Büyüler

Dolunay Para Büyüsü

Para büyüsü istemek zor bir şey gibi görünebilir, ancak her şey gibi, dünyadaki para akışı sadece bir enerji akışıdır. Bu müreffeh enerji akışına erişmek için, kendinizi ayak parmaklarınızı kolayca daldırabileceğiniz bir duruma sokabilmelisiniz.

Şöyle düşünün, para her şeyin merkezinden akan bir nehir gibidir. Bazı insanlar bunun tüm kötülüklerin kökü olduğunu söylese de maalesef tüm toplumumuzu bunun üzerine odaklıyor gibiyiz. Nehre daha yakın olanlar, konumlarının şansına bağlı olarak ona daha kolay erişebilirler ve ona yakın olmayanların genellikle pek şansı yoktur. Nehre ulaşmak için bir erişim noktasına ihtiyacınız var. Büyüyü ve zihniyetinizi bu nehre erişim için bir araç olarak düşünün.

Kendinizi evrenin gücüne açarak, işte sadece sizden daha büyük güçler olduğunu kabul ediyor ve ona karşı yüzmeye çalışmak yerine bu enerji tarafından süpürülmenize ve taşınmanıza izin veriyorsunuz.

Şimdi, para akışına erişmenin başka bir yolu, biraz para büyüsü yapmaktır. Bu durumda, bir dolunay parası büyüsü! Bu büyünün işe yarayacağına ne kadar çok inanırsanız, başarılı olma olasılığı o kadar artar. Dediğim gibi, akıntının karşısında ya da karşısında değil yüzün. Yani daha fazla uzatmadan, hadi başlayalım!

Dolunay Para Büyüsü

Bu büyü en çok ay ışığını pencereden görebiliyorsan ya da daha iyisi ay ışığında olabiliyorsan etkilidir. Bunun bazıları için zor olduğunu biliyoruz. Ayın en iyi manzarasına sahip olan pencereyi açın ve bu büyüyü orada yapın. Balkonunuz veya bahçeniz varsa bu işlem sizin için daha kolay olur.

Aynalar üzerinde çalışmak korkutucu bir şey gibi görünse de, batıl inancın size ulaşmasına izin vermeyin! Aynalar belirli enerjilerle şarj edilebilir ve aynı zamanda enerji yükselticileri olarak da çalışırlar, yani büyünüzü daha da güçlü hale getirmeye yardımcı olurlar. Hiçbir şekilde kötü niyetli değiller ve kırılırsa size kötü şans vermeyecekler.

Bu büyü için öğütülmüş tarçın kullanmak isterseniz yapabilirsiniz. Tarçın yağı yerine öğütülmüş tarçınla bir daire yapın ve bu yöntemin çok daha karmaşık olduğunu unutmayın çünkü çok sakin bir gece olmadığı sürece tarçın uçup gidecektir.

para büyüsü

Dolunay Para Büyüsü Malzemeleri

 • 3 madeni para, tercihen altın sikke ama bir tutam diğer madeni paralar da işe yarayacaktır.
 • Küçük bir ayna, bulabilirsen yuvarlak. Burada neden bir ayna kullandığımla ilgileniyorsanız, burada ayna büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinin .
 • Kalıcı bir işaret
 • Tarçın yağı (veya tercih ederseniz başka bir para bitkisi )
 • Aynanızı ve bozuk paralarınızı tutacak kadar büyük yeşil bir kese

Dolunay Para Yazım Yöntemi

Tüm malzemelerinizi bir araya toplayın ve çalışmak için ayın en iyi manzarasına sahip bir yer bulun.

 1. Gözlerinizi kapatın ve 5 sakinleştirici, derin nefes alın, ardından gözlerinizi tekrar açın.
 2. Açık havada aynanızı ay ışığının çarptığı bir yüzeye koyun.
 3. İşaretçinizi alın ve aynanızın ortasına bir refah sembolü çizin.
 4. Parmağınıza biraz tarçın yağı damlatın ve refah sembolünüzün etrafına bir daire çizin. Çok fazla eklemeyin, sadece net bir daire oluşturmaya yetecek kadar.
 5. 3 madeni paranızı refah simgesinin etrafındaki tarçın yağı çemberine eşit şekilde yerleştirin.
 6. Ay, malzemelerinizi güçlü sihirli enerji ile doldururken, gözlerinizi tekrar kapatın.
 7. Ne istediğine odaklan. Mümkün olduğunca spesifik olun. İstediğinizi alırsanız ve o duyguya kapılırsanız nasıl hissedeceğinizi düşünün. İhtiyacınız olan para size çoktan gelmiş gibi hissetmeye çalışın. Yapabildiğiniz kadar bu duygunun içine dalın.
 8. Kendinizi bu duyguya tamamen kaptırdığınızda, bunu parlak bir ışık gibi hayal edin ve o ışığı aynanıza ışınlayın. İstediğiniz her şeyi aynaya kanalize etmeye odaklanın ve enerjinin salıverildiğini hissedin ve aynaya girin.
 9. Gözlerinizi açın ve büyü içeriklerinize bakarak ilahiyi söyleyin: “Dolunayın gücünden yararlanmak istiyorum, gücünün aynama güç katmasına izin veriyorum. Tarçın çoğalıyor ve bolluk getiriyor, paralar çoğalıyor ve hayatıma bir nehir gibi akıyor.”
 10. Bozuk paralarınızı alın ve yeşil keseye birer birer atın.
 11. Aynanızı yavaşça bozuk paraların üzerine yerleştirin ve poşeti kapatın.
 12. İstekleriniz ortaya çıkana kadar poşeti güvenli bir yerde saklayın.
 13. Gerekirse bir sonraki dolunayda tekrarlayın. Aynı aynayı ve bolluk sembolünü kullanabilirsiniz, ancak aynadaki daireye yeni tarçın yağı ile dikkat ettiğinizden emin olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir