Büyüler

Etkili Bağlama Büyüleri

Bugün size basit ama çok etkili ve güçlü aşk bağlama büyüleri nasıl yapacağınızı anlatacağız. Lütfen bu makaleyi çok dikkatli okuyun.

Saf Su İle Bağlama Büyüleri

Dolunaydan sonraki gün, ertesi geceyi geçireceğiniz odanın köşelerine dört mum koyun ve onları yakın. Siyah mumdan yapılmış ve siyah fitili olan mumlar kullanın. Odanın ortasına oturun ve önünüze bir kase saf soğuk su koyun. Bir bardak veya demir bir kase kullanın. Plastik kaseler kullanmayın. Ayrıca, kasede herhangi bir renklendirici bulunmamalıdır.  Şu sözleri söyleyin;

“Suyu bir aşk iksirine dönüştürerek seni (adını) bana bağlayacak bir büyü yapıyorum. Gece bana yardım etsin, rüyalar bana yardım etsin, azalan ay bana yardım etsin. Ay eriyecek ve yeniden doğacak. Yeni ay sevgisiyle sana (isim) gelecek. ”

Kara büyü bağlama büyüleri birini yaptığınızda kişinin resmini suyun üzerine koyun. Resmin havada kaldığından emin olarak dikkatlice yapın. Gözlerinizi resimden ayırmadan oturun. Mumlar yanana kadar resim batmazsa ritüele devam edilebilir. Batarsa ​​veya mumlardan biri sönerse, onu ondan iyi bir şey çıkmayacağının bir işareti olarak alın.

Her şey beklendiği gibi giderse atıkları ellemeden temiz bir çantaya alın. Çöpü almak için kullandığınız her şeyi de çantaya koyun. Çantayı kapatın ve hemen çıkarın. En yakın atık konteynerine koyun. Torbayı evinizin içinde bırakmayın.

Geri döndüğünüzde resme bir kez daha bakın. Güçlü aşk bağlama büyünüz düzgün bir şekilde uygulandıysa, resim hala havada kalacaktır. Çıkarın ve dört kez katlayın. Resmi beyaz bir doğal iplikle yedi kez sarın. Resmi eşyalarınızda saklayın;

  • Giysilerinizde (hedefle tutkulu bir aşk ilişkisi bekliyorsanız);
  • Elbiselerinizin arasında (hedefle romantik bir aşk ilişkisi bekliyorsanız);
  • Kışlık kıyafetlerinizle gardırobunuzda (güçlü aşk bağlama büyünüzün bir evliliğe ve ev sorumluluklarını paylaşmaya yol açmasını bekliyorsanız).

bağlama büyüleri

Suyu, sıkı bir kapakla temiz bir kaba dikkatlice dökün. Bu sudan üç çay kaşığı, güçlü aşk bağlama büyülerini yaptığın kişiye verdiğin içeceğe ekleyin. Bu tür içeceklerin alkol içermeyebileceğini unutmayın. Yeni aydan önce sevdiklerinize üç içecek ikram etmeyi başarırsanız, hedef size aşık olacaktır. Şimdi güçlü aşk bağlama büyülerinde kullanılan resimler ve diğer aksesuarlarla ne yapılacağından bahsedelim.

Aşk büyüsü tanımında net bir talimat yoksa, şunları yapın: Aşk büyünüzde kullandığınız resimleri ve diğer tüm sihirli aksesuarları saklayın. Resmi mühürlemeden bir zarfa koyun. İçinde resim bulunan zarfı temiz beyaz bir beze koyun. Diğer tüm aksesuarları da havluya koyun ve sarın. Önce demeti güçlü beyaz bir iplikle ve ardından güçlü bir kırmızı iplikle çapraz şekilde sarın. Sevginizin güçlü olmasını istiyorsanız, yeşil bir iplik ekleyin. Ruh eşi olmak istiyorsanız, mavi bir iplik ekleyin. İlişkinizi finansal olarak güçlendirmek istiyorsanız, sarı bir iplik kullanın. Yalnızca bir ekstra ip parçacığı kullanılabilir, bu nedenle hangi ip parçacığını kullanacağınıza dikkatlice karar verin.

Paketi gizleyin. Sakladığın sürece kimse aşk büyüsünü kıramaz. Bir gün büyüyü kaldırmak istiyorsanız, ipleri kesin ve nesneleri çıkarın. Resim dışındaki her şeyi atın. Resmi gizlice hedefin yerine getirin ve aşk büyüsü bozulur.

Korkunuz yoksa bir aşk büyüsü daha var. Bu aşk büyüsü, kara büyü bağlama büyülerinden biridir. Ayna ile yapılır. Sadece bir kez yapılır. Bu aşk büyüsü hakkında daha fazla bilgi için lütfen sitemizdeki yazıları kontrol edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir