Büyüler

Eski Sevgili İle Barışmak İçin Güçlü Dua

Eski sevgilin seni terk mi etti? Belki bir tartışmadan, büyük bir kavgadan sonra bıraktı ya da belki seni başkası için terk etti? Yalnız değilsin! Aşkta hayal kırıklığı olabilir, ancak size ve eski sevgilinize birlikte mutlu olmanız için bir şans daha vermek için barışmak ve yeniden canlandırmanıza yardımcı olabilecek bazı uygulamalar vardır.

Eski Sevgiliyle Barışma İçin Dua

Eski sevgilinizle barışmak için dua, romantizmi yeniden canlandırmak ve sonunda bir çift olarak uzun süreli mutlu bir ilişki için size bir şans daha vermek için sizinle eski eşiniz arasındaki sorunları düzeltmek için kullanabileceğiniz bir araçtır.

Eski Sevgiliyle Barışmak İçin Dua

Bir eski sevgiliyle barışmak için dua, ayrılıkta yer alan insanların ruhlarının geçmiş ilişkinin güzel ve tatlı kısımlarını görmelerine, farklılıkları yumuşatmalarına ve aşka geri dönmenin bir yolunu bulmalarına izin veren bir yatıştırıcı olabilir.

Bunu Yapmanın En İyi Zamanı Nedir?

Bir eski sevgiliyle barışmak için dua etmenin en iyi zamanı Cuma gecesi çünkü Cuma enerjisi tamamen aşk ve tutku ile ilgilidir ve işte o zaman aşk büyüleri de yaptığımız zaman! Gerekirse bu duayı her Cuma bir şey olana kadar söyleyebilirsin ya da ihtiyaç duyarsan her gün dua etmeye devam edebilirsin ve bu da eski sevgilinle başka bir şansa sahip olmaktan seni mutlu ve kendinden emin kılar.

barışmak

Bir Eski İle Uzlaşma İçin Dua Etmeye Nasıl Hazırlanılır?

Eski bir işle uzlaşma için dua etmesine izin vermek için, uygulamaya gerçekten bağlı kalmanız gerekir.

Negatiflikten Kurtulun

Ayrılıktan sonra ruhunuzda topladığınız tüm olumsuzluklardan zihninizi boşaltın. Bu, genellikle büyülerle yaptığımız gibi, enerjiyi doğru şekilde göndermek için önemli bir adımdır.

Evrenin geçmişi affettiğinizi ve unuttuğunuzu bilmesi gerekiyor ve gerçekten yeni bir bölüme hazırsınız, eski sevgilinize ve aşkınıza bu sefer işleri yoluna koymak için yeni bir şans vermeye gerçekten açıksınız.

Bu yaklaşımı benimsemek için ne isterseniz yapabilirsiniz. Öfkenin tamamen ortadan kalkmasına izin vermek için durum hakkında meditasyon yapın veya günlük yapın ve ardından açıklık ve sonraki adım için kabullenerek hazır olun. Bu tamamen size kalmış. Hoşunuza giden ve sizi mutlu ve rahatlatan bir şey yapın ve eski sevgilinizle barışmak için dua etmeye hazır olacaksınız.

Kırmızı Bir Mum Yak

Kırmızı mum, sevginin ve tutkunun sembolü olduğu için eski sevgilinizle barışmak için dua ederken dua anınıza ekleyebileceğiniz mükemmel bir araçtır.

Eski Sevgiline Ait Bir Eşya

Bu öğe kişisel, onlara ait bir şey veya bu kişiyi ve bir zamanlar birlikte yaşadığınız bağlantıyı düşünmenizi sağlayan bir öğe olabilir. Bu eşyalardan hiçbirine sahip değilseniz, eski sevgilinizin bir resmini seçmeniz yeterlidir.

Bir Muska

Aşk runesi gibi bir muska, onları geri getirmek için özel bir arma vb. ekleyebilirsiniz. Sevgiyi hayatınıza geri çekmek için doğru tılsımı seçmek için yaratıcılığınızı ve sezginizi kullanın ve en önemlisi, bir ex ile uzlaşma duasının evrene yankılanmasına ve ruhlarınızı yeniden birleştirmesine izin verin.

Bir Eski Sevgili İle Uzlaşma İçin Dua

“Farklılıklar düzelebilir. Aşk ve mutluluk her tarafımıza yayılabilir mi. Kıvılcımımız bir kez daha tutuşabilir ve bize olmamız gereken şey olma şansı verebilir. Engeller ortadan kalkabilir ve aşkımız her şey için bir kez kazanır. Artık yalan yok, artık aldatma yok, daha fazla acı yok. Aşkımızın kırmızı enerjisi yeniden alevlenebilir, güçlenebilir ve derinleşebilir. Biz olmalıyız ve tüm evren bunu bilecek. Aşkımız dünyayı döndüren şeydir. Sözler… yalanlar söylenir… aradaki engeller… tüm kavgalar… geçmişin parçası olsunlar… aşkımıza bir şans daha… bir şans daha… kalplerimiz için mutlu bir son… ruhlarımız tekrar birleşsin.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir