Büyüler

Büyü Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler?

Kendi ruhani bir ritüeli gerçekleştirmeye gelince biraz endişeli hissedebilirsiniz; yine de kendinizden emin olun ve pratiğinizi deneyin.

Malzemeleri Hazırlamak

Büyü gücünü güçlendirmek için bazı özel nesneler gerektiren bazı büyüler vardır. Mesele şu ki, büyü için gerçekten pahalı bir şey satın almak zorunda değilsiniz. Şifalı bir kristalden ziyade, diğer şeyleri çok daha ucuza bulabilir, ancak yine de enerjisel olarak yüklenirsiniz. Evde büyü yapmak için bazı popüler malzemeler kağıt, bal, otlar (tarçın, karabiber ve diğer baharatlar) ve uçucu yağlardır. Bir sürecin genel gücünü artırmak için mum kullanın.

Konum Seçme

Büyü yapma için bir yer bulurken, kapı eşiklerinin kozmik girişler olarak kabul edildiğini lütfen unutmayın. Şimdi evinizin etrafına bakın ve kapı aralıklarına, pencere pervazlarına ve döşemelerdeki çatlaklara dikkat edin. Bu yerler ruhsal dünya ile fiziksel dünya arasındaki boşluğu sembolize eder; kozmos ile bağlantı kurmak için ideal portallar olmalarına şaşmamalı.

Bu yüzden, büyülerinizi geliştirmeyi planlamadan önce, bu mükemmel yerlerden birini seçmelisiniz. Seçtiğiniz büyünün olanaklarını artırmak için, büyülü sözü gerçekleştirmenin en iyi zamanı, gündüz ve gecenin birbiriyle kesiştiği dönemdir. Veya büyücülük uygulaması mevsimsel ekinoks sırasında da yapılabilir.

Niyetleri Belirlemek

Büyü yapmanın tek gerçek kuralı, başkalarına kötü niyetli bir lanet veya kötü niyetli bir büyü yapmamanız gerektiğidir. Düşmanın olsalar ve senden çok nefret etseler bile, başka birine zarar vermek asla iyi değildir. Başkalarına attığınız kötü şeyler size üç kat daha fazla güçle geri dönecektir. Büyü karmik ilkeye dayalı olarak çalıştığı için anlaşılabilir bir durumdur.

Negatif enerji üretildiği yere geri döndüğünde sonuçlar kesinlikle korkunç olacaktır. Evde bir büyü yapıp yapmamanız konusunda hala tereddüt ediyorsanız, yapmayın. Büyüsel niyetleriniz ruhunuzu tanımlar; bu nedenle düşüncelerinizi sadece pozitiflik, şefkat ve sevgi ile doldurun.

Büyü

Büyü Nasıl Yapılır?

Şimdi bir büyü oluşturmanın adımlarına bir göz atalım;

Mumları Yakmak

Seçtiğiniz büyünün mum gerektirdiğini varsayalım. En derin niyetinizi belirledikten sonra, sunağınıza yerleştirilen mumları yakmanın zamanı geldi. Ritüeldeki bu hareket, hayatınızda gerçekleşmek üzere olan bir değişimin başlangıcını gösterir. Sihirli alemde, mumlar, güçlü ruhsal bağları nedeniyle yaygın olarak kullanılır. Bir mumun her parçası, evrenin farklı bir unsuruyla ilişkilendirilir;

  • Alev, tüm enerjilerin arıtıcısı olarak kabul edildiğinden Ateş elementini temsil eder.
  • Eriyen ve aşağıya damlayan sıcak balmumun görüntüsüdür.
  • Balmumu, Dünya elementini doğaya bağlı olduğu için gösterir.
  • Son olarak, alevden çıkan duman Hava elementini oluşturur.

Kutsal bir ritüelde mum kullanmak yararlı ve aydınlatıcıdır. Sadece sihirli gücü artırmakla kalmaz, mumlar aynı zamanda ruh halinizi tazeler ve zihniyetinizi daha olumlu bir şekilde değiştirir. Her mumun belirli bir rengi ve alevi, farklı ihtiyaçlarınız için farklı enerjileri çekecektir. Bu bileşenin büyük iyileştirici güçleri vardır; bu nedenle, herhangi bir büyü oluşturma oturumunda muhtemelen bir zorunluluktur. Durumunuza ve niyetinize bağlı olarak mum rengini seçmeyi unutmayın.

Meditasyon Yapmak

Bu, hedefiniz üzerinde meditasyon yapmanız gereken adımdır. İlk adım zihninizi boşaltmak ve sonra yalnızca gerçekten istediğiniz nihai amaca odaklanmaktır. Medyumlara göre, meditasyon büyü yapma sanatında çok önemlidir. Elbette, büyünün tezahür etmesi için mumlarla dua etmek ve sunağın üzerine malzeme koymak yeterli değildir. Büyünüzü çalıştırmanın anahtarı, uzun süre niyetinize konsantre olmaktır. Bir büyü yaparken, nihai amaca odaklanmanız gerekir. Bu odak daha sonra enerji biçimine dönüştürülecektir. Bu aşama son derece önemlidir, bu nedenle onu korku, şüphe veya olumsuz duygularla karıştıramazsınız; aksi takdirde seansın sonunda bu enerji zayıflayacak ve dağılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir