Büyüler

Çorum Soğutma Büyüsü

Çorum Soğutma Büyüsü

Çorum Soğutma Büyüsü Yapan Hoca

 

Bağlama, sadece iyi niyetle yapılacak birr. Bağlama ile maddi ve manevi olarak mutlu olunması hedeflenir. Bağlamadan iki kişi de ayrık ondan ve mutlu yaşam sürmeyle öğretmek için yapılmaktadır. Bu büyünün yenilenmesi bir ortam sağlamak için çok etkili sonuçlar vermektedir. Bağlamanın gibi bir durumda bir durumda da pek olası bir şekilde kalici olmaktadır.

Bağlama, hayallerinizi için sizin için en etkili uygulamalardan biridir. Siz mutlu doğumu hakediyorsunuz! Giden sevgilinizi getirecek çok güçlü bir bağlamayı ile giden günlerinizi geri döndürmek artık çok kolay!

Örneğin, birkaç ay ev önceliği olan bir kız, erkek arkadaşı yolunda. Bu sevgilini geri almak istemek ve bu döndürmeyi döndürmek karar verdi. Sevgilisinin adını yazınne yazdıktan sonra, adı da kendi adını yazdı. Daha sonra papirüstaki onu

Nasıl olduğunu biliyorsun. Sevdiklerinize ne kadar önem verdiğinizi göstermek için mükemmel bir hediye arıyorsunuz. Ama sorun şu ki, onlara ne alacağınızı bilmiyorsunuz.

Peki, sizin için bir çözümümüz var! Ve hayatınızı kolaylaştıracağını düşünüyoruz.

Bağlama denir. Bu basit bir konsept: Dudaklarınızı birbirine sürtüyor ve buruşmuş kağıt gibi bir ses çıkarıyorsunuz. Dudaklarınız, dinlediğiniz melodiye göre belirli bir ses çıkaracak ve ağzınızda bir MP3 çalar gibi olacak!

Hatta ailenizin diğer fertleri ya da belki başka bir ülkeden arkadaşlarınız gibi ana dilinizi anlamayan insanlarla iletişim kurmanıza yardımcı olması için bağlamayı kullanabilirsiniz! Sahip oldukları en iyi arkadaş gibi davranabilirsin! Ya da belki de bu, herkesin bahsettiği büyük bir iş satışını kutlamak için mükemmel bir hediyedir? Ya da küçük bir şey bile, örneğin biriyle yeni bir tarifi paylaştığınız zaman veya birinin tüm dünyada en sevdiğiniz kişi olduğunu söylemek istediğinizde. Neden olmadığını göremiyoruz…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir