Büyüler

Eski Sevgilinize Geri Getirme Büyüsü

Kaybettiğini düşündüğün birinin kalbini kazanmana yardım etmek, seni tekrar sevmek için pek çok farklı geri getirme büyüsü yapılabilir.

Eski aşk büyülerine geri dönün, bu büyü olmadan bazı insanlar sonunda kalp ve zihninde zayıflık, depresyon, iş yerinde artan problemler, hastalık, bazen bazı insanlar bu çöküşün üstesinden gelmek için uyuşturucu kullanma eğiliminde olur, ancak eski aşk büyüleriyle geri dönün, siz bu zorlukların üstesinden gelecektir.

Aşk Büyüleri

Bunlar sevgilinizin sevgisini artıran büyülerdir ve temelde çok güçlü büyü ve ritüel ile doğanın güçlerini manipüle etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

İlişkinizde partnerinizle aranızda herhangi bir sorun, yanlış anlaşılma var mı? İlişkinizde ayrılıktan kaçınmak için pek çok şey denediniz, ancak bunlar işe yaramıyor gibi görünüyor ve ilişkinizde umudunuzu yitiriyor gibi görünüyorsunuz? umudunuzu kaybetmeyin, bu zorlukların çözümü tam burada sizin için. Şimdi kendinizi strese sokmayın.

Bu voodoo aşk büyüleri % 100 garantilidir ve stressizdir. Öyleyse, bu tür zorluklardan ve partnerinizle aranızdaki negatif enerjilerden kurtulmak istiyorsanız, bir medyum ile iletişime geçin ve sevdiklerinizin gülümsemesini eski aşk büyüleriyle tekrar kazanma şansını yakalayın.

Size bu büyünün nasıl çalıştığını açıklamaya çalışacağız. Bir mum alın, bu sorunun en basit ve en kolay yolu, şimdi her zaman doğru mum rengini ve mumunuzun amacına uygun renkli bir kağıt parçası seçmeyi unutmayın. Sevdiğiniz kişinin yanınızda olduğu zaman nasıl olmasını istediğinize karar verin ve sonra bunu bir kağıda yazın. Bu uygulama, para büyüleri, evlilik büyüleri, eski aşk büyüleri ve daha pek çok büyü gibi diğer büyülerle yapılabilir, çünkü bu durumda sizi ilişkide partnerinizle bağlamaya zorlar.

Bu yüzden kağıda niyetinizi yazacaksınız: “Kocamın veya karınızın ilk başta olduğu gibi bana geri dönmesini istiyorum.” size göre yazabilirsiniz. Bu bir aşk büyüsü olduğu için, kırmızı veya mavi bir kağıt parçası ve aynı renkte bir mum seçeceksiniz.

Ve kağıda partnerinizin eski sevgisini size geri vermesini istediğinizi yazın, ama aklınızda bulundurmanız gereken şu ki, o kişinin size olan sevgisini görselleştireceksiniz.

Geri Getirme Büyüsü

Ayrıca istediğinizi bir kez yazdıktan sonra, kağıdı katlayın ve her zaman amacınıza konsantre olun. Bir kişi bunu yaparken küçük bir büyü yaptığında bir sorun ortaya çıkar. Süslü olması gerekmiyor. Şu kadar basit bir şey kullanabilirsiniz;

  • Kocamın aşkını bana geri istiyorum
  • Eskisi gibi tekrar bana gülümsemesini istiyorum.
  • Kocamın aşkını bana geri istiyorum
  • nasıl isterse öyle olacak.

Katlanmış kağıdın bir köşesini mumun alevine yerleştirin ve alev almasına izin verin, bu uygulama aynı zamanda bozulmuş ilişki ve eski aşk büyüleri gibi diğer vudizm büyülerinde de yapılır. Sonra kağıdı olabildiğince uzun süre tutun (parmaklarınızı yakmadan) ve ardından yolun geri kalanını kendi başına yakmak için ateşe dayanıklı bir kaseye koyun.

Mumun tamamen yanmasına izin verin. Mum eridiğinde, başka bir iş için saklamak yerine onu atın. Genellikle, mumdan başka mum kalmaz ve onu gömebilir, istediğiniz yere atabilir veya istediğiniz şekilde atabilirsiniz.

Tılsımlar

Bir tılsım, bir büyü veya iyi şans getiren bir nesne olarak tanımlanır ve ayrıca kaybettiklerinizi geri getirmek için eski aşk büyülerini geri almak için de kullanılabilir. Bunlar son derece güçlü şans üretmek için kullanılır ve bunu daha etkili kılmak, çekici ve hoş olma kalitesine bağlıdır.

Tılsım türleri vardır, ancak bunlar genellikle birisinin çekiciliği ve iyi şansıyla ilgilidir ve ayrıca eski aşk büyülerine geri dönerler. Şanslı yüzük bir tılsımdır, şanslı bir para eski aşk büyülerini geri almak için kullanılabilecek bir tılsımdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir