilde tatmin edin. Aşk iksirinizin kalitesini veya etkinliğini etkilemeyecektir. Evet, en soğuk kalplerde aşkı uyandırabilecek bir aşk iksiriniz var. Bu yüzden çok dikkatli kullanın. Günlük alımının 7 damlayı geçmediğinden emin olarak, eşinizin yiyecek veya içeceklerine bir damla damlatın. Tutarlı olun. Her şeyi doğru yaparsanız, iki veya üç hafta içinde kocanızın tutumunda bazı değişiklikler göreceksiniz. Daha sevecen olacak ve seni daha çok isteyecek. Ama onu tamamen size ait kılmak için bu ritüeli en az üç kez gerçekleştirmeniz gerekecek. Bu kadar uzun süre beklemek istemiyorsanız, profesyonel bir medyum hoca ile iletişime geçin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir