Büyüler

En Güçlü Aşk Büyüleri

İster inanın ister inanmayın, sihir bu dünyanın her yerinde bulunabilir. İnsanlar arzularını yerine getirmek için genellikle sihirden yardım ister. Büyü yapanlara göre, sihir en çok talep edilen büyü türündeyken aşinadır: aşk büyüleri. Her yıl geçtikçe, daha fazla kişi kalbi kırılıyor ve karşılıksız sevgi taşıyor. Büyülü aşk büyülerinin her zaman popüler olmasının nedeni budur.

Her büyü, ilişkili bir konuyu ele almak için hazırlanmıştır; bu durumda, özgür aşk büyüleri, yeni bir sevgili çekmek, eski sevgiliyi geri getirmek veya partnerinizin sizi daha çok sevmesini sağlamak gibi kalbin farklı sorunlarını çözebilir.

Büyülü bir aşk büyüsü yapmak, kişinin hayatına gerçek aşkı çekmek için evrenin ve doğanın enerjileriyle çalışmak anlamına gelir. Güç aynı zamanda bir çiftin bağını güçlendirebilir ve onları birbirine yaklaştırabilir. Cazibe, bağlama, kayıp sevgiliyi geri kazanma gibi birçok çeşit aşk büyüsü vardır.

Aşk için Çalışan En İyi 2 Büyü

Aşk büyüleri popüler ama ustalık isteyen bir konudur ve asla güçlerini küçümseme. Evde sihirli bir aşk büyüsü yapmayı planlıyorsanız, çok dikkatli olmalısınız. Her yerde olduğundan çok, yapılacak ilk önemli şey doğru büyüyü seçmektir.

Cazibe büyülerinin ve ezilme büyülerinin benzer olduğunu düşünebilirsiniz; ancak her ikisi de farklı sonuçlar ve farklı yan etkiler göstermektedir. Bunu aklınızda bulundurun ve kullanılacak aşk büyüsüne karar verirken asla hata yapmayın.

Medyumlar, etkiyi geri almak için bu büyüleri üst üste koymamanızı önerir; bunun yerine, eski aşk büyünüzü ortadan kaldırmak için tasarlanmış düzgün bir şekilde kurulmuş bir büyü arayın. İşte aşk için harika çalışan bazı sihirli büyüler;

Aşk Büyüleri

Cazibe Büyüleri

Cazibe büyüleri, başkalarının nasıl gördüğü veya düşündüğü ile başa çıkmak için kullanılan güçlü bir büyü dizisidir. İnsanlar genellikle arzularını farklı yönlerden (aşk, kariyer, refah ve zenginlik) yerine getirmek için cazibe büyüleri ister. Ancak çoğu vaka aşk etrafında döner.

Büyü yapma konusunda fazla bilginiz yoksa, çevrimiçi büyü yapanlardan profesyonel yardım istemeniz şiddetle tavsiye edilir. Aksi takdirde, büyü yanlış bir şekilde kullanıldığında geri tepebilir ve iyi sonuçlar vermeyebilir. Basit bir cazibe büyüsü arıyorsanız, aşağıdaki ‘bir sevgiliyi cezbetme’ büyüsünün talimatlarına bir göz atın.

  1. Bu ritüeli gerçekleştirmek için defne yapraklarına ve sönmekte olan bir ateşe ihtiyacınız var.
  2. Ayin hakkında, rahat bir yer bulun ve ölmekte olan ateşin önünde oturun. Yanan ateşe bakın, zihninizi sakinleştirin ve yalnızca aşk ilginizle ilgili düşüncelere odaklanın. Dizlerinizin arasına küçük bir sepet defne yaprağı koyun. Ateşe bakarken sepetten bir avuç yaprak alın; sonra onları ölmekte olan ateşe atın ve alevler içinde patlamalarını bekleyin.
  3. Bu arada, şu sözleri yüksek sesle söyleyin; “ Defne yaprakları ateşte yanıyor. Lütfen dileğimi evrene gönder ve o özel kişiyi hayatıma çek. ” son olarak, alevin sönmesini bekleyin ve yukarıdaki tüm adımları 3 kez tekrarlayın.

Evlilik Büyüleri

“Benimle evlenir misin” basit kelimeler gibi görünüyor; şaşırtıcı bir şekilde sihir yaratabilirler. Evlilik hayatınızda yardıma ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız olan tek şey evlilik büyüleridir. İki tür aşk büyüsü vardır: yemyeşil ve bağlılık. Evlilik büyüleri bağlılık büyülerinin bir dalıdır ve uzun süreli etkileri garanti eder. Eşinizi size sonsuza kadar sadık kılmak isteyenler için bu büyüyü kaçırmayın;

  1. İhtiyacınız olan tek malzeme kırmızı ipek bir kordon.
  2. Yatma vakti geldiğinde, kordonu yastığınızın altına koymalısınız. Siz ikinizin uyuduğu süre boyunca aynı noktada kalacaktır. Eşin derin bir uykuya dalmasını bekleyin ve yapılacak bir sonraki şey, kordonu çekip yedi düğüm bağlamaktır. O kabloyu özel bir alanda kendinize saklamayı unutmayın. Kırmızı kordon iyi korunduğu ve düğümlerden hiçbiri gevşemediği sürece sadakati sağlanır.
  3. Başkalarıyla tüm büyü yapma olayından bahsetmemelisiniz. Birine aşk büyüsü yaptığınızı ifşa ederseniz, güç azalacaktır. Bu konuyu bir sır olarak saklamak ve büyünün işe yaramasını sabırla beklemek daha iyidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu