Büyüler

Daha İyi Sağlık İçin Güçlü Dua

Hasta mısın? Zor zamanlardan mı geçiyorsunuz ve sağlığınız bunun bedelini mi ödüyor? Belki de hayatınızı olumlu, kendinden emin bir şekilde yaşamanıza izin vermeyen bazı sağlık sorunları yaşıyorsunuz ya da iyileşmek, iyileşmek ve daha iyi hissetmek için mücadele ediyorsunuz? Seni hissediyoruz ve değişim zamanı.

Konu sağlık olduğunda tavrınızın ve yaklaşımınızın çok önemli olduğunu biliyor muydunuz? Pozitif kalırsanız ve vücudunuza kendini iyileştirmesi için güven verirseniz, iyileşmenize büyük ölçüde yardımcı olduğu söylenir. Böyle bir iyimserliğin zor olabileceğini biliyorum ama imkansız değil.

Bu makale ile duanın inanılmaz gücünü keşfedeceğiz ve özellikle bağışıklık sisteminizi güçlendirmek ve vücudunuza iyileşme sürecine bir başlangıç ​​sağlamak için daha iyi sağlık için dua üzerinde çalışacağız.

Daha İyi Sağlık İçin Dua Nedir?

Daha iyi sağlık için dua, vücudunuzun yenilenmesine, canlanmasına ve iyileşmesine izin vermek için yaptığınız bir duadır. Bu, evrene iyileşme sürecini desteklediğinizi ve vücudunuzun daha iyi hissetmek için iyileştirme ve enerjilerini artırma yeteneğine sahip olduğu gerçeği konusunda pozitif ve emin kalarak üzerinize düşeni yapmaya hazır olduğunuzu söylemenin bir yoludur.

Nasıl Çalışır?

Daha iyi sağlık için bir dua, evrene bir açıklama gibi çalışır, aynı zamanda pozitifliğin taze enerjisini yaymasına ve tüm iyileşme sürecinizi yönetmesine izin vermek için kişisel bir iç motivasyon olarak çalışır.

Ne Zaman Yapmalısın?

İhtiyaç duyduğunuzda daha iyi sağlık için dua edebilirsiniz. Kendinizi hasta hissettiğinizde, tünelin sonunda hiç ışık olmadığını hissettiğinizde ve iyileşme sürecine olan güveninizi kaybetmek üzereyken, daha iyi bir sağlık için dua etmenin tam zamanı.

Bu olumsuz duyguların sizi bunaltmasına ve kontrolü ele geçirmesine izin vermeyin, bunun yerine kendinizi kaybolmuş hissetmeden önce daha iyi sağlık için dua ederek bunun olmasını engellemeye çalışın.

Bazı erken belirtiler ortaya çıktığında, hemen daha iyi sağlık için dua edin. Sabahları, gündüzleri ilk iş olarak yapabilir ve geceleri daha sağlıklı olmak için yatmadan hemen önce dua ederseniz, uzun bir uykunun gençleştirici rahatlatıcı gücü ile birlikte gece boyunca çalışabilir.

sağlık

Bir Dua İçin Nasıl Hazırlanılır?

Aşağıdaki adımlar bir zorunluluk değildir, ancak namazınızı gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Alanınızı Temizleyin

Eğer hastaysanız, belki de normalden biraz daha fazla evde kalıyorsanız, herhangi bir negatif enerjiden kurtulmak ve bazı taze yenilere yer açmak için alanınızı temizlemeyi düşünmelisiniz. Eğer temizlik ritüelleri şey değildir, pencereleri açmak ve biraz temiz hava girmesine izin deneyin.

Uzun Bir Duş Al

Taze gençleştirici bir duşla olumsuzluğun kaybolmasına izin verin, bunu yaparken vücudunuzun ağrıdan ve üzerine su düşerken rahatsızlıktan kurtulduğunu hayal edin.

Beyaz Giyin

Daha fazla pozitiflik çekmek ve duyunuzun sakinleşip gevşemesine izin vermek için beyaz giyin.

Turuncu Bir Mum Yak

Size pozitif bir aktif enerji göndermek için turuncu bir mum kullanın. Turuncu bir mumunuz yoksa, bu kısım için basit bir nötr beyaz mum kullanabilirsiniz.

Daha İyi Sağlık İçin Dua

“Bu hastalık hissi kaybolsun… bu rahatsızlık gider mi… bu acı giderilsin… vücudumu iyileştirmeye hazırım… vücuduma güveniyorum… vücudumun her hücresine güveniyorum… vücudumun kendini iyileştirebileceğini biliyorum… ben bunu yapabileceğimi biliyorum… sandığımdan daha güçlüyüm… damarlarıma taze havayı hissedebiliyorum… taze havanın ciğerlerimi doldurduğunu ve vücudumun her bir parçasını beslediğini hissedebiliyorum… gerginliğin azaldığını hissedebiliyorum… yapabilirim her tarafıma yayılan iyileşme sürecinin ışığını görün… iyileşebilirim… enerjimin canlandığını hissediyorum … yeni bir şansın yoluma geldiğini hissediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir