Büyüler

Bilecik Aşk Bağlama

Bilecik Aşk Bağlama

Bilecik Büyü Yapan Hoca

 

En sevdiğiniz müzisyenlerden bazılarının neden bu kadar harika seslere sahip olduğunu hiç merak ettiniz mi? Sadece doğuştan yetenekliler mi?

Pekala, onların sırrının… davul çalma lütfen… pratik yapmak olduğu ortaya çıktı!

Müzisyenlerin ne kadar pratik yaptıkları hakkında konuştuklarını hepimiz duyduk, ancak ne kadar çok pratik yaparsanız sesinizin o kadar iyi olduğunu biliyor muydunuz? Bu doğru, bu iyi bilinen bir bilimsel gerçektir. Öyleyse neden kendi yararınıza bundan faydalanmıyorsunuz? İster solo şarkıcı, ister grup lideri veya ikilide bir şarkıcı/söz yazarı olun, pratik yaparak sesinizi geliştirmenin birçok yolu vardır.

Sesini geliştirmenin en iyi yollarından biri en sevdiğiniz şarkılara eşlik etmektir. Bunun en bariz nedeni eğlenceli olmasıdır, ancak aynı zamanda “öğrenme etkisi” denen bir şey de vardır. Aynı şarkıyı başka birinin söylediğini duyduğumuzda, beynimiz otomatik olarak o notalara odaklanır ve hiçbirini kaçırmadığımızdan emin olur.

Harika bir şarkı söyleme sesi geliştirmek yıllar ve binlerce saat pratik gerektirebilir, ancak bugün başlamış olsanız bile – en sevdiğiniz şarkılarla birlikte sadece bir saat şarkı söyledikten sonra – vokal yeteneklerinizde inanılmaz bir fark yaratmış olurdunuz!

Öyleyse neden denemiyorsunuz? Her zaman bir şarkıyla birlikte şarkı söylersin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir