Büyüler

Bir Arkadaş Bulma Büyüsü

Bu arkadaş bulma büyüsü yeni arkadaşlar arayanlar için yararlıdır. Belki de şehrin yeni bir kısmına veya farklı bir şehre taşındınız ve yeni arkadaşlar bulmak umduğunuz kadar kolay olmamıştı. Ya da iş değiştirdiniz ve belirli bir meslektaşınızla daha iyi geçinmek mi istiyorsunuz? Yeni arkadaşlar edinmek gerçek bir zorluk olabilir, bu yüzden bu büyünün sağladığı destek, hayatınıza daha fazla arkadaşlık çekmenize yardımcı olmak için ihtiyacınız olan şey olabilir.

Bazı insanlar böyle arkadaşlıklar kurabilir, ancak diğerleri için bu o kadar kolay değildir. İlk hareketi yapma konusunda utangaç veya endişeli olabilirsiniz. Memleketinizden uzaklaşmak zorunda kalmış olabilirsiniz veya yeni bir işe başlamış olabilirsiniz. Bu büyü yeni arkadaşlar edinmenize ve onları korumanıza yardımcı olacaktır.

Arkadaş Bulma Büyüsü

Arkadaş Bulma Büyüsü Malzemeleri

 • Taze nane
 • Üç madeni para
 • Pembe kurdele veya iplik
 • Bir parça beyaz ipek
 • Hanımeli kokusu veya yağı

Arkadaş Bul Büyüsü Yöntemi

 1. Büyüye başlamak için beyaz ipeği bir masaya veya düz bir yüzeye dikkatlice yerleştirin.
 2. Taze naneyi nazikçe ipeğin ortasına yerleştirin.
 3. Üç madeni para her birini birer birer alın ve hanımeli kokusu veya yağıyla ovalayın.
 4. Yağlanmış paraları temiz bir şekilde taze nane üzerine koyun, böylece küçük bir yığın elde edersiniz.
 5. İpek kumaşın dört köşesini katlayın ve şerit veya iplikle sıkıca kapatılmış uçları bağlayın. Bezi bağlarken şu sözü oku: “Ay ışığı parlıyor. Bana yol gösterici bir ışık tut. Bana yollarımı göster”
 6. Büyülü sözü okurken yeni bir arkadaş bulmanın nasıl bir his olduğunu hayal edin. İkinizin birlikte yapabileceği şeyleri hayal edin, akacak konuşmaları hayal edin. Sanki hemen yanınızdaymış gibi bu arkadaşınızın hayatınızda olduğunu hayal etmeye çalışın.
 7. Aradığınız arkadaşlığın titreşimini içeren güçlü bir enerji yarattığınızı hissettiğinizde, bu enerjiyi madeni paraların bulunduğu ipek paketine gönderin ve paketin artık tüm arkadaşlık enerjisini tuttuğunu hayal edin.
 8. Paketi iki gece pencere pervazına yerleştirin (bu büyü için ay evresi önemli değildir) ve daha sonra paketi yanınızda taşıyın.
 9. Pakete dokunduğunuzda veya gördüğünüzde, arkadaşlık hissini yeniden canlandırmaya çalışın ve bu arkadaşın hayatınızda olduğunu hayal edin. Enerjinizi net bir şekilde odaklayabiliyorsanız, bu büyü mükemmel arkadaşı hayatınıza çekmeye çabucak çalışacaktır.

Bu arkadaş bul büyüsü birkaç gün etkisini gösterecektir ve yeni bir arkadaş bulmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca bu büyü dışında bir başka arkadaş bul büyüsü yöntemi daha vardır. Bunun için yapmanız gereken;

Malzemeler

 • Boş bir kartpostal
 • Sarı bir kalem
 • Defne yaprağı
 • Şeffaf yapışkan bant
 • 30cm ince sarı şerit

Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü Pazar veya Çarşamba günü veya yeni veya dolunayda yapın. Kartpostal, yeni arkadaşlar hayatına girme isteğini yazmaktır. Sarı kalemi alın ve üstüne aranıyor kelimesini yazın, ardından altını çizin. Şimdi hayatında ne tür arkadaşlar olmasını istediğini yaz. Şöyle bir şey yazabilirsiniz;

Aranıyor. İş / okulda / evde eğlenceli ve sevecen arkadaşlar Kim olduğum için benden hoşlanıyor. Güvenebileceğim, dışarı çıkıp eğlenebileceğim yeni arkadaşlar. Bunu yaptığınızda defne yaprağını kartpostala yapıştırın. Kartpostalı dikkatlice bir tüp şekline getirin ve altın şeridi etrafına bağlayın.

Mesajınızın evrene taşınması için parşömeni yatak odanızın penceresinin üzerinde 24 saat bırakın, ardından parşömeni yatak odanızda bir yere yerleştirin. Yakında hayatınıza giren yeni arkadaşlar göreceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir